nasiona marihuany

Kalendarz 2011 .. by Maitreya

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
S

Sławuś z council estate.

Guest
Zaraz wręczę kasę pewnej pani i ona to wpłaci w Polsce jak tam doleci. Opłaty za przesłanie z zagranicy są złodziejskie więc z tego powodu czekałem aż się pojawi możliwość... Sorry za opóźnienie. Mogę wysłać Maitreyi pestkę Super Silver Cheese feminised z Royal Dutch Seed Company jako rekompensatę za czekanie ale musi być fotorelacja.
 
M

Maitreya

Guest
do mnie też dotarły, są bardzo ładne, ale w przyszłym roku zrobisz 2 razy większe, tak jak obiecałeś ;)

Niczego nie obiecywałem.. :) Dwa razy większy byłby prawie 2 razy droższy, a chodziło też o to, żeby cena była przyzwoita.. Kocie, twoje zdjęcie najfajniej chyba wyszło, więc zostaw jeden dla wnuków.. :)

Zaraz wręczę kasę pewnej pani i ona to wpłaci w Polsce jak tam doleci. Opłaty za przesłanie z zagranicy są złodziejskie więc z tego powodu czekałem aż się pojawi możliwość... Sorry za opóźnienie. Mogę wysłać Maitreyi pestkę Super Silver Cheese feminised z Royal Dutch Seed Company jako rekompensatę za czekanie ale musi być fotorelacja.

SickBoy, mi się już teraz nie pali, dwie sztuki czekają dla ciebie, oby tylko nie przeciągać tego tygodniami.. Rzeczywiście z przelewami zagranicznymi nie ma łatwo, sam kiedyś słałem z irlandzkiego banku do PL, to nie dość, że było drogo, to jeszcze trzeba było wypełniać dwie kartki A4 i jechać do banku.. Za pestkę dziękuję, ale nie skorzystam; Kot i Juri zapewnili mi pełne obłożenie szafki na najbliższe 2 lata, a Sub i zielonamasa wspomogli różnorodność w moim ogrodzie w tym roku, że prawie nie zdołam tego sam obsadzić.. więc będzie co robić. Łopata już czeka na ostrzenie, niech tylko ziemia zmięknie.. :)

...

A.. i jeszcze dodam dla upewnienia wszystkich, że dane adresowe wszystkich, którzy potwierdzili, zniszczyłem bez śladu..
 
Ostatnia edycja:
M

Maitreya

Guest
Niespodziewanie dzisiaj dotarł przelew od Infinity. Szkoda, że te 2-3 tyg. temu po prostu nie dał znać na moje dwa zapytania, wystarczyło przecież odpisać cokolwiek, że się opóźni, a tak to został z lekka obsmarowany..

Dzisiaj wysyłam do Zryciocha.
 
D

delete

Guest
a ja wysłałem przelew juz... mam nadzieje ze dojdzie jutro :)

EDIT: dotarł :)

pikny !
 
Ostatnia edycja:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Dotarły do mnie, jeden powiesiłem na ścianie a drugi dałem ziomkowi w prezencie, dzieki Maitreya!
 

nick użytkownika

Well-known member
Rejestracja
Lis 30, 2008
Postów
1,755
Buchów
4
a ja dupy dalem. mialem ostatnio w ch.. na glowie i jakos zupelnie zapomnialem ze cos na mnie czeka na poczcie. jak w koncu sie wybralem to pani laskawie powiadomila, ze paczka zostala odeslana do nadawcy... ani ponownego aviso, ani ku**a nic.
 
M

Maitreya

Guest
a ja dupy dalem. mialem ostatnio w ch.. na glowie i jakos zupelnie zapomnialem ze cos na mnie czeka na poczcie. jak w koncu sie wybralem to pani laskawie powiadomila, ze paczka zostala odeslana do nadawcy... ani ponownego aviso, ani ku**a nic.

No to widzę, że nie tylko w PL poczta działa jak chce. Do growerajakotakiego wysyłałem 3 (słownie: TRZY) razy na ten sam adres. On chodził na pocztę sprawdzać, czy paczki nie ma, bo nie dostawał żadnego awizo, a listonosz dwukrotnie wpisał przy zwrocie, że adresat nie mieszka pod tym adresem. Jak qrwa nie mieszka, jak ma w dowodzie..! W końcu poszukałem w necie i zadzwoniłem do kierowniczki poczty, że wysłałem po raz drugi, a ona na to, że wczoraj zostało odesłane. I tu moja cierpliwość się skończyła.. :) Za trzecim razem już sama osobiście się tym obiecała zająć, żeby kalendarz Haszysz dotarł do miłośnika konopi. :) ..no i dotarł.

Flp, pisałem do ciebie PW, ale chyba cię nie ma.. Jak się pojawisz, daj znać, kiedy mam wysłać ponownie. Bo paczkę już mam, wróciła. :)

...

Został jeden wolny egzemplarz. Jakby kto jeszcze miał chęć, to niech wbija na PW.


EDIT AGNA: Mat edytowałam literówki w nicku FLP
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
D

delete

Guest
Prawda, prawda, i jeszcze mi wmawiali, że ja tam nie mieszkam, bo moja mama tak mówi :D Ale już po kłopocie, udało się wszystko załatwić - po interwencji Maitraya paczka wróciła z prędkością bumerangu - i jest już u mnie na ścianie.
 

Plantator90

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2009
Postów
409
Buchów
1
kalendarzyk dobry. już kase szykuje na niego. będzie wspaniale wygłądał w moim pokoju "medytacji":bongo3:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół