nasiona marihuany

Witamy na Forum Haszysz - jesteś nowy? Przywitaj się!

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Jak ktos jest nowy to nie zaszkodzi sie przywitac, mozna dodac kilka słow o sobie ktora uprawa itp.

takze witam starych i nowy userow :D i zycze udanych upraw :!:

[ Dodano: 2006-01-02, 22:48 ]
widze ze temat sie przyjał :lol:

Edit
Podpis dodany od; predazzo
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
[ Dodano: 2006-01-06, 01:27 ]
Ludzie to wezcie sie troche tutaj powietajcie :lol: ..jak nie to pojde z tematem do kosza :?
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Witajcie...

Danych osobowych nie bede podawal w zwiazku z stopniem niebezpieczenstwa naszego hobby.

Swoja przygode z panna Mary zaczelem 2 lata temu. Zaczelo sie niewinnie a przerodzilo sie w szalencza zyciowa milosc. Tak sobie teraz mysle, dlaczego mnie tak to wciagnelo. Niby nic to takiego... nie lepiej hodowac zwierzeta ktore potem moga odwajemnic uczucie? To juz niestety jest niezbadane i takei neich zostanie.
Na poczatku byla nicosc. Wiedzialem tyle co przecietny czlowiek, teraz wiem 1/100 wiecej. Wiec 99/10 wiedzy jeszcze przedemna. Czlowiek uczy sie cale zycie tak tez jest i w tym sporcie.

Mam za soba pierwszego nieudanego indoora w ktorym sadzilem SRxDSS mam tez drugiego indoora w ktorym sadze dwa Chrystale z Nirvany. Niestety ten drugi to tez niewypal. Sila wyzsza.
Te indoor'y to tak bardziej by wyczuc te rosliny, wiedziec czego potrzebuja i jak sie zachowuja na rozne czynniki.
Teraz trwaja przygotowania nad sezonem out 06' ktory zbliza sie wielkimi krokami. Zapowiada sie dobrze ale... wlasnie zawsze jest te "ale" i wiec wole nie krakac.

Pozdrawiam Bialy Mis
 
R

Rider

Guest
Elo jestem uzytkownikiem marihuany od 4 lat, zaczelo sie nie winnie cikawosc i chec oderwania sie od rzeczywistosci, co zaowocowalo ma milosc do leades Mary. Mlosc ta jest odwzajemniona, na skutek tej milosci, jak twierdzi moj psycholog jestem uzalezniony... pale srednio raz w tygodniu, zadzaja sie maratony jaki i dlugie przerwy, zazywam tez inne dragi naturalne jak i chemiczne ale sporadycznie i okazjonalnie. Jestem czlowiekiem w wieku silnie emocjonalnym, wiec znajduje sie na etapie edukacji, moja ulubionom szkolnom lekcjom jest www.forum.haszysz.com choc jeszcze nie mialem zasczytu uprawy ziola, to zdobywam cennom wiedze, ktora napewno mi sie przyda w tym sezonie jaki i na cale zycie :wink: POZDRAWIAM Wszystkich Zakonnikow Marii BooYakaSza :alien:
 
M

MILKA

Guest
Ja swoja przygode spotkałem w joncie jak pierwszy raz paliłem to jakieś 2 lata temu nie jestem nałogowym palaczem tak mysle 8) też pale żadko przecietnie 2 -3 razy w tygodniu mam nadzieje że bede wiecej sie uczył na ten temat bo to mnie naprawde wciągneło ta satysfakcja narazie jestem w czasie pierwszego indoora i czekam na outa!!!

niech moc bedzie z wami :!:
 
B

bobo

Guest
A tu za tydzien..
Czesc jestem Koyot. Juz ponad 10 lat pracuje w wydziale narkotykowym Komendy stolecznej Policji(czy jak to sie pisze) :wink: Wiekszosc z was w niedlugim czasie powina sie spodziewac nalotu na miejsce zamieszkania. Dziekuje wszystkim za zaufanie i mila wspolprace :lol:

Jestem zryty co nie... :?:

Ale w sumie moze tak byc z kazdym z nas :shock:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
bobo napisał:
Czesc jestem Koyot. Juz ponad 10 lat pracuje w wydziale narkotykowym Komendy stolecznej Policji(czy jak to sie pisze) Wiekszosc z was w niedlugim czasie powina sie spodziewac nalotu na miejsce zamieszkania. Dziekuje wszystkim za zaufanie i mila wspolprace

bobo napisał:
Jestem zryty co nie

idealny komentarz

co chciałes przez to przekazac?
 
R

Rider

Guest
bobo, ma metafizyczne jazdy, i spontaniczene podejscie do calej sprawy, a i pamietajcie ja jestem FBI
 
R

Rider

Guest
pie***le Centralne Bioro Sledcze, chyba sie zle zrozumielismy FBI to tylko szyfr do slowa Federacja Bioracych inaczej, a nie jakas korporacja w USA...
 
M

MILKA

Guest
Predazzo napisał:
pie***le Centralne Bioro Sledcze, chyba sie zle zrozumielismy FBI to tylko szyfr do slowa Federacja Bioracych inaczej, a nie jakas korporacja w USA...

No chyba tak to sorki!!!
 
R

Rider

Guest
Preda[tor]zzo

zmienilem sie!!! pie***le moje pierwotne zycie... teraz jestem lowca ha ha haaa wrogom dedykuje bac sie!!! ha ha haaa

50.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół