nasiona marihuany

Witamy na Forum Haszysz - jesteś nowy? Przywitaj się!

Wyszukiwarka Forumowa:

Pampkin

New member
Rejestracja
Gru 9, 2019
Postów
4
Buchów
0
A czego Ty tu szukasz tak właściwie? Bo to w sumie forum dla growerów a nie dla heroinistów...

Mamy na działkach, gdzie skłotujemy prąd na lewo podłączony i myśleliśmy o wyhodowaniu kilku drzewek przy okazji ogrzewania. A plan jest taki żeby w przyszłym roku zrobić za miastem duże pole pod zarobek. Gadaliśmy z dilerem i jak będzie dobry temat to nam zapłaci w gotówce albo w helu.
 

Snorlax69

Member
Rejestracja
Sie 15, 2016
Postów
16
Buchów
0
Witam Serdecznie całe Forum # od którego czerpię wiedzę od jakiegoś czasu <joint>
Mam za sobą jakieś tam indory, dużo ich nie było :D
ale 28.11 znów jakieś panny od RQS pokazały główki w coco i BioTabs :brawo:
zastanawiam się nad foto Relacją ale jednak obawy są :toilet:
a więc zacznę od udzielania się na forum #. w końcu trzeba :bounce: Najbardziej chyba zasiądę na widowni aktualnych fotorelacji
Więc wszystkim farta grubych i Wesołych :D
Pozdro Mordy :D
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
25 lat w heroinie.

Przykre ze tyle zycia zmarnowales, dlugich dni ci zycze, bo strach myslec ile ci zostalo. Czytam i nie wierze.
Jak najbardziej popieram tu Smieszka, to forum dla pasjonatów Konopi a nie igieł.
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Witam nowych i korzystając z okazji chciałbym życzyć wesołych świąt wszystkim użytkownikom forum haszysz.
Odpoczywajcie, wypijajcie, jedzcie i dostawajcie wymarzone prezenty! Zdróweczka.
 

ZielonaKraina

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2019
Postów
44
Buchów
0
Oj przepraszam nawet nie widziałem że taki wątek istnieje i się nie przywitałem witam wszystkich mam nadzieję że wszystkim święta miło zleciały i plany na sylwester już są :) Totalny amator jeżeli chodzi o uprawę MJ ale każdy jakoś musiał zaczynać postanowiłem zacząć gdyż choruje na Nerwice lękowa i marihuana pozwala mi się odstresować w ciężkie dni a tym bardziej noce od kiedy zacząłem sobie regularniej popalać zauważyłem ogromny progress jeżeli chodzi o samopoczucie i lęki :).
 

Zacieszny

Member
Rejestracja
Sty 6, 2020
Postów
22
Buchów
0
Witam wszystkich nie jestem nowy proszę administrację o możliwość napisania prv lub odblokowanie czatu abym mógł wyjaśnić pewna sytuację pozdrawiam ze słonecznej pandory
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Mozesz ja wyjasnic klikajac "Kontakt" na dole strony po prawo.
 

Jaszczurnabombie

New member
Rejestracja
Sty 8, 2020
Postów
1
Buchów
0
Witam, jestem nowy na forum chociaż śledzę je od dawna, moja przygoda z marihuana trwa wsumie odkąd pamiętam, buch buch buszido Elo i do zobaczenia na fotooucie ?✌️?️
 
P

PolnaMiedza

Guest
Witam braciszka serdecznie, tyle lat namawiana, ale w końcu mi się udało Cię namówić na założenie konta. Mam nadzieje, że będzie Pan zadowolony.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
powitać, czuj się jak u siebie ;) i powodzenia w uprawie ;]
 

DarkExpress

Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Rejestracja
Sty 17, 2020
Postów
142
Buchów
101
Witam serdecznie całe forum! Czas zacząć przygodę!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół