nasiona marihuany

Bedrocan - Medyczna Marihuana

Wyszukiwarka Forumowa:

pierun

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2009
Postów
1,300
Buchów
0
Zagraniczni pacjenci
Pacjenci Z Europy (nie Holendrzy) mogą uzyskać leczniczą marihuanę w Holandii za pomocą recepty od własnego lekarza. Procedura jest następująca:

1. Pacjent musi mieć ważną receptę od lekarza z Unii Europejskiej.

2. Hurtownik lub apteka w danym kraju musi złożyć wniosek do właściwej agencji rządowej o pozwolenie na przywóz leczniczych konopi. W Holandii jest to Inspektorat Zdrowia (Inspectie voor de Gezondheidszorg).

3. Pozwolenie na przywóz musi zostać przekazana w dwóch egzemplarzach, do Urzędu ds. Badań nad Konopiami (BMC).

4. BMC złoży wtedy wniosek do Inspekcji Ochrony Zdrowia (Inspectie voor de Gezondheidszorg) o pozwolenie na wywóz. Pozwolenie na wywóz wydaje się zazwyczaj w ciągu dwóch do trzech tygodni. Umowa określająca ilość (np. dostawy leczniczej marihuany) będzie musiała również być sporządzana.

5. Z chwilą, gdy umowa została podpisana i wydano pozwolenie na wywóz, ilość zamówionej leczniczej konopi może być wysyłana.

6. Hurtownik lub apteka przekazuje wtedy lecznicze konopie pacjentowi.

Przywóz i wywóz są ważne tylko na ograniczony okres. Po upływie tego terminu postępowanie należy powtórzyć w celu uzyskania nowej licencji.

Koszty obejmują opłaty za wniosek o pozwolenie na wywóz i zamówienia oraz koszty transportu.

źródło: http://www.cannabisbureau.nl/en/ImportExport/Foreignpatientsandbusinesses/
 
Ostatnia edycja:
K

khaaaaaaaa

Guest
hehe nie do konca tak jest, co udowodnil kostek, w pl od lekarza nie dostaniecie recki na to i nie bedziecie mogli tego importowac.... jedynymi ludzmi ktorzy maga przewozic bedrocan do innych krajow sa ludzie zapisani na bedrocan w nl, jesli chca oni z nim podrozowac musza udac sie do jakiegos urzedu po papierek ktory to potwierdza a w czasie transportu samolotem jest on chermetycznie zamkniety.... warto nadmienic ze dziala to tylko w strefie szengen czy unii, niepamietam dokladnie w ktorej i na jakich zasadach to dziala ale poza europe bedrocanu nie mozna juz wogole wywiezc


a bedio i bedrabiniol sa praktycznie nie osiagalne w holenderskich aptekach, produkcja tego siega maks kilku % calej produkcji ktora idzie do aptek ktora jest bedrocan czyli kros lub selekcja jack herrera i to on jest w aptekach, jest drogi bo kosztuje 50e za 5g opawkowanie czyli drozej niz ziolo w z kofika dlatego w nl tak naprawde malo ludzi kozysta z aptecznego ziola
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Kostek, odezwij się jeżeli trafisz w ten temat ;) Pozdrawiam



nie do konca tak jest, co udowodnil kostek
Przypomnij w jakim okresie Kostek próbował działać w tym temacie?
W związku z jakim/-i schorzeniem/-ami Kostek podjął inicjatywę?
Na jakim etapie starań o wydanie zaświadczenia projekt szlak trafił?

w pl od lekarza nie dostaniecie recki na to i nie bedziecie mogli tego importowac
Dlaczego uważasz, że uzyskanie recepty w Pl graniczy z cudem?
Użytkownicy bedrocanu nie mają nic wspólnego w importem leku, za całą procedurę ściągnięcia leku odpowiada lekarz, który występuje z wnioskiem i załatwia wszystkie formalności
 
Ostatnia edycja:

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Było to już kupę czasu temu, przy okazji jak miałem mieć sprawę o okruszek marihuany znaleziony na biurku.
Chodziło o astmę oskrzelową, która mi nie dolega, odkąd palę ziółko (a dolegała mi na tyle, że musiałem 2 razy dziennie przyjmować leki wziewne plus antyalergiczne i coś tam jeszcze). Od wielu lat nie przyjmuję żadnych leków.
Na komendzie oczywiście zostałem wyśmiany, wszyscy myśleli, że sobie robię jaja z poważnych panów policjantów.
Niestety, pomimo skserowania całej mojej dokumentacji medycznej, świadczącej na moją korzyść, żaden lekarz w mieście nie chciał mi pomóc (nawet znajomy neurolog). Przytaczanie przepisów nic nie pomogło. Odniosłem wrażenie, że się po prostu boją.
Tak więc sprawa skończyła się, zanim się zaczęła. Do lekarzy z innych miast nawet nie uderzałem, tym bardziej, że w niedługim czasie umorzyli mi sprawę.
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Mała ciekawostka ;)

> LIST OD FIRMY BEDROCAN VB CANNABIS z zapytaniem - Czy pl władza może ukarać za posiadanie leku?


Odpowiedź na powyższe pytanie:

CENTRALA FARMACEUTYCZNA CEFARM SA
ul. Jana Kazimierza 16
01-248 Warszawa
Spółka wpisana do rejestru Przedsiębiorstw w Sądzie Rejonowym Miasta dla Społecznego Miasta Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000154178, NIP: 525 00 04 220, Regon: 000288343
Kapitał zakładowy wynosi w pełni opłacony 55 400 000 zł.


Zamówiła 15 gramów marihuany dla polskiego pacjenta z pozwoleniem na przywóz od polskiego rządu. Zamówienie miało miejsce w holenderskim Urzędzie leczniczych marihuany i z tego co wiemy wysyłają konopie do tej firmy, które mają być dostarczone do pacjenta.


Mam nadzieję, że informacje te zostaną w jakikolwiek sposób użyteczne dla ciebie.


Z poważaniem,

Tjalling Erkelens


Bedrocan BV
Postbus 2009

9640 CA Veendam

Holandia
tel. * 31 (0) 598 623731
fax .* 31 (0) 598 635981
http://www.bedrocan.nl





 
Ostatnia edycja:
K

khaaaaaaaa

Guest
wiesz czemu tego nie widze? :D



policz sobie koszty, 50e za 5g ziolka + powiedzmy 10e transportu to wychodzi 60e za 5g czyli 12e za g przy dzisiejszym kursie to jakies 50zl za 1g trawy, poprostu nawet jak jakis lekarz sie na to porwie to z ekonomicznego punktu leczenia jest to w ch*j nie oplacalne bo zrobienie sobie samemu trawy czy nawet kupienie jej od kogos kto nie ma totalnego siana wychodzi lepiej pod kazdym wzgledem.

I nie gadalbym tutaj o cudownym dzialaniu bedrocanu, bo to jest ziolo jak ziolo jednemu pomoze drugiemu nie - takie sa opinie na temat bedrocanu wsrod ludzi zaopatrujacych sie w niego w nl.

Najciekawszym srodkiem nad ktorym oni teraz pracuja to bediol, bo takiej dawki cbd nie otrzymasz samemu robiac sobie trawe ale to tez srodek na specyficzne schorzenia - kto palil jakies polskie dziczki, lowrydery przetrzymane ten wie jak dziala duza dawka cbd hehe - i jak juz mowilem dostepnosc tego w aptekach w nl jest super niska
 
G

Gaynet

Guest
Chyba ze ktos ma kase i to nie jest problem zaplacic 50 zl od grama.
 
G

Gość

Guest
Powiedzcie mi proszę jak odróżnić lekarstwo z apteki od zielska ze znajomej uprawy, po za oczywiście opakowaniem?
Jeden zakup medyczny, chyba może załatwić problem z posiadaniem na pół roku spokojnie...
 

magdusia06

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2010
Postów
391
Buchów
0
A to całe lekarstwo nie jest aby w prochach? Czy ma postać czystego zielska? Swoją drogą podejrzewam że jak była by na to recepta to nawet jakby znaleźli że jest to np z własnej uprawy to i tak by nic nie zrobili. Jaka jest taka jest Polska, ale w niektórych przypadkach można nagiąć trochę prawo...mówię oczywiście gdyby ktoś miał max 2 krzaki. Nie każdy ma kase żeby wytrzepać ją na takie drogie lekarstwo.
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
A to całe lekarstwo nie jest aby w prochach? Czy ma postać czystego zielska?
Bedrocan jest marihuaną - suszem żeńskich kwiatostanów konopi

cover-samples.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół