nasiona marihuany

Nartofotel:D

Wyszukiwarka Forumowa:

smc1

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2009
Postów
95
Buchów
0
Witam państwa serdecznie:) Chciałem przedstawić naszą Zimową kminę :D otóż wspomniany narto-fotel nie dawał nam spać więc po kilku głębokich buuuchach zasiedliśmy do pracy w "garażyku"
Efektem jest przedni fotel od vectry przymocowany na śruby do nart POLSPORT:). Jako napęd silnik spalinowy od pokaszarki ze śmigłem modelarskim. Niestety śmigło w praktyce okazało się za duże a silnik za słaby conajmniej o 1,5 KM ....
Ale:D radocha była co niemiara nad jeziorem:D i to sie liczy:D:D:D

P.S ten gość w garażyku był tylko na chwilę ale jakoś mnie urzekł i go też wstawiam:D:D:D:D :smokee::smokee::smokee::smokee:



 

kolek93

Active member
Rejestracja
Gru 7, 2010
Postów
31
Buchów
0
haha to jeździ ? Jeżeli tak to chcę się tym przejechać z blantem w buzi ;p
 

CrystalBud

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
1,672
Buchów
2
Dobre :D Chyba sprobuje zmajstrowac cos podobnego jak znajdzie sie czas.

Ps. przeczytalem na poczatku narkofotel hehe
 
J

jksndcfiuwejvcsmn

Guest
No ku**a, ten dresik mnie roz***al !!! :lol3:
Mogliscie mu dac wyprobowac Nartofotel, on ma kombinezon specjalny...
 
Ostatnia edycja:

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
hehe no dokladnie dresik pierwsza klasa... gdzie taki kupic mozna ? oldschool :D
 

smc1

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2009
Postów
95
Buchów
0
kurcze był filmik. W nocy nad jeziorem ale cos było widać. Ja testowałem w berecie lecha wałęsy i okularkach do pływania:D:D:D jakbym niechcący znalazł pomiędzy buchami to wrzuce:D:D:D
a póki co wrzuciłem już 2 z serii filmik pod tytułem Haszyk;) zapraszam :D
http://www.youtube.com/watch?v=B4IerN_vsQo :spalony:
 

maly_

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2010
Postów
59
Buchów
0
nie no nartofotel jest za***isty w deche:zombi:
 

smc1

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2009
Postów
95
Buchów
0
Zapomniałem dodać:D gaz był w pistolecie na lince oryginalnym od podkaszarki (na pierwszym zdjęciu widać) i osoba siedząca dzierżyła tenże pistolet w dłoni. Wiało za***iście ale nie pojechał. Może dlatego że na tafli jeziora było prawie pół metra śnie:smokee::zjarany:gu? ;)
 

RobRoy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2009
Postów
667
Buchów
1
Jako napęd silnik spalinowy od pokaszarki ze śmigłem modelarskim. Niestety śmigło w praktyce okazało się za duże a silnik za słaby conajmniej o 1,5 KM ....
Zapisz się na jakieś forum o motolotniach ew. innych eksperymentalnych konstrukcjach latających i tam się zorientuj jakiej wielkości (średnicy) powinno być śmigło i jaka moc silnika.
Tak na moje oko, to śmigło co najmniej ze 2x większe powinno być i adekwatna do tego moc silnika.
 

ponczoch

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2011
Postów
204
Buchów
0
wejdz na jakies forum dla lotnikow amatorow i pochwal sie co zrobiles, ciekawe jakie beda komentarze
a tak poza tym to nieco przypal z tymi twarzami
<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół