nasiona marihuany

Witamy na Forum Haszysz - jesteś nowy? Przywitaj się!

Wyszukiwarka Forumowa:

docentCBD

Member
Rejestracja
Mar 20, 2018
Postów
5
Buchów
0
Witam,
dzięki za przyjęcie, świeżakiem nie jestem.
Grubych pał w sezonie i pozdrawiam...;).
 

OskarP

New member
Rejestracja
Kwi 1, 2018
Postów
4
Buchów
0
Witam, wszystkich po malej przerwie ;) Wesolych swiat zycze.

p.s user YebAK tutaj jeszcze jest moderatorem i zyje ? :D mam sprawe
 

damian169a

Well-known member
Rejestracja
Kwi 11, 2018
Postów
49
Buchów
56
witam wszystkich farmerów..wracam po kilku latach przerwy odświeżyć wiedzę ..pozdrawiam
 

Gandalf69

New member
Rejestracja
Kwi 13, 2018
Postów
1
Buchów
0
Witam,
Na forum jestem nowy, a swoja przygode rozpoczalem pare lat temu, choc przyznam ze z miernym skutkiem. Dolaczylem do Was, nie bede sciemnial, zebyscie mi troche pomogli wyeliminowac bledy, przeze mnie popelniane. Pzdr Gandalf !!!
 

Pytaj.Nick

New member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
2
Buchów
0
Witam Panie i Panów, pasjonatów roślinności

Jak mój nick wskazuje będę zadawać sporo pytań chcąc poszerzyć swoją jakże wąską wiedzę w temacie roślinności.
Coś tam człowiek wie, ale chce wiedzieć więcej. Poszerzanie wiedzy sprawia mi dużą przyjemność, przeglądanie i czytanie niektórych fotorelacji mogę porównać do kinowego seansu :)

Oczywiście zanim zadam jakieś pytanie przeszukam forum oraz wiki.

W przyszłości może sam kiedyś zaproszę Was jako reżyser na jakiś mały seansik... ...ale najpierw muszę z Waszą pomocą napisać dobry scenariusz ;)
 

Pytaj.Nick

New member
Rejestracja
Kwi 22, 2018
Postów
2
Buchów
0
Siemano, sie wie. Będę szukać na forum, na wiki, czytać fotorelacje.

Nie mam zamiaru zadawać pytań typu "jeżeli automat zakwita po określonym czasie to potrzebuje wogóle światło?" Albo "na początek w ramach oszczędności kupie ziarna w zoologicznym (karma dla papug), słyszałem od kolegi kolegi kolegi, że idzie się tym uwalić, jak myślicie?" :D

Wiem że pośpiech jest złym doradcą, dlatego mam zamiar zrobić dokładną liste co będę potrzebował na Indoor, taki biznes plan (mimo że na użytek własny): nie duży namiot (0,36 m - 0,64 m), lampa (LED), ziarna (auto), ziemia, nawozy, wentylacja, filtry, ph metr, nawilżacz, doniczki, itp. itd. Wiedze tego co będę potrzebował czerpie póki co z fotorelacji.

Jak już uzupełnie swoją liste, to dam ją do srogiej oceny forumowiczów. Wtedy dopiero będę cokolwiek zamawiał. Jak już będę miał wszystko złożone to założę fotorelacje. Tak myśle że za rok :p

Pogrubioną czcionką zaznaczyłem to od czego bezdyskusyjnie chce zacząć. Sezonówkom, innym typom lamp, hydro, aero nie mówie nie, ale tak sobie wymarzyłem początek.

Pozdro !
 

Wengier

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2018
Postów
64
Buchów
0
Siemanko

Witam wszystkich rolników i rolniczki.

W ramach przywitania napisze ciut info o sobie.

Jak można się domyślić lubię popalać gandzie. Nie jestem jakiś prze ch*j kasztan w ilości przepalanego materiału, ale przecież nie o to w tym chodzi. Wyrosłem już z wieku, w którym starałem się coś sobie i innym udowodnić. Pale bo lubię. Generalnie wydaje mi się ze jestem hipochondrykiem, to znaczy ze pogoda wywiera na mnie duży wpływ, na samopoczucie itd. Gandzia pomaga mi poprawić nastrój, szczególnie w złe dni, w sumie to zawsze :freak:.

Co do palenia to preferuje geny sativy ponieważ pobudzają, dodają chęci do życia, otwiera na nowe doświadczenia i na innych ludzi.

Uważam ze marihuana od dilera, czyli potocznie tzw skun nie jest za dobry. Jak kiedyś w pewnej piosence bob one śpiewał "czysta natura to jest a nie żaden skun co cie zamieni, ze będziesz jak pusty mur". Jestem zdania ze swojego palenia nie zastąpi żadne inne.

Osobiście uwielbiam patrzeć jak rośnie gandzia, dojrzewa, zaczyna kwitnąc i mocno pachnieć. Obecnie w tym sezonie outdoor dosyć ambitnie działam. jeżeli chce ktoś popatrzeć i poczytać jak mi idzie zapraszam na moja fotorelacje:

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?135271-SEZ-AF-Grapefrutowy-ogródek-(Eko-uprawa)

Pozdrawiam serdecznie!
Wengier
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół