nasiona marihuany

Witamy na Forum Haszysz - jesteś nowy? Przywitaj się!

Wyszukiwarka Forumowa:

wielkitopek

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2018
Postów
81
Buchów
0
siemka
wprawdzie jestem początkujący ale cała wiedzę odnośnie uprawy czerpie od was za co serdeczne Dzięki
 
O

onehit

Guest
Siemka, to moje drugie konto. Na pierwszym mam kilka FR, ale już niebawem chce ruszyć z czymś większym i prowadzić dla was fotorelacje i dla bezpieczeństwa założyłem drugie konto. Czekam, aż skończą mi sie blokady, wpadną buchy i ruszam z fotorelką.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
[MENTION=90721]onehit[/MENTION] odezwij się proszę z tego drugiego konta do mnie lub do innego moderatora w wiadomości prywatnej.
 

APgrow

Well-known member
Rejestracja
Gru 29, 2018
Postów
53
Buchów
0
Siemanko, na forum przypadkowo nie trafiłem, swój swojego zawsze znajdzie :freak: :smokee:
Dwa lata bez konta, posiłkowałem się wiedzą z forum przy moim pierwszym outdoorze, przyszedł czas na in... PEACE
Posiadam zdjęcia pamiątkowe tej totalnej amatorki :D
 

CEKC

Member
Rejestracja
Sty 6, 2019
Postów
8
Buchów
0
Witam
Na forum jestem już od jakiegoś czasu pod innym nickiem ale z pewnych powodów zmieniłem konto i zaczynam od nowa. Dilowskie przekrety, mieszanie towaru, krojenie na wadze itp itp sami wiecie doprowadzily do podjecia decyzji aby wziasc sprawy w swoje ręce.

CEKC
 
J

ja85

Guest
siema jestem nowy i nie urywam ze przyda mi sie pomoc. mam nadieje ze z czasem coraz mniej
 

Marzena

New member
Rejestracja
Sty 21, 2018
Postów
2
Buchów
0
Witam wszystkich xD
Forum przegladam od kilku lat ale dopiero niedawno zdecydowalem sie zalozyc konto. smialo moge powiedziec ze znalazlem tutaj duzo przydatnych tematow za co dziekuje
Mam nadzieje ze bez problemu sie dogadamy
pozdrawiam
 
C

Creep

Guest
Czesc

Fajnie tu macie i fajnie ze pomagacie mam nadzieje ze i mnie tez :freak:
 

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
Witam wszystkich!
Co prawda już zdążyłam założyć temat i dopiero teraz zauważyłam dział do przywitań :) ale taki juz ze mnie w gorącej wodzie kompany stwór :D
Tak że cześć wszystkim!
 

Cienki

Well-known member
Rejestracja
Sty 29, 2019
Postów
83
Buchów
0
Dzien dobry yhyhy wrocilem. odblokujcie pare rzeczy :lol3: bedzie wesolo w tym roku <joint>
 

OFFwhite

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2016
Postów
136
Buchów
1
siemanko milo mi moja kariera 3 outy 2 iny cos wyciagne moze cos podpowiem pozdro
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Elo, cholernie się cieszę, że tu jestem. Dzięki forum zdecydowałem się na indoor. Kiedyś krótko outdoor, ale z wypasem. Marie Kocham i Uwielbiam, traktuję jak drugą żonę<peace> Pozdrawiam
 

CrazyRider

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2019
Postów
128
Buchów
26
Cześć wam! :salut:

Po jednej uprawie i roku doglądania #yszu zdecydowałem się w końcu zebrać i założyć konto-przy wcześniejszej uprawie radziłem sobie na bazie problemów innych,ale teraz mam nadzieję,że uzyskam fachową pomoc od ludzi którzy na rzeczy się znają i chętnie wyciągną internetową pomocną dłoń:bongo4:

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i życzę samych skończonych fotorelacji z zadowalającymi wynikami na wadze na końcu:harvest:
 

Kalafior89

Member
Rejestracja
Mar 9, 2019
Postów
9
Buchów
0
Witam.
Całą zimę czytałem forum i teraz zamierzam wziąć się do realizacji projektu. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół