nasiona marihuany

Jock Horror

Wyszukiwarka Forumowa:

Marcin_NH!!!

Member
Rejestracja
Sie 30, 2006
Postów
15
Buchów
0
Zakupiłem na Cannabis Jock Horror uprawiał ją ktoś kiedys.Obecnie mam 3 roślinki tej odmiany rozwija sie ładnie roslinki mają juz około 6 cm po 4 dniach.Moze ktos ma więcej info na temat tej rosliny???
 

seed.pl

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2006
Postów
171
Buchów
0
Jack Horror znana także jako Jack Herrer lub Jock Horror to krzyżówka wspaniałych odmian Northern Light, Skunk i Haze. Jack horror jest wysoką sativa o wyglądzie przypominjącym indice. High jest bardzo mocno euforyczny a jej aromat jest unikalny i bardzo świeży, roślina potrzebuje sporo opieki i nie jest polecana początkującym.

* Rodzaj rośliny: indoor
* Genotyp: Indica - Sativa/indica mix z przewaga Sativy
* Zapach: słodki
* Smak: słodki
* Wysokość roślin: Średnia
* Działanie: Euforyczne - rozśmieszające
* Poziom THC: Mocna 15-20%
* Czas uprawy: 10-11 tygodni
* Zbiór (SoG 1m2) : 400g
* Trudność hodowli: Średnia
 
D

delete

Guest
a ja wlasnie przedchwila zamowielm tą rośline własnie na tej stronie .. wszystko to samo myśle że nam wyjdzie coś z tego .. znaczy sie Tobie pewnie juz cos wyszlo :)
 
V

veneris88

Guest
Jock Horror to wspaniała odmiana. Zamierzam ją sobie zamówić, ale mam jedną bardzo istostną kwestie do rozważenia... Czy Jocka można hodowac na outdoorze? Czy absolutnie nie? Prosze o szybką odp. z góry thx.
 

Silent_Bob

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2006
Postów
106
Buchów
0
No tak, tylko weź tu, cholera, bądź mądry. Na seed.pl piszą w opisie, że jest trudny w hodowli i nie jest polecany początkującym, a kawałek dalej że trudność hodowli "średnia". To to ja już nie wiem...
 
V

veneris88

Guest
Tak, a na cannabis.fr.pl piszą że jednak zalicza się uprawe jako średnia.
No ale, mozna by wyhodowac Horrora na outcie? Czy absolutnie nie??????????????
 
G

Green

Guest
veneris88 napisał:
No ale, mozna by wyhodowac Horrora na outcie? Czy absolutnie nie??????????????

bardzo watpliwe aby to doszlo na out
 

Ph0en!x

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2006
Postów
356
Buchów
0
sory że odświerzam stary temat,
ale jak jest z zapachem Jack'a?
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
alarec napisał:
ale jak jest z zapachem Jack'a?
To napiszę za jakieś 2 miesiące. Z tym, że posiadam Jack Horror od Dutch Quality a nie Jock Horror od nirvany.
 

zielony19

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
54
Buchów
0
Czy ktoś już wychodował tą roslinke, albo jest w trakcie chodowli niech napisze czy na veg czy na flo i jak pachnie.
Czy wystarczy filt weglowy aby wyeliminować zapach??


pzdr
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0

Zapach na wegu jak każda inna ganja... co będzie na flow to opiszę za jakieś 7 tygodni.
 

sharpie1

Member
Rejestracja
Paź 30, 2006
Postów
24
Buchów
0
Mam takie pytanie, czy ktoś moze próbowal z Jockiem Horrorem startowac na Out??? Bo w sumie to nie wiadomo jak to jest do konca z ta odmiana gdyż niektórzy twierdzą, że dała by rade tak jak White Widow (choć nie do końca a z resztą róznie to bywa z WW), u mnie jest tak ze mialem lekki przypał na chacie z boksem i jedna partia JH poszła z dymem! Ale zostalo mi jeszcze 9 pestek JH z Nirvany od Cannabis.fr.pl wiec tak czy siak pójda one na tegoroczny Out razem z passionem#1, zeby juz nie mieć przypałów, zobaczymy co z tego wyjdzie o ile coś wyjdzie :scratch:
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
W poniedziałek będzie pałny tydzień od uformowania się kwiatostanu (pominąłem te 2-2.5 tygodnia kiedy roślina się wyciąga) i już się zaczyna pojawiać żywica. Zapach: nie wiem... spię w tym pomieszczeniu więc oddycham tym powietrzem cały czas. I tak jakoś nie jest szczególnie mocny. Na vegu było kilka dni kiedy w pokoju poprostu było czuć zielony klimacik.

1 tydzień za jackiem:


[ Dodano: 2007-02-24, 19:26 ]
Bud Shoot (2.5 tyg. kwiaty):
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
ROŚLINA NAPEWNO JUŻ PO HERWEŚCIE, NAPISZ JAKIE WRAŻENIA PO SPALENIU. JAKI PLON OPISZ HODOWLE I WYNIKI. (SZUKAM DOBREJ ODMIANY Z OSTRĄ ŚMIECHAWĄ)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół