nasiona marihuany

Kalendarz 2011 .. by Maitreya

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
+ 1 szt.



* * * * * * * * * *
 
D

delete

Guest
3 wezme, pomyśl czy jest sens robić styczeń bo w zasadzie kalendarze dotrą do ludzi w lutym;), generalnie za***ista robota Mat;)

no a jak? kalendarz bez stycznia będzie?

przecież nie tylko o daty chodzi, za 25 lat pokażesz wnukowi i powiesz "zobacz, moje planty w kalendarzu były" :)
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
nieweim czy mnie juz wpisałeś ale jestem chętny , propsy za zaangażowanie którego niektórym brakło
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
edit: Zmiana zamówienia, 8 sztuk poprosze:D:D:D
 
Ostatnia edycja:

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
Chyba w zły topik sie wpsialem.....tez wezme i pokaże kiedyś synowi mówiąc: Patrz młody jakie tatuś miał hobby popie****ając nocą po łąkach i ugorach....a teraz rośnie tego jak perzu w ziemniakach albo pokrzyw w rowach.
 
M

Maitreya

Guest
Tylko żeby nie wypłowiało i myszy nie zjadły do czasu, aż ci synowie i wnuki się pojawią.. :)

...

Tych, którzy się jeszcze wahają, namawiam do zgłoszenia, już jest niecałe 40 egz., jeszcze zgłoszeń na 10egz. potrzeba, żeby plan 50egz. się powiódł..
 

koko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2010
Postów
538
Buchów
0
jedno pytanko a jak będzie załatwiona sprawa z płatnością? kasa w kopertę i heja ?
 

el_Kapelusznik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
1,575
Buchów
0
własnie odczytałem wiadomosć na PW też poproszę o 1 egzemplarz, proszę o dane do wpłaty i inne potrzebne rzeczy... ahaa a jakie fotki bedą umieszczone? te które pokazał kowi? pozdrawiam!!
 
M

Maitreya

Guest
jedno pytanko a jak będzie załatwiona sprawa z płatnością? kasa w kopertę i heja ?

Też się nad tym zastanawiałem.. Ze względów bezpieczeństwa, bo nie znam wielu osób, które są od niedawna na forum (a każdy może się zarejestrować, i chcieć kalendarz, nawet do komisariatu :)), przekażę na PW w połowie przyszłego tygodnia adres, na który trzeba będzie zrobić przekaz pocztowy. To najtańsze rozwiązanie, bo wysyłanie paczek pobraniowych niepotrzebnie podnosiłoby koszty. Chyba że ktoś ma lepszy pomysł, to piszcie.

ahaa a jakie fotki bedą umieszczone? te które pokazał kowi? pozdrawiam!!

Nie. Zobacz tutaj:
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-98980.html

Tu jeszcze dwa zdjęcia mogą się zmienić.. jeśli nie znajdę tych, które są wstawione, w większej rozdzielczości. Ale generalnie to jest prawie wersja końcowa. Jutro będę się temu przyglądał na skalibrowanym monitorze, żeby dobrze wstrzelić zdjęcia w kolor.

Kalendarz z głosowaniem na zdjęcia - będzie w 2012 roku.
W tym zdjęcia były wybierane pod kątem ich jakości i możliwości skadrowania w poziomie - to, jak wyglądają topy, nie miało żadnego znaczenia. Żadne zdjęcie nie weszło do kalendarza tylko dlatego, że jego autor o to zabiegał. :)
 
G

Gość

Guest
:pCzy DP nie jest sponsorem?
Najwięcej Duth Hazów <lol>
Świetna robota biorę nawet 3.
 
M

Maitreya

Guest
:pCzy DP nie jest sponsorem?
Najwięcej Duth Hazów <lol>
Świetna robota biorę nawet 3.

Już poprawiłem te Dutch Hazy.. :) Zrezygnowałem z podpisów szczegółowych, bo nie wszyscy przesłali info.. ale to i tak nieważne. Ważne, żeby autor był jakoś uhonorowowany, przynajmniej notką, że jest to jego zdjęcie.

...

Tu nowy PDF (wersja ostateczna w pomniejszonej rozdzielczości):
https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-99002.html

...

Zdjęcia poprawiłem, posiłkując się innym sprzętem, ale jeszcze to sprawdzę.. no ale już powinny się Wam lepiej wyświetlać i tak. W AdobeAcrobatReaderzePro: Ctrl+zero - pokaż całość, i Ctrl+L - pełny ekran.

W tej wersji zmieniłem nieco proporcje i wymiary. Tu jest 207 x 132 mm. W jednej drukarni mi pisali, że jakby dłuższy wymiar (który jest 250 mm) został zmniejszony, to dałoby się potanić druk. Zapytam więc jeszcze jutro o wycenę dla nieco mniejszego formatu.. jeśli byłoby ze 14-15 zł/egz, wtedy spokojnie mogę oddać to do połączenia spiralą i starczy na wszystko kasy.. tzn. plan 20zł + wysyłka na pewno nie zostanie przekroczony. Jeszcze dam Wam znać.

Ale jeśli uważacie, że lepiej mieć to w większym formacie (czyli 250 x 160 obecnie, to piszcie, bo kombinuję tak głównie z tym wymiarem, żeby wszyscy byli zadowoleni, także z ceny. Ale jeśli chodzi o mnie osobiście, to ja wolałbym wydać parę złotych więcej i mieć to w większym rozmiarze.

...

I jeszcze ostatnie pytanie: co wolicie na wrzesień?..

Ze zdjęciem Chesha (drugim, jedno już jest w listopadzie):



Czy może ze zdjęciem weedmastera:



...
Ładne zdjęcie ogródka ślimaka też próbowałem tu wbić, ale choć ładne kolorystycznie, to za mało ostre są.
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
mojego nie wstawiaj, to w pazdzierniku to chyba dokładnie ta sama roslina tylko we wcześniejszym stadium, nie ma co 2 prawie identycznych fot ładować.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół