nasiona marihuany

Witamy na Forum Haszysz - jesteś nowy? Przywitaj się!

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Witam , mam nadzieje że moderator opublikuje mój post w dziale sklepów -growbox.pl...

Na stronie sklepu masz adres mailowy, numer telefonu - załatw sprawę ze sklepem jak facet skoro uważasz, że nie dostałeś rabatu, darmowej wysyłki a w dodatku otrzymałeś niekompletne zamówienie.
Z zerowym dorobkiem postów jesteś mało wiarygodny... W przeciwieństwie do sklepu w którym kupowałem nie raz, zresztą jak duża część forum
 

ryos

Member
Rejestracja
Lis 22, 2018
Postów
19
Buchów
0
Hej :salut:
Tak jak inni użytkownicy czytam forum już od kilku lat, aż w końcu pojawił się pomysł by się zarejestrować i zacząć jakiś temat. :cool:
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Witamy, pytajcie smiało, kto pyta nie błądzi. Urzywajcie wyszukiwarki by się nie zbłaznić prostymi pytaniami. <lol2> :bongo4: chmra leci pozdro
 

mattins

New member
Rejestracja
Lis 14, 2018
Postów
3
Buchów
0
Cześć, głównie przeglądam fotorelacje, ale miło będzie założyć własny temat. Pozdro
 

Hopin

Active member
Rejestracja
Gru 20, 2018
Postów
38
Buchów
0
Hejo!
Aż mi głupio, że dopiero teraz znalazłem ten wątek... ale lepiej pozno niż wcale
Zaczynałem uprawiać jakieś 20 lat temu - najpierw sezonowe outy, potem prawie tylko automaty in i out. Bez napinki, dla siebie i znajomych. Z różnych powodów zostałem ostatnio przymuszony do wzniesienia upraw na nieco wyższy poziom i dlatego założyłem tu konto. Poza tym dobrze pogadać z kimś kto - w wiadomym zakresie - myśli w podobny sposób... no ale zobaczymy. Mam nadzieję, że jakoś to będzie :)
pozdro!
 

Gonzo123

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2018
Postów
73
Buchów
0
Witam. Gonzo ksywa ze szkoły podstawowej jeszcze :D Lubie piękna Mary od czasu do czasu. Niedługo zaczynam hodowle pomidorów. Trafiłem tu przypadkiem nie da się ukryć. Liczę na kompendium wiedzy jak i porad na forum. Pozdrawiam!
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Siema ziomki poziomki, po prawie 9 latach najwyższy czas na pierwszego posta na haszu :D

Od jakiegoś czasu lecę na nawozach domowej roboty 100% bio i chciałbym również tutaj podzielić się swoimi zmaganiami w doskonaleniu warsztatu. Może kogoś z was zainteresuje taki sposób nawożenia naszych roślinek. Także do zobaczenia w growlogach ;)

pozdro

btw. jest szansa na odblokowanie passa na sb, bo zanim 100 postów napisze to pół roku minie.
 

micha85

Well-known member
Rejestracja
Sty 7, 2019
Postów
88
Buchów
0
Siema mordeczki. Trzeba sie przywitac, przy okazji zapraszam do mojego growloga pod LEDami :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół