nasiona marihuany

Przypał Nasiona

Wyszukiwarka Forumowa:

grow_has

Active member
Rejestracja
Kwi 9, 2010
Postów
32
Buchów
0
to zrób to dyskretnie, parę krzaków a nie całe konopne pole. Wszystko z głową. Jak sam będziesz myślał i mało mielił jęzorem to 99% ze będzie bez przypału. I wątpię żeby psy łaziły za tobą krok w krok bo oni po prostu nie maja takich zwyczajów. To lenie i h*j, mają to w dupie, ale chamscy i dociekliwi a do tego strasznie wścibscy dlatego miej głowę na karku. Staraj się też żeby starzy kumpli nie wiedzieli o tym że zioło które palą z Tobą ich dzieci pochodziło z twoje grow.
peace

Dzięki za dobrą radę. :D
 
G

Gość

Guest
a mi stara wczoraj wyrzuciła ziarenko auto mazara do zlewu bo myslała ze to jakis robak juz sie kilka godzin moczyło w szklance a tu takie cos :pl: ale czekam na paczuszke 3 es femi 4 passion1 i 4 grapefruit outdoor tamto tez femi ale tego mi juz nie wyrzuci
 

dobry plon

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2012
Postów
165
Buchów
0
jak wy to ogarniecie że starzy wiedzą ?? u mnie nawet żona nie wie ....
opcja A : do miejsc twoich wchodzisz tylko ty i twoje sumienie (piwnica lub out) :freak:
opcja B : jeden głupi tekst i 50 % się połapie :pr:
opcja C: jak już sie upie****isz wypij piwo na 3 łyki pod domem aby wszyscy myśleli że alko :jocolor:

najbezpieczniej jest stosować opcje A+B+C ale jeśli komuś nie styka umysłu na taką akcje to podnosi statystyki ...... :pl:
 
D

delete

Guest
u mnie nawet żona nie wie ....

Wspolczuje twojej zonie - meza, ktory wali w chu*a codziennie, BOI sie przyznac ze jara (ile macie lat? 16?) i ***ie codziennie piwem- mniam mniam...

Zycze ci abys calowal ja po obciagnieciu 10 chuji i zebys wciaz myslal ze jest ci wierna...

Zenada..
 
G

Gość

Guest
u mnie starzy moga wiedziec ze mam pare pomidorów takze nie mam sie czego obawiac tak jak polowa stad chyba <wodna><wodna>
 

Ezil125

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2012
Postów
94
Buchów
0
Sory za odkop, ale jestem ciekaw jak wygląda takie przeszukanie ? Wszystko przeszukują ? torby, szafy, pudełka, np środek komputera itp ? Całe mieszkanie czy tylko np jakieś tam pokoje ?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Ty idziesz na dołek, a dom przewracaja do gory nogami.
 
O

old_school

Guest
a jak nadal mają wątpliwości to mogą ci zupe na obiad odcedzić z garnka przez sitko dla pewności...
 
K

K2

Guest
u mnie przeszukiwali pomieszczenia zajmowane przeze mnie tylko ( mieszkałem wtedy z rodzicami ), zgrabnie im poszło ;), że nawet lufy nie znaleźli, jak wróciłem z komisariatu to się najarałem z kumplem bo była jeszcze nabita i sprzątaliśmy 3 godziny ten bajzel. W sumie na dobre mi wyszło bo zrobiłem wtedy przemeblowanie bo wszystko było nie na miejscu a na środku pokoju kupa moich rzeczy z szafy :D

a później mnie kryminalni zwijali gdzie tylko mnie znaleźli, to na mieście, to na imprezie i takie cyrki robili , ale kiedy to było - 17 lat wstecz. I proponowali mi fundusz zero, ale miałem na nich wy***ane bo tak się nie robi... i zarabiałem wtedy 1500 zł tygodniowo:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół