nasiona marihuany

Najmocniejsze bomby

Wyszukiwarka Forumowa:

FlowerOfScotland

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2012
Postów
143
Buchów
0
Jak jestem świeży czyli z rana,robie swoje i wrzucam śniadanko to 2-3 buszki i już mam pozamiatane, godzinka-dwie pużniej moge palić wk***e i więcej i nie powróce już do tego stanu z rana az do następnego dnia. Też tak macie?<wodna><joint>:bongo4:
 

Jones

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2011
Postów
72
Buchów
1
Jak jestem świeży czyli z rana,robie swoje i wrzucam śniadanko to 2-3 buszki i już mam pozamiatane, godzinka-dwie pużniej moge palić wk***e i więcej i nie powróce już do tego stanu z rana az do następnego dnia. Też tak macie?<wodna><joint>:bongo4:
Tak samo mam ;p
 

Smokey17

Member
Rejestracja
Cze 1, 2013
Postów
19
Buchów
0
A nie mieliście podczas konkretnej pi**y tak, że myślałeś że ty się najbardziej ujarałeś a reszta waszych koleżków wcale? <rotfl> Ja tak często mam, ale jak ktoś się uśmiechnie "zjaranym" uśmiechem to już wiem, że wszystko jest w porządku:spalony:
Hehe stary ja zawsze tak mam jak palimy z kumplem to on zawsze łapie taką zamułe że na nic nie reaguje po prostu skała na ryju a ja zawsze rozkmina że ja się za***ałem jak świnia a on nie ale jak się na mnie spojrzy i tym spizganym ryjem uśmiechnie to widać ze jest ładnie porobiony.:zjarany::spalony:
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
Teraz karmi cyckiem wiec nie, ale wcześniej czasem palila ale "na Nią nic to nie działa" :)
 
H

Hrabia z Jahlonnej.

Guest
W sensie Ona uważa ze nie działa, ale fakt ze po 2 czy 3 wiaderkach nas dopadal nieogar a Jej nie.
Jak skończy karmić dostanie ciasteczka :)
 

Travis Bickle

Audaces fortuna iuvat.
Rejestracja
Maj 26, 2013
Postów
89
Buchów
0
Piątek. Godzina ok. 23:00, Park, siadamy z ziomeczkiem odpakowujemy woreczek z bobkami, pięknie pachnie, wiadomo dorwaliśmy zaufane źródło czyste i z wagi.
Nabliśmy pierwszą lufkę palimy, po fajeczce, kolejna lufka - poszła!, kolejna ---> Bomba w ch*j, przywidzenia, że ktoś idzie. Mylenie faceta z dziewczyną w miniówce, nieogar, śmiech aż do utraty tchu, ''światełko w krzakach'', uczucie lekkości, oczy jak minusy. W sobote rano nie pamiętałem połowy wczorajszego wieczoru. Piękna i mocna wiksa. Jeśli macie naprawde dobre źródło, jeśli korzystacie z dillerki to nawet starego gracza może porobić kilkoma lufkami. :)

Ps: Tylko zacieram łapki aż znajomek wróci i znów lecimy z tematem ( nie lubie palić sam, a on to mój taki ''towarzysz do zbaki''

Pozdrawiam OnlyBongo <joint>
 

[Heigan]

Member
Rejestracja
Maj 12, 2013
Postów
8
Buchów
0
Ostatnia edycja:

Jenna

Member
Rejestracja
Paź 6, 2011
Postów
24
Buchów
0
Moja największa bomba, byla przy jednym z pierwszych paleń :)
Wkreciło mi się że od dotyku najpierw mnie mrowiło , a potem bolało. Na to mój kochany mąż (wtedy jeszcze chłopak) zrobił sobie zabawę i łapał mnie za różne części ciała, a ja nie byłam w stanie chodzić :)

Jak mi przeszło to udaliśmy sie do sklepu po czekoladę , która okazało sie smakowała jak... plastik, wiec aby sprawdzić czy to prawda kupilismy jeszcze 2 różne :-D wszystkie smakowały jak plastik :)

Teraz z mężem jeździmy w plener z kilkoma blancikami, kwaśnymi żelkami i... czekolada :-D
 

SpaliłemDowody

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2013
Postów
68
Buchów
0
Ja pamiętam jak paliłem z ziomkiem u mnie w domu super skunka xxx. Do dziś uważam, że to najmocniejsza odmiana jaką paliłem. Scisgnelismy po wiadrze że Szczyta szczytów po czym wyszliśmy na dwór. Jak zobaczyłem słonce to padlem na kolana i zacząłem bić pokłony, kolega jak to zobaczył to zaczął się histetycznie ;śmiać i uciekać, zatrzymał się dopiero na końcu podwórka. Do dziś nie wiem co miałem w głowie tamtego dnia :p
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół