nasiona marihuany

Kalendarz 2011 .. by Maitreya

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
M

Maitreya

Guest
to propnuję coś bardzo podobnego:D też artystyczne, w sumie na tym argentyńskim się wzorowałem:D
https://www.forum.haszysz.com/robimy-kalendarz-na-rok-20xx-uwaga-t32580.html?p=479826#post479826
teraz bez ściemy :D

Fajna fotka (ta doświetlona), ale wrzuć ją w galerię, to zobaczę, czy da się ją podkręcić, bo jest wyblakła i w tej postaci się nie nadaje (nie spełnia rygorystycznych wymagań wybarwienia :)).

...
A tak żartując sobie trochę, znalazłem taką fotkę u któregoś z advanced growers :):



Nadawałaby się, ale jest w pionie.. i niestety odpada. :)
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
a oto mój projekt































kalendarz był gotowy juz jakiś czas temu ale w życiu prywatnym ledwo wyrabiam taki zapie**** że nie ma czasu na nic
 
Ostatnia edycja:
M

Maitreya

Guest
Kowi, nie chciałem Ci się w pomysł wcinać.. myślałem, że odpuściłeś ten rok, bo długo Cię nie było w temacie, a już zdjęcia na rok XX zaczęli ludziska wrzucać.
No nic już :), zobaczymy jak akcja się rozwinie, ile chętnych będzie. Teraz do wyboru są dwie wersje.. można powiedzieć, że Twoja wersja jest bardziej outdoorowa, moja bardziej indoorowa..

...
Jeszcze trochę autoreklamy.. :)

Zmieniłem zdjęcie z lutego na fotkę Juriego:



Marcowe (własne :)) poprawiłem kolorystykę:



I jeszcze podmieniłem zdjęcie grudniowe na bardziej przypominające choinkę (zdjęcie Juriego) :)

 
Ostatnia edycja:
S

Synek z zawodu

Guest
kowi - kwiecień , maj , czerwiec bym wymienił - szału nie robią
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
... a może skoro są 2 różne wersje, Mat zrobi wersję indoorową a Kowi Out?
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
dobrze że w końcu cos sie podziało dalej w tym temacie . mat pisze sie na Twoja wersje , chociaż jeśli jest taka opcja to chciałbym inna czcionke na nazwy miesięcy;)
 
D

delete

Guest
mi się bardziej podoba layout i fotki maitreji, chcę ten kalendarz :)
 

GoodTime

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2010
Postów
293
Buchów
0
Jesli juz beda oficjalnie zbierane listy na chetnych to dajcie znac
Pozdrawiam
 
M

Maitreya

Guest
Już sprawdzałem w drukarni.. mogę zrobić nawet niewielką ilość, tak więc niezależnie od ilości zgłoszeń, projekt na pewno dojdzie do skutku i gotowe kalendarze będę miał w ręku pod koniec stycznia/na początku lutego. Kowi też oczywiście robi kalendarz, mój jest jedynie dodatkiem do akcji, jakby ktoś wolał taki. Można też zgłosić się na jeden taki, drugi taki.. wedle uznania.

Nie chcę zmieniać czcionki ani wymieniać zdjęć, chyba że na jakieś fajne z outdooru. Starałem się wybrać zdjęcia ostre, wysokiej jakości, aby ostatecznie kalendarz robił wrażenie jakości. Też tu nie chcę kombinować, bo nie ma na to czasu, a wiecie jak to jest, każdemu jakiś inny szczegół się nie podoba i w końcu trzeba poświęcić miesiąc na dogadywanie się ze wszystkimi i uwzględnianie poprawek. Powiedzmy, że mój projekt jest autorski, :) ale jestem otwarty na sugestie i biorę je pod uwagę.
Nie mam jeszcze absolutnej pewności co do dwóch zdjęć, majowego i sierpniowego.. ale może coś pojawi się w międzyczasie i sytuacja się wyklaruje.

Większość zdjęć jest z indoora.. prawie wszystkie.. ale nie chciałbym zafiksować się tylko na indoorze. Od maja do września dobrze byłoby dać zdjęciach z outdoora.. takie było moje rozumowanie.

Dziś wpadł mi do głowy genialny :) pomysł, że zamiast "sprężynki" mogę kupić sznurek konopny i ręcznie przepleść go przez dziurki zrobione w zaprzyjaźnionej drukarni.. tam pewnie mają te maszyny do bigowania.. czy jak to się tam zwie.. (nie wiem, czy jakiś ładny da się dostać, czy są różne rodzaje takich sznurków.. bo być może konopny to po prostu będzie konopny i tyle).. zobaczę, czy będzie to praktyczne z takim sznurkiem i czy będzie równo wisiało, ale na pewno rozglądnę się w tym temacie.. wtedy kalendarz będzie naprawdę konopny.. :) papieru konopnego niestety nie użyję, bo nikt mi go w takiej małej ilości nie sprowadzi specjalnie, a i nie da się na takim papierze "eko" osiągnąć doskonałych efektów druku kolorowych zdjęć, straciłyby głębię.. wiem, bo z drukarniami itp. tematami mam do czynienia już od dawna.. :)

...

Tutaj proszę tylko zgłoszenia i uwagi do mojej wersji kalendarza. Każdy, kto chciałby mieć ten kalendarz, niech pisze posta w tym wątku lub na PW, ja to wszystko spisuję.. Ci, którzy już się zgłosili, są już na liście. Zgłoszenia zapodawajcie do niedzieli. Można też się wypisać, jakby ktoś uznał, że nie chce dwóch, tylko jeden, bo babcia ostatecznie zrezygnowała :), albo nie chce wcale.. w każdej chwili można zmienić decyzję, oby do niedzieli, bo w poniedziałek wszystko idzie do druku. Później już prosiłbym tych, którzy się zdecydują, aby się nie wycofywali, bo na tej podstawie, ilu będzie chętnych, złożę zamówienie i dostanę z drukarni wycenę za egzemplarz, a nie chcę potem zostać z tymi kalendarzami, bo ileż tego można powiesić w domu egzemplarzy.. :)
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
ja chcę! kiedy będzie gotowy? powieszę go nad biurkiem z kompem i pokażę fotkę, choć od lat kalendarze z South Park kupuję :)
 

slayer12

Well-known member
Rejestracja
Gru 3, 2010
Postów
147
Buchów
0
za***ista sprawa chętnie bym zamówił taki kalendarz :)
 
M

Maitreya

Guest
za***ista sprawa chętnie bym zamówił taki kalendarz :)

No to właśnie zamówiłeś. W sobotę wieczorem jeszcze wywieszę listę wszystkich zgłoszeń, abym nikogo nie pominął.. i aby nie było płaczu, że ja też chciałem.. A jest to w końcu tylko edycja limitowana, w żadnym Carefour się tego nie znajdzie. :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół