nasiona marihuany

Cannabis House

Wyszukiwarka Forumowa:

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
jak dla mnie to wole palić przy piwie i w swoim mieszkaniu i otoczeniu najbliższych znajomych , a chciałbym żeby uprawa była legalna a konopia w aptekach...co do "coffeshopów" w polsce ich prędko nie będzie , więc może skupić sie lepiej na czymś co może sie udać i ma jakiś sens:bounce:
 

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
rozwiazanie ktore sugerujesz uprawa dla siebie i ganja w aptekach równa sie znowu dilerka na ulicach

nie każdemu chce sie uprawiać kwiaty i nie każdy dostanie recepte.

koło sie zamyka, muszą byc kofiki czyt. dilerzy żeby zniknąl uliczny handel.
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
dilerzy zawsze będa i coffeszopy nic tu nie pomoga , zawsze znajda sie choćby niepełnoletnie dzieciaki które mimo dostepności towaru w takim coffeshopie wola kupić na ulicy , a dopóki taka sprzedaż będzie opłacalna to będa dilerzy , niewiem czy te NL u Ciebie wpisane to ściema ale jeśli jest prawda to chyba wiesz jak wyglada to w Amstiku albo Hadze , i tak jest w ciul i troch dilów którzy sami Cie zaczepiaja na ulicy . a uprawa nie jest dla wszystkich tylko dla tych którym zależy i chca poświecić swój czas i umiejetności żeby coś osiągnąć , a takich jak Ty którym sie chodowac nie chce ani załatwić pozwolenia na używanie medyczne konopii a chcieli by palić zioło z coffiku jest cała masa , pomyśl troche do przodu
 

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
dilerzy zawsze będa i coffeszopy nic tu nie pomoga

oczywiscie ze dilerzy beda ale nie w takim nasileniu jak teraz, mylisz sie kofiki wlasnie pomagaja

zawsze znajda sie choćby niepełnoletnie dzieciaki które mimo dostepności towaru w takim coffeshopie wola kupić na ulicy , a dopóki taka sprzedaż będzie opłacalna to będa dilerzy

zawsze niepełnoletnie dzieciaki znaja kogos starszego co kupi im grama/jointa w kofie

niewiem czy te NL u Ciebie wpisane to ściema ale jeśli jest prawda to chyba wiesz jak wyglada to w Amstiku albo Hadze , i tak jest w ciul i troch dilów którzy sami Cie zaczepiaja na ulicy

od paru dobrych lat miszkam w nl i za czasów guldenów i euro, powiem ci ze najwieksze nasilenie dilów jest koło granic państw. od kilku lat nie spotkalem sie z zadna zaczepka przez jakiego "biegacza" bo komu by sie chcialo biegac z ziolem jak sa kofy-pomyśl.

a takich jak Ty którym sie chodowac nie chce ani załatwić pozwolenia na używanie medyczne konopii a chcieli by palić zioło z coffiku jest cała masa , pomyśl troche do przodu

pokaz m i gdzie ja napisalem ze mi sie nie chce HODOWAĆ zioła, to dam ci milion ton haze-a.

b.t.w. po co kombinowac recepty, motać, kłamać jak mozesz podjechac do sklepu i kupic medyczne odmiany jaskie chcesz bio, hydro, hazy-a , indi, sativ., co tylko sobie życzysz, da ci to dil na ulicy? da ci to apteka?

i uprawa jest dla wszystkich wbrew temu co piszesz.
 
D

delete

Guest
Według mnie to po prostu mam nadzieje, że ten projekt będzie formą edukacyjną dla szerszej części społeczeństwa, która nie ma pojęcia o konopii i jej zaletach w medycynie.Już pisał o tym onet, był reportaż TVN-co prawda nie podobał mi się ten pseudo ekspert mówiący zupełnie nieobiektywnie o marihuanie wprost porównując MJ do twardych narkotyków-więc ludzie o tym słyszą.Wiadomo na początku brak wiedzy jest wrogość, po poznaniu głównych faktów jest faza nieśmiałości i przełamanie do projektu, potem ewentualnie poparcie za lub sprzeciw czasami cicha akceptowalność.Nie łudźcie się w ciągu paru miesięcy będzie pełna legalizacja, wiadomo najpierw słomiany zapał, a potem chęci mijają.Krytykujecie tych, którzy coś robią wytykając im jakieś głupie szczegóły zapominając o głównym przesłaniu-by już nikt nie musiał bać się więzienia z powodu swoich nielegalnych upodobań-jeśli uważacie, że bylibyście lepsi to ruszcie tyłki sprzed monitorów i coś zróbcie!Chodzi o to by ludzie nie myśleli, że marihuane pali tylko margines społeczeństwa.Pamiętajcie, że 15 stycznia kończy się zbieranie podpisów-ja już swój złożyłem, a ty?
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
moze mieszkasz na zadupiu w NL i wygladasz jak holender , ale ja jako tyrysta i pracownik sezonowy , w hadze i amstiku zaczepiany na potęge , jeśli chodzi o utrecht , rotterdam , harleem , eindhoven , tilburg to nic takiego nie miało miejsca , ale wiąże się to z kultura oraz ilością imigrantów w danym miejscu...
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
a właśnie że nie , może po moim wyglądzie od razu widać czego jestem fanem. ale krzyczeli : pot , bangi , marichuana , weed , grass , dope :jocolor:
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
dziwnie to odebrałeś , chodziło mi bardziej o luźne spodnie i oldschoolowe airmaxy:bongo4:
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
ch*j że do skinheda czy HHpowca też tak wołają.. będzie ci robił KSZY KSZY KOKEIN jak śmierdzisz groszem.. wkońcu 40E za gie. pozdro!
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
skinheada jak coś , pozatym w NL ich NIE MA , to tylko polska jest taka popie****ona , pozatym widać że też chyba to o czym piszesz znasz z opowieści lub fantazji , 1g w NL nie koszytuje 40E chyba że jakiegoś totalnego gówna

E:po pierwsze ku**a lamo jak dla Ciebie jest sie czym szczycić że ktoś Ci woła

ch*j że do skinheda czy HHpowca też tak wołają.. będzie ci robił KSZY KSZY KOKEIN jak śmierdzisz groszem.. wkońcu 40E za gie. pozdro!

to twoja sprawa , drugie jak ma sie morde frajera i chodzi szlakami turystycznymi jak to napisałeś i śmierdzi sie groszem i Ci wołaja kszy kszy... to chyba sie sam pojechałeś , niby sie nie da a jednak , geniusz !

:D:D:D:D:D:D
 
Ostatnia edycja:

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
Skiny są i nikt nie pytał czy chcesz koko bo może masz mordę frajera.. bez obrazy. w dupie byłeś i gówno widziałeś ( tak jest jak się chodzi szlakami turystycznymi). Elo.
 

ADMIN(z)OP

Member
Rejestracja
Cze 25, 2010
Postów
23
Buchów
0
mi się to nie podoba. a najbardziej nie podoba mi się Pan Gota. jest bezdomnym ćpunem stawiającym znak równości między dopalaczami i trawą. nie podoba mi się że wygląda jak menel i degenerat, jego koledzy tak samo. w moim przekonaniu ich działania przynoszą odwrotny skutek od zamierzonego, bo nigdy nie będzie penalizacji ani legalizacji bez wcześniejszej akceptacji i przyzwolenia społeczeństwa. jak wygląda średni Kowalski i co ma w głowie przeciętna gospodyni domowa każdy z grubsza wie, a do nich nie dotrą tacy kolesie jak Gota. czy już naprawdę w tym kraju nie ma nikogo kto wygląda jak człowiek, ma w miarę succesfull życie tylko zajmuje się trawą z powodów jakichkolwiek? dopóki w mediach nie zaczną pokazywać normalnych ludzi mówiących sensownie i do rzeczy o marihuanie zamiast ***anych meneli jak Gota, którego sensem życia jest być za***anym dragami, to nigdy nic się nie zmieni. a Gocie to bym osobiście chętnie na***ał garści w pysk za to gówno które odpie****a typu przyjście do sejmu z dopalaczami i trawą, degenerat ***any.
pozdro.


Weź człowieku najpierw dojdź do czegokolwiek a później możesz sobie obraźliwe bzdury pisać i pokazywać jaki fajny jesteś.

Bardzo fajnie że wszystko wiesz i że nie widzisz normalnych -ładnie wyglądających- ludzi, pozytywnie mówiących w mediach o Marihuanie,, ale chyba oglądasz tylko filmy z youtube'a

a od 'degeneratów ***anych' i ***anych meneli' jedź sobie swoją rodzinę..

Cannabis House jest , a co wyjdzie to czas pokaże..
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Weź człowieku najpierw dojdź do czegokolwiek a później możesz sobie obraźliwe bzdury pisać i pokazywać jaki fajny jesteś.

Bardzo fajnie że wszystko wiesz i że nie widzisz normalnych -ładnie wyglądających- ludzi, pozytywnie mówiących w mediach o Marihuanie,, ale chyba oglądasz tylko filmy z youtube'a

a od 'degeneratów ***anych' i ***anych meneli' jedź sobie swoją rodzinę..

Cannabis House jest , a co wyjdzie to czas pokaże..

bla bla bla... piszę to co mysłę, a myślę że Obara wygląda jak mieszkaniec Dworca Centralnego, de facto jest bezdomny i bezrobotny, nie potrafi sklecić jednego zdania z sensem - właśnie przez to, że marihuana jest kojarzona z takimi palantami jak on i jego koledzy, mamy to co mamy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół