nasiona marihuany

LR#2

Wyszukiwarka Forumowa:

bartnad

Member
Rejestracja
Kwi 26, 2009
Postów
18
Buchów
0
Powiedzcie mi co robicie że Wasze LR się tak rozgałęziają? Czy przycinacie je w wczesnej fazie weg? I co zrobić żeby plon był większy??
 

souflay

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
262
Buchów
0
lej jak najdłużej coś na wega, i przytrenój go troszkę, nic nie przycinaj
wszystko.
 

sensidegustator

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
68
Buchów
1
nie da się bo kwitnie bez względu na ilość godzin czyli zmianą oświetlenia nie wymusisz wega
 

bartnad

Member
Rejestracja
Kwi 26, 2009
Postów
18
Buchów
0
Reklamacja moich roślin została uwzględniona. Wszyscy, którzy będą w stanie udokumentować problemy z LR#2 mogą liczyć na to samo.
Pozdrawiam
 

psyke102

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2008
Postów
100
Buchów
0
No więc ja opisze swoją ocene low rydera#2.

Jest to moje pierwsze palonko, które sam wychowałem :)

Paliłem go dzisiaj pierwszy raz. ***ałem małego jeszcze prawie w ogóle niedojrzałego topka..... Jednak ciśnienie na skosztowanie wlasnego baku robi swoje :D

No więc tak... Suszony w kompie przez około 6h... Dosyć intensywny i jak dla mnie to mega mega charakterystyczny sosnowy zapaszek. Nigdy w zyciu nie spotkalem sie z takim zapachem z ziolem od dila.

No więc jeszcze mocno mokre nabiłem. Poszły 4 małe wbicia na 3 osoby. I efekty bardzo zaskakujące jak dla mnie. Nie spodziewałem się, że w ogołe to na mnie coś zadziała ponieważ jest kompletnie niedojrzałe. A poza tym ludzie pisali na forumach, że ziołko jest średnie... ze faza zamulajaca.... itp... Jak dla mnie to prostu mistrz swiata :D Na poczatku mocna euforia. i straszna zajawka tym, że w ogole to klepie. ze udało nam sie cos takiego klepiacego uchowac :D Zajawka opór. Lecz pozniej juz po 4h czuć zmęczenie. pacman potworny. czuć teraz ze to jest w przewadze indica.

Juz sie nie moge doczekać jak dojrzeją do końca.... Dopiero bedzie sie działo :)

jaram sie strasznie.
 

SnoopGogg

Member
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
7
Buchów
0
Kurde jakiś kret mi żre korzenie wzdłuż łodygi i mam strasznie żółte i obgryzione liście na samym dole. Wicie jak może odstraszyć te krety ? i co myślicie może odciąć te liście żółte ??
:smokee:
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
nie odcinaj żółtych lisci same odpadną :] chyba że jest ich naprawde masa i zasłaniaja słonce małym topkom ... a co do kretów anty bissan <odstraszy je przez podlanie roztworem> ale przy tych deszczach to bez sensu ... myśle że jakas dobra świeca załatwi sprawe :] możliwe że nawet ta elektroniczna sprzedawana na allegro :]...
acha i słaby chyba to temat do rozmowy o tym :p
 

śledzix

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2008
Postów
41
Buchów
0
mega LR#2

Mam pytanko dla zorientowanego... Jaki nawóz podawać LR#2, od razu na fazę kwitnienia? Jak tak to od którego dnia i jakie mniejsze czy zalecane dawki, bo nasionka kosztują nie mało, a nie che ''go'' spalić nawozem na samym starcie...?
 

Seedman

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2007
Postów
474
Buchów
5
Tak na Flo ale poczekaj trochę, tak z 2 tygodnie minimum, a dawki jak najbardziej zalecane na opakowaniu.
 

psyke102

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2008
Postów
100
Buchów
0
Mi urosły z 20cm do 50cm...... Były strasznie male jak zeczely kwitnac.. ale ładnie sie rozrosły
 
C

Cacek

Guest
XX

Kompaktowa krzyżówka Lowrydera i Santa Marii, posiada słodko-osrty aromat.
Oczywiscie nadaje sie indoor jak i outdoor (zbiory lipiec, środek sierpnia).
Kwitnienie konczy sie po 9 tygodniach uprawy, w 3 zaczyna kwitnąć.
Wysokość około 45-50cm
Zbiory od 28 do 42 gram
W pełni ustabilizowana z autoflowering'iem.
http://lowryder.pl/lowryder.html
:thumright:


Wszystko ladnie opisane:) a jak zapach?
jak bardzo intesywny?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół