nasiona marihuany

LR#2

Wyszukiwarka Forumowa:

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
ITAL!ANO napisał:
Bo szkoda mi placić takie sumy za pokolenie F1 bo wg. mnie jest ona zaduża
zalezy jak patrzec na to mozesz sobie sam zrobic pestki f2 :) i je sprzedac:) np:)
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
drjoint7, no niby tak... Ale wiesz najpierw bym musiał zrobić OS zeby udowodnić swoją wiarygodność (napewno by sie znalazły osoby które ją podważą), szukać kogoś kto ma konto lub założyć własne, latać później po pocztach i wysyłać paczki itp. Wg mnie za dużo roboty :) i narazie mi się niechce...
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
no ja tak samo czekam na pestki u quake bo tez uwazam ze ta cena jest za duza
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
no fakt ruderalis nie jest bardzo euforyczna faza, ale LR#2 ma w sobie duzo genów SM, jak wiadomo bardzo euforyczna odmiana, w smaku mało przypominać bedzie Lr, bardziej faza do SM bedzie podobna, ale jak wiadomo krzyzowka to kompletnie nowa odmiana, przekonamy sie za jakis czas co to jest :silent:
 

sopiec

Well-known member
Rejestracja
Lis 10, 2006
Postów
51
Buchów
0
Zanosiłem się na "Shamana" ale stwierdziłem że fajnie by było mieć swoją MJ jeszcze na wakacje więc na dzień dzisiejszy najbardziej do mnie przemawia LR#2. Napewno Shaman byłby lepszy w smaku i Highu, ale 3 miesiące ta prostota uprawy czyż to nie jest wspaniałe :queen: .

:bball: :bball: :bball: :bball: :bball: :bball: :bball:
 

nuke

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2006
Postów
129
Buchów
0
Ktos tam pytal o zapach LR#2. zapach znikomy,w ciagu 52 dni uprawy na 18/6,czuc go moze bylo ze 3 razy. Przed samym zbiorem troche mocniejszy,wyczuwalny. Zapach lasu,owocow cytrusowych.
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
Palił moze juz ktos LR#2 ?? interesuje mnie jaka jest potym fazka.Przypuszczac mozna ale moze ktos juz probowal.
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
*No I teraz to pokazales.Temat dotyczy LR#2 wiec jest to najlepsze miejsce na zadanie takiego pytania! a w twim linku odpowiedzi niema nanie wiec niewim o co ci chodzi(jesli przeoczylem twoj temat to przepraszam :/ ). To forum niejest jakas encyklopedia na temat cannabisu wiec nanastepny raz nie pisz mi ze mam szukac a nie... PEACE
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
ANONIM :), jest odp. i ocena co do LR#2 i LR#1... A jeżeli nikt inny tam nieopowiedział to znaczy, że nikt już niepalił...
ANONIM :) napisał:
To forum niejest jakas encyklopedia na temat cannabisu wiec nanastepny raz nie pisz mi ze mam szukac a nie...
To co każdy ma pytać gdzie popadnie i nieszukać nic na forum??
 

thcwemnie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
116
Buchów
0
Niah niah w tym roku pesteczki lr2 obowiazkowo zakupie i na balkonik wsadze ,niemoge sie doczekac cieplego sloneczka :queen:
 

ANONIM :)

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
157
Buchów
0
ITAL!ANO napisał:
ANONIM :), jest odp. i ocena co do LR#2 i LR#1... A jeżeli nikt inny tam nieopowiedział to znaczy, że nikt już niepalił...
ANONIM :) napisał:
To forum niejest jakas encyklopedia na temat cannabisu wiec nanastepny raz nie pisz mi ze mam szukac a nie...
To co każdy ma pytać gdzie popadnie i nieszukać nic na forum??

To chyba jestem slepy albo głupi.(gdzie ta odpowiedz )
Jezeli posadzil to musial zapalic :) a jezeli niema odpowiedzi to smiem twierdzic ze twoja sonda jest chu#a warta, biorac pod uwage ze glosowwalo 11 osob a nikt nie udzzielił uzasadnienia(tak jak chciales w temacie )co do LR#2. PEACE
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół