nasiona marihuany

LR#2

Wyszukiwarka Forumowa:

sopiec

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2006
Postów
51
Buchów
0
A może ktoś oprócz tego że wie jaka jest faza po LR#2 to wie jaki średnio wychodzi plon z tej roślinki? Nie proszę tu o dane ze stron producenta (30-40 g) bo to nie wydaje mi się zbyt realne, ale może się myle więc dlatego pytam.

[ Dodano: 2007-02-25, 01:47 ]
Kolega ANONIM :) napisał:
Palił moze juz ktos LR#2 ?? interesuje mnie jaka jest potym fazka.Przypuszczac mozna ale moze ktos juz probowal.
Tutaj masz odpowiedz, nie jest to może dokładna odpowiedz gdyż jest to opis LR#1 ale na moje oko to są podobne odmiany, więc i faza podobna.

A więc:
Ogólnie mocarne palenie to to nie jest na pewno : P(W sumie zależy co kto lubi).

LowRyder jest bodajże w 75 % indicą więc fazka jest zmulająca(na początku zdawało mi się, że energetyczna, ale to może kwestia okresu zbioru(w ostatnich 2 tyg ustala się poziom kannabinoidów ewentualnie sprawa set & settings)
High wbijający w fotel, lekka euforia i lekkie zamieszanie, ale czegoś ewidentnie brakuje : P(śmiechawki sativkowej)

Ogólnie bardziej body stoned niż head stoned

Ocena :
Zapach: 7/10
Smak: 5/10
High: 4/10

Btw: Osobiście lubie fazki sativkowe : P, więc LR nie zachwycił mnie(można by rzec nawet, że bardzo rozczarował, ale z drugiej strony jak można wymagać, żeby z takiej niskiej, szybkiej odmiany wyrósł killer : P, jeżeli ktoś na to liczy to będzie rozczarowany)

Informacja pobrana ze strony http://www.getfreeride.org/forum/index.php?showtopic=57&st=20.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
właśnie to jest dosyć częste.. tak strasznie się ludzie na tę odmianę napalają w rezultacie są zawiedzeni susze... że za słabe loty nie chce im się śmiać. Yh raz miałem przypadek że dałem topa LR-a po czym przychodzi dana osoba do mnie i mówi, że jakiś shit dałem bo nie działa i się chce tylko spać... czasami mam ochotę :pl: czyjąś głową. Ludzie którzy nie znają się na uprawie.. i tylko palą to nie dość, że znają dwie odminy SKUN i WW (hehehe) to jeszcze jeśli nie chce się śmiać po tym to był majeranek. Nie ma piasku lub szkła w paleniu to też majeranek, nie wali na 10 metrów od palenia.. to również musi być majeranek... fu*k.. włączył mi się tryb mordu ludzi :silent:
 

adijedi

Well-known member
Rejestracja
Maj 31, 2006
Postów
45
Buchów
0
dochodzi na outa??
a czy mogę dopiero w czerwcu dać na spota, bo myślę że tak,
a co wy o tym sądzicie
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
dzis kielkuje sionko jak dobrze pojdzie to spodziewajcie sie fotorelacji i 3majcie kciuki zeby byla kobieta w przypadku lr2 kiedy bede mogl juz rozpoznac plec wie ktos??
 
W

wolkthc100

Guest
towarzyszhaszys, długo nad tym myślałeś czy ktoś ci powiedził :thumright:
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
ch***wo myslalem ze w lr szbciej ujawni sie plec ale ch*j bedzie dobrze
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
sloneczko szklarnia dzien

[ Dodano: 2007-03-01, 21:41 ]
taki plan poki co kielkuje
 

magisterek

Active member
Rejestracja
Lut 18, 2006
Postów
42
Buchów
0
Czy Lowryder#2 i masterlow można uprawiać wiosną na oknie ( nie chodzi mi o palenie a o produkcje pestek) ?? Wiem że lowrydery dają rade na oknie ale te dwie odmiany są jednak troche inne .
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
zawsze mozna ale rosliny beda slabe a pestki beda takie jak te rosliny
 
R

Rider

Guest
Pie****isz , nastepne pokolenie bedzie normalne a nie co to napisales
drjoint7 napisał:
rosliny beda slabe a pestki beda takie jak te rosliny
No chyba kumacie niepijący :D
 

dlugi_as

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
191
Buchów
0
no to jak to bedzie ? bo chcialbym sobie juz na parapet polozyc z dwa lowrydery i zrobic pestki na outa. Kto ma racje ? Mi sie wydaje ze to nie ma znaczenia
 
R

Rider

Guest
Wysadzaj ku**a , nic sie niezmieni jesli chodzi o przyszle geny.
Czytanie ze zrozumieniem-post wyzej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół