nasiona marihuany

Witamy na Forum Haszysz - jesteś nowy? Przywitaj się!

Wyszukiwarka Forumowa:

DonSkrzatuski

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2019
Postów
46
Buchów
0
Witam wszystkich!
Na forum jestem nowy ale przeczytałem je od deski do deski jako niezarejestrowany user.
Za sobą mam dwie bardzo amatorskie uprawy pod CFL. Pierwsza 4x23W, druga 8x23W
Wystartowałem z trzecią i plan jest na 250W MH+HPS :)

Powodzenia wszystkim rolnikom! :mar:
 

Bart204

New member
Rejestracja
Paź 8, 2019
Postów
1
Buchów
0
Siemano, jestem Bart.
Zwolennik dobrej baki, amator hodowca :D
Pierwszy swoj plon mialem 2lata temu na outdoor, malo, bo mało, ale jakos trzeba zaczac. Udalo sie, bylo super :D
Tym razem, chce cos z klasa.
Mianowicie : zbudowalem boxa, opierajac sie na info z # i kumpla ktory cos tam dziala.
W zwiazku z tym zdecydowałem sie na rejestracje i przygode z tym pieknym sportem
Pozdrowionka Wszystkim
P. S. Gdzie znajde to pole w ktore trzeba wpisac "okej"??
 
Rejestracja
Paź 25, 2019
Postów
16
Buchów
0
Siemanko wszystkim. Jestem tutaj nowy ale mam nadzieje ze sie tutaj szybko zadomowie i przy pomocy swojej magicznej nawadniaczki jak i zarowno pomocy innych uzytkownikow dostarcze duzo ladnych fotorelacji jak i materialow do przeduskotowania. Za soba mam juz dwie uprawy po 10+ krzakow kazda, ale efekt koncowy byl bez szalu, wynikalo to glownie z mojego braku wiedzy jak i lenistwa i zaniedbania. Mozna powiedziec ze wciaz jestem zielony w temacie :jocolor:. Mam nadzieje ze szybko uzupelnie braki w swojej edukacji i sam stane sie cennym uzytkownikiem tego forum <joint> pozdro z fartem
 
P

Przezroczysty

Guest
:tiphat: Siema, ja to mam zapłon, lecę już ponad miesiac z fotorelką indoor autoflo,a dopiero zajrzałem tutaj. Witam serdecznie wszystkich <coolpalacz>
 

LittleLov

New member
Rejestracja
Lis 4, 2019
Postów
3
Buchów
0
Witam wszystkich,do założenia konta namówiła mnie kobieta. Spodobał jej się konkurs miss. Początek już zrobiłem błąd. Jeśli mogę poprosić jakiegoś admina o zmianę nicku pisanego z błędem przez słownik na telefonie. Zmiana z '' litle'' na '' little''. Dziękuję bardzo,przepraszam za problem na samym początku. Zaczynam czytać sobie forum, doświadczenie mam z konopiami. Proszę nie hejcic jak post o zmianę nicku się tutaj zgubił a powinien być gdzie indziej. <coolpalacz>
 

znajda

New member
Rejestracja
Lis 23, 2019
Postów
2
Buchów
0
Siema wszystkim,
Startuje z małym indoorem, dlatego też rejestracja tutaj.
Przez tyle lat outdooru, nie było potrzeby dzięki temu co już jest napisane :salut::salut:
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Witamy p.Proboszcza.Coś podać?;)
 

Nazir

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2019
Postów
286
Buchów
196
Witam wszystkich ja już kilka miesięcy jestem na tym forum ale się nie przywitałem więc naprawiłem swój błąd. W minionym sezonie outdoor miałem miałem kilka roślinek ale bez fotorelki. W przyszłym sezonie zamierzam wystartować z konkretną uprawa i przy okazji zrobić fotorelacje. Pozdrowionka i z fartem
 

Pampkin

New member
Rejestracja
Gru 9, 2019
Postów
4
Buchów
0
Witam wszystkich. Trawkę palę pół życia ale to tylko dodatek. 25 lat w heroinie z czego 20 ciągu. Odziwo wbrew powszechnej opinii w opio wpadłem na kacu po przpiciu, a trawkę traktuje jak środek na przeczekanie głodu jak nie ma dostawcy na rejonie.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
a trawkę traktuje jak środek na przeczekanie głodu jak nie ma dostawcy na rejonie.
Witamy Ciebie również.Wielka szkoda,że właśnie taką pozycję zajęła u Ciebie MJ.
Nic to.Miłej lektury.
 

Pampkin

New member
Rejestracja
Gru 9, 2019
Postów
4
Buchów
0
Zależy ziomeczku. Robię głównie perfumy i droższe alkohole. Ale wiadomo nie zawsze. Drzwi również się otwiera jak coś zostanie z wczoraj ale wiadomo jak ściska to trzeba na szybko nakręcić jakieś fanty.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Zależy ziomeczku. Robię głównie perfumy i droższe alkohole. Ale wiadomo nie zawsze. Drzwi również się otwiera jak coś zostanie z wczoraj ale wiadomo jak ściska to trzeba na szybko nakręcić jakieś fanty.

A czego Ty tu szukasz tak właściwie? Bo to w sumie forum dla growerów a nie dla heroinistów...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół