nasiona marihuany

Mefedron, 4-MMC

Wyszukiwarka Forumowa:

ziołowy54

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
132
Buchów
0
Mefedron, 4-MMC - organiczny związek chemiczny, pochodna katynonu. Stosowany jako stymulant i empatogen. Dostępny handlowo w postaci chlorowodorku lub siarczanu, jako biały krystaliczny proszek, tabletki lub kapsułki.

Efekty działania :

Mefedron wywołuje:

* pobudzenie
* euforię
* otwartość
* podniecenie
* gonitwę myśli
* rozszerzenie źrenic
* rumieńce na twarzy
* drżenie rąk
* gęsią skórkę
* pocenie
* zmiany temperatury ciała
* podwyższenie ciśnienia tętniczego krwi i zaburzenia rytmu serca
* silne pragnienie przyjęcia kolejnej dawki
* zaburzenia pamięci krótkoterminowej
* szczękościsk
* ból przy aplikacji donosowej

Efekty zażycia przypominają działanie kokainy, lecz uzależnia mocniej niż kokaina czy heroina razem wzięte.. Po prostu mefedron to substancja stworzona tak, by uwolnić jak najwięcej serotoniny do mózgu, co powoduje stan niesamowitego szczęścia. Środek w miare bezpieczny

Informacje dodatkowe
Metabolity mefedronu są neurotoksyczne. Do kilku dni po zażyciu w moczu i pocie utrzymuje się bardzo nieprzyjemny zapach mefedronu. Zanotowane przypadki zgonu po zażyciu mefedronu były spowodowane zbyt wysokim ciśnieniem krwi skutkującym wylewem. Po większych dawkach występują negatywne odczucia spowodowane zmęczeniem. Jest to substancja stosunkowo nowa i skutki jej zażywania nie są do końca znane. Po zażyciu nawet stosunkowo niewielkich dawek dosyć często zdarza się przejściowa utrata pamięci krótkotrwałej. Niektórymi ze skutków ubocznych mogą być: krwawienie z nosa, pieczenie nosa, halucynacje, nudności, wymioty, kłopoty z krążeniem krwi, wysypki, uczucie niepokoju, paranoja, nadpobudliwość i urojenia.


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Długotrwałe efekty zażywania nie są oficjalnie znane.A gdy je poznasz, będzie za późno


PzDr...
 

teamfortress2

Well-known member
Rejestracja
Wrz 5, 2010
Postów
126
Buchów
0
Efekty zażycia przypominają działanie kokainy, lecz uzależnia mocniej niż kokaina czy heroina razem wzięte.
Jedyne co wywołuje to silną chęć sięgnięcia po więcej, żadnych skutków typu ból itp stany wskazujące na fizyczną potrzebę zażycia, czy jak to tam nazwać. Po chwili eufori można złapać chillout i sie leży i nawija o wszystkim. Uwaga, działa jak serum prawdy. Przypominam , że w PL od wakacji mef jest substancją nielegalną :)
 

Gruby Lok

Banned
Rejestracja
Lis 13, 2010
Postów
92
Buchów
0
Za***ista rzecz ten mefedron ja se planuję go kupić po pierwszych zbiorach automatów jak pogonie z 8 sztuk.


4-MMC jest git
 
T

THE STIG

Guest
Ja choć miałem wiele okazji nigdy tego nie wrzucałem. pie***le to. Łyknij i zapal to moja dewiza. Mam dużo znajomych którzy używali tego specyfiku i tak po niecałym roku, sami stwierdzili, że już tego nie biorą ( hmm efekty uboczne? sam nie wiem, kilkoro z nich mówiło że straszne zjazdy po tym są, a po pół roku używania tego silne uzależnienie psychiczne ) po jakimś czasie jednak chętnie mówili o tym że jeszcze jak będzie okazja to to wrzucą, uczucie szczęścia i reszta efektów chyba jest jednak naprawdę mocne skoro do tego chcą wrócić. Szczególnie dużo dziewczyn to wciąga. 2 znajomych wzięło symboliczny " raz " i mówili że efekt nie do opisania. Ja tego nie tykam i trzymam się jak najdalej od takich specyfików.

Jak ktoś ma dobre kwasy to na pw. możemy się dogadać :sunny:
 

Heisenberg

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2010
Postów
368
Buchów
0
dziwne uczucie jak w wakacje (kiedy byl legalny) listonosz przyniosl mi piatke w pacynach pelnych prochu :|
 

piotras2318

Well-known member
Rejestracja
Wrz 7, 2010
Postów
50
Buchów
0
A ja pie***le koke, mefedron, piksy i inne gówno:pr: Tylko naturka, nie chcę się truć i zejść z tego świata w młodym wieku. Pomyślcie zanim coś weźmiecie, poważnie<rotfl> Słyszałem, że mefedron to prawdziwy mózgotrzep :lol:
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
wszystko jest dla ludzi , ale jak ktoś nie umie sie ograniczać to MEFEDRON nie jest dla niego , bardzo wciąga słabych graczy , wielu znajomych popłyneło lub płynie ( zadłużeni po kilkanaście tyś zł ) a inni zarabiają na tym procederze...
 

ziołowy54

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
132
Buchów
0
Za***ista rzecz ten mefedron ja se planuję go kupić po pierwszych zbiorach automatów jak pogonie z 8 sztuk.


4-MMC jest git

Po co brać takie gówno :pl: ?? jak możesz sobie czyste ziółko zapalić , jeszcze masz satysfakcjie że masz swoje :spalony:
 
D

delete

Guest
powciągał w to znajomych, te wszystkie dopałki kokolina i plany b... :pl:
 
D

delete

Guest
hehe białe lepsze? widocznie ani tego ani tego nie żarłeś. Mef krócej trzyma ale faza nie do opisania, dokladnie-serum prawdy, nawijka sie wkreca, masz chec dogadania wszystkich spraw ktorych na trzezwo bys nie poruszyl, trzeba miec łeb przy tym ;) zjazd krótszy, trzeba poprawiac caly czas :/ ciesze sie ze mogę teraz powiedziec ze "BRAŁEM" co oznacza czas dokonany uff
nie omieszkam przy nastepnej okazji bo sam sie przekonalem ze jak sie nie chce to sie potrafi ;)
 

egze

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2009
Postów
282
Buchów
5
hehe białe lepsze? widocznie ani tego ani tego nie żarłeś. Mef krócej trzyma ale faza nie do opisania, dokladnie-serum prawdy, nawijka sie wkreca, masz chec dogadania wszystkich spraw ktorych na trzezwo bys nie poruszyl, trzeba miec łeb przy tym ;) zjazd krótszy, trzeba poprawiac caly czas :/ ciesze sie ze mogę teraz powiedziec ze "BRAŁEM" co oznacza czas dokonany uff
nie omieszkam przy nastepnej okazji bo sam sie przekonalem ze jak sie nie chce to sie potrafi ;)

mefkowcem jest sie do konca zycia teraz tylko czekac jak na widok mefki zacznie ci sie padaczka czy tym podobna choroba
 

Ras_ta_man

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2010
Postów
92
Buchów
0
Powiem wam tyle:
NIE RUSZAJCIE TEGO GÓWNA !!!
Moj ziomek leciał na tym pół roku...
robił wszystko żeby skminić to gówno.
był tak pozabierany że szok..
trafił na odwyk a tam zaczoł palić browna..
Od Pół roku nie wiem gdzie jest ani co się z nim dzieje :(
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół