nasiona marihuany

Cannabis House

Wyszukiwarka Forumowa:

Haszyk666

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2010
Postów
120
Buchów
0
O kurde to juz za 2godz! bardzo bym chciał tam byc!! nam nadzieje ze bedzie jakies info na forum co sie tam działo!! a napewno Działo sie bedzie!!:bongo4:
 

masterofbigos

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 3, 2010
Postów
570
Buchów
0
brawo czekam tylko aż przekształci się w coffieshop to pojadę do wrocławia
 
D

delete

Guest
mi się to nie podoba. a najbardziej nie podoba mi się Pan Gota. jest bezdomnym ćpunem stawiającym znak równości między dopalaczami i trawą. nie podoba mi się że wygląda jak menel i degenerat, jego koledzy tak samo. w moim przekonaniu ich działania przynoszą odwrotny skutek od zamierzonego, bo nigdy nie będzie penalizacji ani legalizacji bez wcześniejszej akceptacji i przyzwolenia społeczeństwa. jak wygląda średni Kowalski i co ma w głowie przeciętna gospodyni domowa każdy z grubsza wie, a do nich nie dotrą tacy kolesie jak Gota. czy już naprawdę w tym kraju nie ma nikogo kto wygląda jak człowiek, ma w miarę succesfull życie tylko zajmuje się trawą z powodów jakichkolwiek? dopóki w mediach nie zaczną pokazywać normalnych ludzi mówiących sensownie i do rzeczy o marihuanie zamiast ***anych meneli jak Gota, którego sensem życia jest być za***anym dragami, to nigdy nic się nie zmieni. a Gocie to bym osobiście chętnie na***ał garści w pysk za to gówno które odpie****a typu przyjście do sejmu z dopalaczami i trawą, degenerat ***any.
pozdro.
 

Haszyk666

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2010
Postów
120
Buchów
0
mi się to nie podoba. a najbardziej nie podoba mi się Pan Gota. jest bezdomnym ćpunem stawiającym znak równości między dopalaczami i trawą. nie podoba mi się że wygląda jak menel i degenerat, jego koledzy tak samo. w moim przekonaniu ich działania przynoszą odwrotny skutek od zamierzonego, bo nigdy nie będzie penalizacji ani legalizacji bez wcześniejszej akceptacji i przyzwolenia społeczeństwa. jak wygląda średni Kowalski i co ma w głowie przeciętna gospodyni domowa każdy z grubsza wie, a do nich nie dotrą tacy kolesie jak Gota. czy już naprawdę w tym kraju nie ma nikogo kto wygląda jak człowiek, ma w miarę succesfull życie tylko zajmuje się trawą z powodów jakichkolwiek? dopóki w mediach nie zaczną pokazywać normalnych ludzi mówiących sensownie i do rzeczy o marihuanie zamiast ***anych meneli jak Gota, którego sensem życia jest być za***anym dragami, to nigdy nic się nie zmieni. a Gocie to bym osobiście chętnie na***ał garści w pysk za to gówno które odpie****a typu przyjście do sejmu z dopalaczami i trawą, degenerat ***any.
pozdro.
Mocne słowa!! jest w tym troche raci!! aczkolwiek Gota przynajmniej sie stara cos robic!! a jezeli chodzi o dapalacze to Gota tam swoja dole za to dostał!! zna sie w takzwanyk Królem Dopalaczy który ma siana jak lodu!! i znalazł sobie takiego Głupka Tomka co promuje owe Dopalacze !! za niego i lata po sejmach!!:jocolor:
 
S

Synek z zawodu

Guest
Mocne słowa!! jest w tym troche raci!! aczkolwiek Gota przynajmniej sie stara cos robic!! a jezeli chodzi o dapalacze to Gota tam swoja dole za to dostał!! zna sie w takzwanyk Królem Dopalaczy który ma siana jak lodu!! i znalazł sobie takiego Głupka Tomka co promuje owe Dopalacze !! za niego i lata po sejmach!!:jocolor:

a co ma innego do roboty ? he ?
 

500gzkrzaka

Active member
Rejestracja
Mar 14, 2010
Postów
41
Buchów
0
a ja wierze w gote i jego ekipe. zrobi swoje i wpisze sie w historie.
po za tym ta cała inicjatywa to jest właśnie sposób walki z dopalaczami wiec radzilbym sie najpierw doinformowac a potem komentowac
 

canneser

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2009
Postów
492
Buchów
1
E: odnosze sie do słow Chesa , w trakcie pisania postu pojawił sie pod nim inny post


dobrze powiedziane , jak ktoś o takim wizerunku ma godnie reprezentować palaczy MJ którczy chca drzewek na własne potrzeby , w świetle prawa jest on przykładem szkodliwości MJ a fakt że promuje dopalacze tylko ukazuje jego głupote w związku z tym że chce zbyt wiele naraz zamiast skupic sie nad MJ , a pozatym co za człowiek chce legalnego zażywania chemikaliów o niezbadanym długotrwałym wpływie na organizm etc.

ludzie myślcie , w polsce potrzebne jest zezwolenie rządu na uprawe w celach medycznych i eksperymentalnych , MJ powinna być na recepte , nie róbmy coffeshopów bo dzieciaki które są już zniszczone i tak oszaleją na ich punkcie, dajmy jakiś stopnien trudności w zdobyciu praw do konsumpkcji i uprawy MJ , pozatym powinniśmy w koncu zainwestowac w biznes konopny jeśli chodzi o włókna , olej , papier itp. czemu wycinamy drzewa majacę po 100 lat zamiast sadzić konopie i otrzymywać z nich papier o 70% trwalszy , takich przykładów są setki...

pozdrawiam:bongo4:
 

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
zara pewnie wrocławskie bandziory opie****ą Cannabis House i tyle będzie z kontrolowanego Grow,

...

Też mam scepytczne podejście do tej akcji, z drugiej strony zawsze to krok, tylko dokąd? Żeby tylko ta akcja nie obróciła się nieodwracalnie na niekorzyść wszystkich palących.

Nie wiem, mi coś tam śmierdzi, ale nie wiem co.
 

500gzkrzaka

Active member
Rejestracja
Mar 14, 2010
Postów
41
Buchów
0
jak by to miało się tak zakończyć jak mówicie to by nie ruszyli z tym. za tym projektem nie stoi tylko gota, ci ludzie to eksperci od tego po***anego prawa wiec mysle ze wiedza co robia i na czym stoja. kto wierzył w wygrana goty z komorowskim w sadzie? wygra i teraz, a plan sie nie konczy na cannabis social clubach.
 
S

Synek z zawodu

Guest
sie zapisze na dniach



tak ku**a zapisujcie się a później jak się okaże że jednak wszystko unlegal to będzie srać ogniem jak po koleji w ramach członkostwa w klubie milicja zacznie wjeżdżać na chaty - sie okaże że członkowie klubu brali zadania domowe do domu :freak:
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,975
aj tam aj tam. do odważnych świat należy w domu i tak nic nie trzymam z substancji zakazanych no moze poza resztka szałwi wieszczej ktora ma juz ponad 3 lata bo zostala przezemnie zgubiona w czasach legalnosci salvii a odnaleziona po czasie. boje sie cokolwiek teraz z nia robic:sunny:
 

uhip

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2008
Postów
74
Buchów
0
Nie to zebym miał cos przeciwko canabis house, ale jeżeli ktos mysli ze w polsce niebada się konopii, to jest w błędzie.
Jeden taki przybytek jest całkiem niedaleko mnie,sprzedają tez tam olej konopny,siemię konopne, krawaty, gacie z lnu itp;p http://iwnirz.pl/
 

Focuspuller

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2009
Postów
110
Buchów
0
Nie to zebym miał cos przeciwko canabis house, ale jeżeli ktos mysli ze w polsce niebada się konopii, to jest w błędzie.
Jeden taki przybytek jest całkiem niedaleko mnie,sprzedają tez tam olej konopny,siemię konopne, krawaty, gacie z lnu itp;p http://iwnirz.pl/


no ok a palą też?
bo chyba chodzi o to żeby w płuco dać legalnie, przy stoliku, czytając poranną prasę i pijąc kawulca, albo herbe jak wolisz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół