nasiona marihuany

Rodzaje Wody / PH i inne

Wyszukiwarka Forumowa:
A

amator19

Guest
Zabawne bo wszyscy którzy widzieli moje kwiaty czy to zioło czy normalne inne kwiaty czy kaktusy czy truskawki czy cokolwiek innego mówią że jedyne co umiem to uprawiać ;) Ocet? I żeby za godzinę czy dwie znowu wyskoczyło na powiedzmy 8.0 kranowy? Nie dziękuję. Jak już bym miał kupować to na pewno nie papierki czy kropelki i ocet a jakiegoś od bluelab albo vitalink ph metra (są jak na swoją cenę według mnie bardzo dobre) i jakieś ph-/+ A nie ocet i jakieś listki czy kropelki;) Zabawne że jako śmiem twierdzić że skoro napisałeś że "uprawa nie dla mnie" choć jestem władcą natury :pr: to śmiem twierdzić że uważasz się za niezwykle doswiadczonego growera, tylko co z o że się za takiego uważasz jak w kwestii pomiaru i regulacji ph doradzasz możliwie najgorzej jak może być bynajmniej w kwestii pomiaru i regulacji ph A toe że pytam o wszystkie mozliwe opcje i to co gdzieś odkogoś usłyszę próbuje zweryfikować w każdy możliwy sposób. No cóż, raczej uważam to za in plus niż in minus. To ze ktoś wierzy w każdą plotkę która usłyszy i nie weryfikuje tylko później podczas grow jest płacz, A ja wolę najpierw zweryfikować później wprowadzić. Ale nie martw się. Jak będę na końcu tej uprawy i nie zapomnę to zrobię Ci krótki opis z wynikiem i WGL I wtedy sam sobie odpowiesz wco do mojej umiejętności uprawy różnych roślin a może i nawet zrobię w końcu pierwsza fotorelke, zobaczymy ;) Dla mnie to nie jest żadne pie****enie się bo to raptem 10 sekund więcej roboty I dopóki kupię dobrego ph metra (planuje w styczniu więc akurat na flo) będę właśnie tak robił.
Tak wiem że każda seria może mieć inne ph ale kupiłem od razu 6 litrów a więc do momentu zakupu ph wystarczy. A i jeszcze tak na koniec co do mojej wiedzy to jeśli jesteś takim doświadczonym growerem i mądrym człowiekiem za jakiego się uważasz to wiesz teoria często i gęsto nijak ma się do praktyki, A i że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi ;) Miałem problem, mój problem rozwiazalem sam mieszając te dwie wody i w tym momencie dyskusja powinna się skończyć ale Nie, pan honza musiał jeszcze do***ac z czymś o czym sam nie do końca wiedział co mowi, to dla Ciebie głupie? ale pamiętaj że tylko dla Ciebie, bo jeśli coś jest głupie a działa tzn że nie jest głupie tylko że ktoś tego nie rozumie ;] Dziekuje. Pozdrawiam. Szczęścia dużo, przyda ci się;)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Piszesz o za***istosci twoich upraw to pokaz cokolwiek spod twojej reki, prosta pilka.
 

wild pig

zielony w temacie
Weteran
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
650
Buchów
2,484
Odznaki
14
Uaktualnię bo w sumie sprawdziłem z ciekawości przed chwilą

- żywiec zdrój niegazowana 1,5l "PILSKO II" pH 7,8-8,0
- oaza niegazowana 1,5l "ENA" pH 7,8
 

Monstera

Member
Rejestracja
Cze 12, 2021
Postów
8
Buchów
0
Ja ostatnio zrobiłem mały test. U mnie kranówka ma pH około 7,8 - 8,0. Zmierzyłem je też po przefiltrowaniu w dzbanku brity i piękne pH 6,3 ;) Mniej plastiku dla mnie:D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,954
Buchów
19,653
Okej, teraz powtarzaj próby codziennie. Przyjdź z danymi za miesiąc i pokaż jak się zmieniają. Jednorazowa próba nie pokazuje niczego w sumie.
 

Monstera

Member
Rejestracja
Cze 12, 2021
Postów
8
Buchów
0
Okej, teraz powtarzaj próby codziennie. Przyjdź z danymi za miesiąc i pokaż jak się zmieniają. Jednorazowa próba nie pokazuje niczego w sumie.
Podzieliłem się spostrzeżeniem, moje narzędzia to żółty pHińczyk za 50 zł i papierki lakmusowe w ramach dodatkowej "weryfikacji", to nie zakrawa o dane. Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł to dokładniej zweryfikować, do tej pory jednak może ktoś przeczyta i uzna, że warto sprawdzić.
 

Kage

Well-known member
Rejestracja
Cze 30, 2011
Postów
212
Buchów
13
Odznaki
1
To czym teraz podlewacie? kranówa po filtrowaniu czy kupna woda?
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,510
Buchów
2,920
Odznaki
3
Ja leję kranówę jak leci i obserwuje codziennie rośliny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół