nasiona marihuany

The Church by SmokeyoOD

Wyszukiwarka Forumowa:

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
The Church's Outdoor


Na wstepie chcialem sie przywitac... Siemano :zjarany:
powiem wam szczerze ze byla to moja pierwsza uprawa z powaznymi nasionami w przeszlosci mialem do czynienia kilka razy z uprawa ale nie bylem jeszcze uzytkowniekiem Haszysz.com wiec nie mialem zbyt duzego pojecia o uprawie i moje zdjecia moglyby ladowac ewentualnie w dziale
,,jak nie uprawiac konopii'' badyle....:D
ogolnie bylem bardzo slabo przygotowany do out'2010 ;) i mialem nie male przygody podczas uprawy ;) ale koniec tlumaczenia czas na foty:

The Church





jak widac weg przebiegal dosc poprawnie do mometu az zachcialo mi sie ponaginac planta <rotfl> ...
podczas naginania polamalem glowna lodyge (przy samej ziemi)...

i w taki wlasnie sposob The Church zatrzymal sie calkowicie w rozwoju i dopiero gdy lodyga sie zrosla plant calkiem niezle wystrzelil <lol>

po drodze mialem tez problemy z przedziorkami ale wystarczyl jeden oprysk Rose Clear i bylo po problemie...


i nareszcie dlugo oczekiwane preflowery...lezka w oku poniewaz wiekszosc growerow na forum mialo juz niezle ksztaltujace sie bobale :freak:




Wszystko byloby pieknie i cudownie gdyby nie ta zasrana plesn ktora zatakowala z wielka moca...tak jak wczesniej pisalem nie bylem przygotowany na takie rzeczy wiec niestety zmuszony bylem na przed wczesne sciecie mojego The Church..
ostatecznie sprawy wygladaly mniej wiecej tak ..



Ogolnie nie wyszlo to najgorzej ale zapewne byloby lepiej gdybym przygotowal wczesniej glebe,zbyt wczesnie nie wysadzil na out itp ..
popelnilem wiele bledow ktore na out'2011 napewno nie beda mialy miejsca ;)
a tu mam jeszcze fotki innych plantow tej samej odmiany...


Nawozy jakie uzywalem to: veg Bio Baby Flo : Canna PK 13/14,Wilko Rose Food ktore mimo smiesznej ceny okazaly sie byc bardzo dobrym produktem :D
CDN.... OUTDOOR'2011
PEACE :zjarany:

 
Ostatnia edycja:

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
swiat stoi przed toba otworem! dzial badyle również

z tym pierwszym sie zgodze ;) a co do badyli to wiadomo..nikt nie jest idealny nawet najlepszym growerom zawsze trafi sie jakis badyl...
ale wiekszosc sie nie przyznaje :D
pzdr
Smokey
 
D

delete

Guest
Siema, możesz napisać coś więcej o tej odmianie bo też chcę ją na out, ile ci wyszło, ile krzaków i jakiś smoke reports

 

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
nie wydaje mi sie ze dojdzie pod polskim niebem..z najwiekszego krzaka wyszlo jakos 70g dodam ze nic nie bylo przygotowywane...w tym roku wyciagne wiecej z The Church :)
wyszlo z tego fajne lajtowe jaranie ... takie do posmiania sie i pogadania ale bo dlugim curringu palenie zmienilo sie w niezly dynamit i zaobserwowali to wszyscy z moich znajomych z ktorymi pale...
calkeim spoko odmiana ale nie wiem czy dojdzie...
 

saperos6

Well-known member
Rejestracja
Sty 30, 2015
Postów
47
Buchów
5
siemanko mam pytanie odnosnie jakie nasiona najlepiej na południowa anglie zapodac jakie nawozy uzywałes i skad kupowałes ? Pozdrawiam Saperos:zjarany:

Panie archeolog, mamy 4/3/2015 a ostatni wpis w temacie jest z 11/1/2011 ;)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół