nasiona marihuany

LR#2

Wyszukiwarka Forumowa:

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
Ja mam pytanie co do tego LR#2. W opisie stoi, że max. 40-50cm.
A jeżeli źródło światła będzie powyżej tej normy to wyciągną się
bardziej czy będą rosły tak jak powinny.? Lepiej mieć ustawione
źródło na jedenj wysokości czy co jakiś czas podwyższać.?
Profesjonalistom może się to pytanie wydac głupie, ale po
to jest forum aby pytać.!
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
Majkel_oh napisał:
Lepiej mieć ustawione
źródło na jedenj wysokości czy co jakiś czas podwyższać.?
proste ze podwyzszac jak bedzie rosla
odleglosc zalezy od lamy
 

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
odleglosc zalezy od lampy

powiedzmy, ze lampa jest 150W HPS
obejdzie się bez oddzielającej szyby.?
jak nie to co najlepiej zastosować.?

Czy LR'y mocno śmierdzą.?
Trzeba jakis jonizator do tego czy nie.?

I jak wiadomo one rosną mniejszych rozmiarów
niż przeciętne cannabis'y więc nie potrzebują 30x30cm.?
Prawda.? Np na powierzchni 35x55 cm ile takich drzewek
się zmieści.? na wysokość chyba 60cm starczy im.?
 

rastuszek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
840
Buchów
1
Przy Hps 150 szyba w zasadzie nie jest potrzebna bo nie wydziela tak duzej ilosci ciepla.
Zarowke powinienes trzymac zawsze 15-20 cm od szczytu rosliny, wtedy nie bedzie sie wyciagac. No chyba ze masz slaba wentylacje...

Low Rydery z tego co wiem prawie w ogole nie smierdza, tylko troche... :tongue: Jesli jednak ma byc to tajna uprawa mozesz kupic jakis filtr weglowy czy cos tam...

Taka powierchnia starczy na 2-3 Low Rydery ale przy takiej wysokosci wolalbym zamontowac swietlowki ktore mozna trzymac blizej rosliny. Przy Hpsie 15 cm pojdzie na odleglosc od szczytow i ok 10 cm na ziemie wiec zostaje zaledwie 35 cm roslince. To nieduzo, ale w koncu to Low Rydery wiec daloby rade. Proponuje zastosowac Fim i Scroga.
 

Majkel

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 10, 2006
Postów
929
Buchów
5
Zastanawiałem się nad zrobieniem SrOGa, ale to moja pierwsza uprawa i boje się, że sobie nie poradze. O miejsce się nie boje. Szacowane 60 cm jest tylko na roślinki :p
(foto box)
Czegoś brakuje.?
PS.: Na stronie http://www.lowryder.pl/ jest zdjęcie LR'a w kubeczku plastikowym i to o średnicy wcale nie dużo większej od średnicy kubka...

Low Rydery z tego co wiem prawie w ogole nie smierdza, tylko troche...
to wcale, czy tylko troche.? nie bedzie to super tajna uprawa, ale nie tylko ja jestem przeceiż w pokoju czy mieszkaniu... :p[/quote]
 

rastuszek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
840
Buchów
1
Dobry pomysl. Mozesz wsadzic 2 krzaki albo nawet trzy jak chcesz. Scroga nie musisz robic ale fim radze zawsze ;). Trzeba sie liczyc z tym ze tam w rogu na dole bedzie duzo mniej swiatla wiec moze trzeciej roslince nie bedzie najlepiej... Tym bardziej kiedy pozostale podrosna.

A co do zapachu to w pokoju czuc bedzie, w mieszkaniu raczej nie. To jeszcze zalezy...

Co do wiatrakow to moze lepiej przesunac je w odwrotnych kierunkach, ale na tym samym poziomie. Albo 2 wciagajace na dole i jeden wyciagajacy na gorze przy hps.
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
A pytanie do wszystkich z forum: palił ktoś wogóle LR#2 (lub chociaż #1)?? Napiszcie w skali od 1 do 5 jaki był itp. Z góry thx za odp.
 

rastuszek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
840
Buchów
1
Mnie sie osobiscie high Low Rydera nie podoba, jak wiadomo jest to Ruderalis czyli cos innego niz Indica i Sativa. Taki dziwny dosc, troche przymulajacy... Ciezko opisac. Ocenilbym go na 3, moze 3+ :D
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
skorupa, fajnie wiedziec... Bo własnie sie zastanawiam nad kupnem LowRydera#2, rożmnożenia i zrobienia openseeda :D Ale palenia też musi być dlatego pytqam :p
 
D

delete

Guest
ja miałem lr#1 i oceniam na 4- smak taki gorzki!
na out07 biorę lr#1 i lr#2 z 30 sionek
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
no to troszke wypłaty (lub kieszonkowego) bedziesz musiał poświęcić :p
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
a powiedzcie mi czym sie rózni lr2 od 1 ? ja na out 07 planuje jakies krosy ...wziąść..
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
LR#1 dochodzi szybciej, mniej palenia z niego jest i jest chyba niższy... A LR#2 to połączenie #1 z Santa Maria :) I większy plon...
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
Lr#2 to połączenie Sm z Lr1 ? za***iscie .. dobrze wiedziec:) to juz wiem co bede brał jeszcze na outa dwa siedem,Lr2 hehe
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
pufinlahh napisał:
Lr#2 to połączenie Sm z Lr1 ?
yhy... I ja tez chce tą odmiane :D :D Tylko czekam na pojawienie się nasion u quakeminda... Bo szkoda mi placić takie sumy za pokolenie F1 bo wg. mnie jest ona zaduża :farao:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół