nasiona marihuany

Kalendarz 2011 .. by Maitreya

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
M

Maitreya

Guest
O, sorry, chodzi o wrzesień, już poprawiłem.

mojego nie wstawiaj, to w pazdzierniku to chyba dokładnie ta sama roslina tylko we wcześniejszym stadium, nie ma co 2 prawie identycznych fot ładować.

Nie, w listopadzie co innego jest, ta z ożywiczonym liściem. Wcześniej już była ta druga fota, tylko ją czasowo usunąłem. Ale na sierpień i tak nie ma tego zdjęcia z zachodzącym słońcem, bo u nas w galerii było w bardzo małej rozdzielczości (nie nadaje się), a na IC jej ręcznie nie znajdę.. potem wrzuciłem fotkę EarthShakera, ale miałem co do niej wątpliwości, i jeśli chodzi o kolorystykę, i jeśli chodzi o montaż, bo mi to wygląda na montowane zdjęcie i nierówno wycięte.. dlatego odpuściłem je z powodów technicznych.. i przesunąłem tam zdjęcie, które było we wrześniu. Stąd wrzesień się zwolnił. A to Twoje zdjęcie akurat bardzo mi się podoba. :) Ta sama roślina, to prawda, ale jakie ujęcie! Ta fotka jest jedną z najbardziej artystycznych w całym kalendarzu. Autor niech się sam skromnie nie wypowiada.. :) Niech powiedzą inni, co wolą.
 
Ostatnia edycja:

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
jakby co to moge wspomóc wasz projekt kilkoma fotami







 
T

TaZz

Guest
No moja fota nie była wklejana czy coś, po prostu jedną ręką trzymałem aparat druga planta i cyknąłem fotę na zachodzącym słońcu;)

e:nic nie tykałem, tylko zdjęcie w paincie zmniejszyłem aby szybciej na forum się wgrało i tyle. Lipny aparat i może to to. No ale nic;)
 
Ostatnia edycja:
M

Maitreya

Guest
jakby co to moge wspomóc wasz projekt kilkoma fotami

Próbowałem, przeglądnąłem w galerii Twoje fotki, deep, i kilka wybrałem, ale ostatecznie, choć same rośliny za***iste, to zdjęcia już nie w pełni, tzn. albo tło brzydkie, albo nie do wykadrowania w poziomie, albo ostrość za mała. Ostro i bez zastrzeżeń wyszły dwa zdjęcia z suszem z bliska, ale ostatecznie uznałem, że szkoda takie wstawiać do kalendarza, skoro jest wiele ciekawych z samymi roślinami. Te wyżej, które zapodajesz, też wszystkie mają jakiś mankament techniczny, brzydkie tło, prześwietlone, za mało ostre, nie do kadru w poziomie.. choć topki smaczne. Ale to właściwie, co robiłem, przeszukując galerię, to bawiłem się w jury fotograficzne, zupełnie trzeciorzędne były efekty ogrodnicze. :)


No moja fota nie była wklejana czy coś, po prostu jedną ręką trzymałem aparat druga planta i cyknąłem fotę na zachodzącym słońcu;)

To może ją jakoś kontrastowałeś czy co.. w PS na zbliżeniu wygląda jakby obrys nieco nierówno wycięty, jak przy niedokładnym montażu. No ale wierzę Ci, pewnie tak po prostu wyszło.
 
Ostatnia edycja:
M

Maitreya

Guest
Panowie, zgłoszenia przyjęte. Zbliżamy się do magicznej liczby 50 egzemplarzy. :)

Chyba znalazłem solution na swój dylemat. Zostawiam we wrześniu zdjęcie Kota w wersji art, a wyrzucam to z lukrem na liściu (bo na tej roślinie art widać już ten lukier całkiem nieźle), a tam w listopad wstawiam to weedmastera. Może nie powala to zdjęcie, ale ładna czerń jest w tle, dobrze jest więc wyeksponowany i doświetlony topek.

Jakby ktoś chciał podzielić się jakimiś uwagami, to proszę, dzisiaj do wieczora jeszcze projekt z lekka otwarty. Jakkolwiek ja na obecną chwilę tak bym to widział w wersji ostatecznej:

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-99052.html

...
W poniedziałek jeszcze szybka wycena, czy nie dałoby się zejść z ceny, zmniejszając nieco format. Muszę jeszcze dopytać, czy tę cenę 21zł za druk (bez spiralki) podali netto, czy z Vatem.. żeby się później nie dać zaskoczyć, że jest 5zł więcej do zapłacenia za egzemplarz.. No i jazda. Wydruk próbny we wtorek do odbioru, jakby coś nie tak z kolorami, to jeszcze drobne poprawki i mam nadzieję, do piątku będzie to można zawieźć do firmy, która założy spiralki.
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
Mat jeszcze jedno pytanie , czy podoba Ci sie czcionka w kalendarzu ? jak dla mnie odrobinke niepasuje do konopii, wiem że to już ostani gwizdek i troche za późno , ale wczesniej o tym wspominałem i nie uzyskałem odpowiedzi
 
M

Maitreya

Guest
Tylko ten lipiec coś lipny moim zdaniem ;

Mi się fotka OBUZa podoba bardzo, to jedyne zdjęcie z outdooru tak ostre, a do tego bardzo niezwykłe kolorki. Nad tym pierwszym, które podajesz, się zastanawiałem, ale jednak ginie na tle drzew za bardzo, ale główny do nich zarzut - za mała ostrość/rozdzielczość.

Mat jeszcze jedno pytanie , czy podoba Ci sie czcionka w kalendarzu ? jak dla mnie odrobinke niepasuje do konopii, wiem że to już ostani gwizdek i troche za późno , ale wczesniej o tym wspominałem i nie uzyskałem odpowiedzi

No można jej zarzucić, że za bardzo zawijasowa. Obiecuję, że jeszcze się pochylę nad tematem. Sprawdzę też, jak by to wyglądało nie "złotem", a zielenią. Już próbowałem różne czcionki, i uznałem, że ten jeden element może być bardziej graficzny. Ale rozumiem, że można mieć do niej zastrzeżenia. :) Jak coś wymyślę, to jeszcze dam znać.
 
D

delete

Guest
jest dobrze, gusta są różne, wszystkich nie zadowolisz co byś nie robił.
 
G

Guest

Guest
poproszę +2 ;] tylko jak wszystko będzie gotowe proszę dać mi znać o przelewie itp na PW
 
M

Maitreya

Guest
Czcionkę chciałbym zostawić, to dodatkowy żeński element w kalendarzu. :)
Co myślicie o zielonych czcionkach?






Plik całości:
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-99196.html

...

Właśnie zajarzyłem, że muszę jeszcze dać kolorem dni świąteczne.

...

jak wszystko będzie gotowe proszę dać mi znać o przelewie itp na PW

W sprawie przelewów/przekazów będę do wszystkich pisał w połowie tygodnia, jak już będzie znany dokładny koszt.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół