nasiona marihuany

Można pogodzić FIM i Supercropping?? out

Wyszukiwarka Forumowa:

Tracer

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2008
Postów
29
Buchów
0
FIM-uj według własnego uznania. Większość osób radzi wykonywać tą czynność po 5-tym piętrze...
 

borys23

Member
Rejestracja
Lip 22, 2007
Postów
12
Buchów
0
Człowiek uczy się na błędach
5 roślinek będę przycinał a resztę do naginania
Jeszcze nigdy nie przycinałem tylko naginanie wiec jestem zielony<shiza> w temacie
sorki za takie pytania.
Pozdro dla wszystkich rolników
 

MJ1980

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2008
Postów
108
Buchów
0
Witam.
Czy mógłby ktoś wstawić foto z roślinką z użytą metodą supercropping?
Będę bardzo wdzięczny.
I co znaczy LST?
 

bart8k

New member
Rejestracja
Sie 18, 2009
Postów
2
Buchów
0
Poste..
regularny FIM powoduje wieksze rozkrzewienie rosliny,z 1 przycietego wyrastaja 2 szczyty.Metoda FIM sprawia,ze topki nie są tak wielkie jak w przypadku rosliniy rosnacej bez przycinania,jednak ich calkowita masa przekracza mase topów rosliny nie trenowanej.
 

PurplePower

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2008
Postów
74
Buchów
0
Poste..
regularny FIM powoduje wieksze rozkrzewienie rosliny,z 1 przycietego wyrastaja 2 szczyty.Metoda FIM sprawia,ze topki nie są tak wielkie jak w przypadku rosliniy rosnacej bez przycinania,jednak ich calkowita masa przekracza mase topów rosliny nie trenowanej.

a ty co, filip z konopii? patrz kiedy i co bylo pisane.
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
....

Mam pytanko,ile razy można robic fim.Wiem ze pierwsze robi sie gdy plancik ma 5 pieter lisci.Dajmy na to że najpier zrobiłbym supercropping,a potem zfimowal,to mógłbym jeszcze potem zastosować fim na szczytach ,które wy***ały po nagieciu rosłiny?
 

pasja

Member
Rejestracja
Mar 8, 2010
Postów
12
Buchów
0
jak mozna latwo wyczytac z tego tematu - NIE MA SENSU FIMOWAC INNYCH ODGALEZIEN
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
jak mozna latwo wyczytac z tego tematu - NIE MA SENSU FIMOWAC INNYCH ODGALEZIEN

Nie wiem czy ten użytkownik jeszcze wchodzi na to forum może to przeczyta....
Grubo się mylisz mając krzaczka rozrośniętego na 5-7 pięterek Robisz mu na początek LST następnego dnia przychodzisz robisz FIM-a na głównym szczycie.
Lejesz nawozy czekasz 3-4 dni jak użyjesz Asahi to może i krócej :p
Jak odbije gniesz szczyty do ziemi i teraz zaczyna sie Super Cropping ja na początek łamie kilka odrostów 2-3 następnego dnia FIM- na reszcie odrostów i coraz bardziej sie rozkrecam i potem kazdy odrost jest połamany pare razy.
Na głównej łodydze niewiem jak to nazwać chyba główna łodyga ? <rotfl>
Też robię Super Cropping ale to już się bawię obcęgami bo rękoma tego eis nie da połamać jedynie na pół ale to chyba tez nie dało by rady bo ona jest bardzo mocna :smokee:
Dajmy na to ze trenujemy cała roślinę przez cały czas w czasie weg-a czyli do końca lipca i potem ona ma przerwę od treningów i zaczyna w ch*j się szybko rozrastać potem już FlO i łamanie nie potrzebne a topy są tak zbite jak kamienie :pl::freak:

Fim- na każdym odroście jest za***isty z każdego nawet najmniejszego odrostu i tych pobocznych stosuje FIM-a efekty są takie że to bajka tylko trzeba pamietać żeby rosliny były zdrowe ,zdrowe czyli dobra gleba dla korzeni
Ale wam odkopałem i że mi się chciało tyle o tym pier***ić jak ktoś to przeczyta proszę o liścia może nie zasnę :pr:
 

kasprowy

Member
Rejestracja
Gru 1, 2013
Postów
6
Buchów
0
Przeszukiwalem forum z godzine na temat jak zrobic zeby bylo najlepiej i tu bach jedna konkretna wypocina!Dziekuje
 

Intotheforest

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2020
Postów
34
Buchów
12
Nie wiem czy ten użytkownik jeszcze wchodzi na to forum może to przeczyta....
Grubo się mylisz mając krzaczka rozrośniętego na 5-7 pięterek Robisz mu na początek LST następnego dnia przychodzisz robisz FIM-a na głównym szczycie.
Lejesz nawozy czekasz 3-4 dni jak użyjesz Asahi to może i krócej :p
Jak odbije gniesz szczyty do ziemi i teraz zaczyna sie Super Cropping ja na początek łamie kilka odrostów 2-3 następnego dnia FIM- na reszcie odrostów i coraz bardziej sie rozkrecam i potem kazdy odrost jest połamany pare razy.
Na głównej łodydze niewiem jak to nazwać chyba główna łodyga ? <rotfl>
Też robię Super Cropping ale to już się bawię obcęgami bo rękoma tego eis nie da połamać jedynie na pół ale to chyba tez nie dało by rady bo ona jest bardzo mocna :smokee:
Dajmy na to ze trenujemy cała roślinę przez cały czas w czasie weg-a czyli do końca lipca i potem ona ma przerwę od treningów i zaczyna w ch*j się szybko rozrastać potem już FlO i łamanie nie potrzebne a topy są tak zbite jak kamienie :pl::freak:

Fim- na każdym odroście jest za***isty z każdego nawet najmniejszego odrostu i tych pobocznych stosuje FIM-a efekty są takie że to bajka tylko trzeba pamietać żeby rosliny były zdrowe ,zdrowe czyli dobra gleba dla korzeni
Ale wam odkopałem i że mi się chciało tyle o tym pier***ić jak ktoś to przeczyta proszę o liścia może nie zasnę :pr:
A co z takim tematem . Młodziutkie planty jedne 25 dniowe drugie 10 dniowe będą bez opieki na mniej więcej miesiąc czasu. Dobrym pomysłem będzie zastosowanie supercropa (zgniecenie łodygi bez łamaniana) na takich malolatkach ?
 

KanapkaElvisa

Well-known member
Rejestracja
Sie 7, 2018
Postów
259
Buchów
30
Odznaki
1
A co z takim tematem . Młodziutkie planty jedne 25 dniowe drugie 10 dniowe będą bez opieki na mniej więcej miesiąc czasu. Dobrym pomysłem będzie zastosowanie supercropa (zgniecenie łodygi bez łamaniana) na takich malolatkach ?

Kolejny gornik w tym temacie widze, chopie zobacz na rok :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół