nasiona marihuany

Można pogodzić FIM i Supercropping?? out

Wyszukiwarka Forumowa:

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Tak sobie mysle ze tu cos napisze o tym co mi sie w glowie wymyslilo :D

A więc tak sobie mysle o trenowaniu i jak sadzicie mozna zrobić tak,że zrobić supercropping tak zeby conajmniej 5 szczytow z lodygi bokiem wyroslo i kazdemu z tych szczytów zrobic FIM ? uciąć ten szczycik?? bedzie dobrze jak pogodze te 2 techniki?

Pytanko co do FIM-- czy ma znaczenie to czy utne szczycika 1cm czy 0,5 cm ? jak krótko najlepiej uciac szczycik...
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Niema sensu fimować tychwszystkich odgałęzień ;] tylko przyfimować główny top i zrobic supercropping
najlepiej jak najbliżej ucinac trzeba tylko byc ostroznym
jak widzisz na obrazku uciete jest może na 1mm
FIM
FIM jest to technika przycinania głównego topu(czubka) rośliny dzięki czemu roślina się o wiele bardziej rozrasta na boki.
fim.jpg



SUPERCROPPING
Po podwiązaniu rośliny boczne odgałęzienia zaczynają szybciej rosnąć w górę aż stają się głównymi szczytami rośliny.
Rośline należy tak podwiązać jak będzie miała przynajmniej 5 - 7 partii liści właściwych czyli liści które mają przynajmniej pięć palców.
supercropping.jpg
 
S

Sed

Guest
Supercropping + Fim[głównego topu]
bardzo dobrze działa na outdoor
 

USM2006

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2006
Postów
112
Buchów
0
Ja do moich 9 "pomidorkow" Early Misty zastosowalem FIM i Supercropping ... krzaki sa potezne...:d swietnie te techniki dzialaja.. polecam na out..;) Peace
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,066
Buchów
423
moje wszystkie roslinki dzieki wiatrowi zrobily sobie same supercropping :D
 

*LeinaD*

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2007
Postów
230
Buchów
0
A może mi ktos powiedziec, w którym tygodniu lub dniu zastosować technike FIM albo w jakim stadium rozwoju roślinki?
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Od trzeciego piętra możesz już przycinać. Ale osobiście radzę poczekać do piątego.
 

Tomi

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2008
Postów
195
Buchów
5
Mam pytanko można jednoczesnie zastosowac jednocześnie fim i lst?Nie wiem czy dobrze zrobiłem ale najpierw fimowałem i zaraz po tym nagiąłem roślinkę.
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
well a ja inne zadam pytanie: czy LST i supercropping to nie jest to samo? bo ja nie widze roznicy...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół