nasiona marihuany

Cannabis House

Wyszukiwarka Forumowa:

PowerPlant19

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2010
Postów
165
Buchów
0
Agna czy Ty paliłabys tylko i wyłącznie w miejscu do tego wytyczonym? bo mi się często zdarza przekroczyć prędkość nawet o 3 cyfry, pić piwo na miejscu pasażera podczas jazdy... Zgadzam się z Tobą, ale ja czułbym się uwiązany z deka
 
Ostatnia edycja:

majlou

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2010
Postów
329
Buchów
0
Agna czy Ty paliłabys tylko i wyłącznie w miejscu do tego wytyczonym? bo mi się często zdarza przekroczyć prędkość nawet o 3 cyfry, pić piwo na miejscu pasażera podczas jazdy... Zgadzam się z Tobą, ale ja czułbym się uwiązany z deka
ej no nie można mieć wszystkiego od razu, od czegoś trzeba zacząć ? dobre i to nie ?
 
D

delete

Guest
Ja dowiedziałem sie o tym projekcie kilka miesięcy temu z gazetki Tygodnik Wrocławski z 16 grudnia nr 48 .
Gazetki te rozdawali na skrzyżowaniu we Wrocławiu .
Fajne , koleś naprawde ma inwencje i mądrośc .

Ale ciekawi mnie jedno : pisze tam że Tomek posadził rośliny pod komendami i pod sejmem wykorzystując następujący kruczek prawny : " UPRAWA KONOPI ZACZYNA SIE WTEDY GDY ROŚLINA MA 20 - 30 cm WYSOKOŚCI ". Tylko nie ma do tego podanego dokładnego paragrafu w tym artykule w tej gazetce .
Czy to znaczy że moge legalnie uprawiac Lowrydera który nie przekroczy tam 20 - 30 cm ?
Co to za paragraf ?


No i : czasem w wiadomościach mówią że policja rozwaliła kolejną plantacje Marihuany i że sprawcom grozi...lat więzienia . Ale tam czasem pokazują właśnie jeszcze takie małe rośliny , sadzonki , które nie mają tych 20 - 30 cm . Więc może takie rośliny są jeszcze legalne ?
Po drugie skazac mogą tylko za uprawe Konopi narkotycznej a nie mogą skazac za uprawe konopi przemysłowej która zawiera 0,2 % THC . A jak zawijają takie młode małe roślinki to skąd wiedzą czy to gatunek narkotyczny czy przemysłowy ? Przecież jak to niedojrzałe jeszcze to może nie miec THC . Może sie myle ? Czy psy to sprawdzają na takich małych roślinkach ?

Bo w Polsce podobno nawet kiełkowanie jest nielegalne .
Jak wynika z tego filmiku za wniesienie konopi do sejmu prokurator proponowała Tomkowi 8 lat ale umorzyła .

http://www.youtube.co/watch?v=d57ZC1-7MZUfeature=player_embeddedfilmik%20Tomasz%20Obara
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
wybór nalezy do ciebie czy od rauz poddasz sie dobrowalnie karze mi przyjmujesz taka karę jaka wymyslil prokurator czy sie pofatygujesz troche i bedziesz mial rozprawe w sądzie i tma będziesz odpowiadał z wolnej stopy, możesz sobie wziąść jakiegos taniego adwokata , pewnie cie wybroni z posiadania czy uprawy kilku plantow że sie obejdzie bez odsiadki i zawiasów
 
D

delete

Guest
A znane są przypadki że ktoś w Polsce sam się wybronił lub z pomocą prawnika , z uprawy plantów ?
 
Ostatnia edycja:

Delta Force

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
344
Buchów
0
A znane są przypadki że ktoś w Polsce sam się wybronił lub z pomocą prawnika , z uprawy plantów ?
był jeden nagłośniony w tv o chłopaku, którego uniewinnił bodajże sąd najwyższy, albo może jakiś inny sąd, ale na bank oddalił zarzuty i umorzył postępowanie.
 

luzik1980

Well-known member
Rejestracja
Maj 2, 2008
Postów
154
Buchów
1
Tak, były takie przypadki ale sprowadzał się to do jednego że ci ludzie nie poddali się presji i postanowili walczyć o swoje , nie rozumiem pewnych rzeczy w zachowaniu wielu palaczy co wpadli , a mianowicie że swoją walkę z reżimem art 62a , kończy tak naprawdę na komisariacie (kiedy to zadowolony policjant przesyła pismo do prokuratora z wnioskiem o dobrowolne poddanie się karze), a nie na sali sądowej przedstawiając bezsens karania za posiadanie trawki.
Zastanówcie się ilu z Was jakby wpadło potrafiło by przedstawić wiedzę która jest w internecie i z wielu prywatnych przemyśleń

- na komisariacie odwołanie zeznań a policjantowi powiedzenie , nie będę z wami rozmawiał bo mam takie prawo , pogadam z prokuratorem a teraz poproszę o odprowadzenie na dołek na 48 godzin i 3 posiłki dziennie, przy przeszukaniu mieszkania żądam uczestnictwa osoby postronnej nagrywającej przeszukanie (w ramach ewentualnych nieścisłości)

- u prokuratora uzasadnienia szkodliwej społeczności czynu poprzez posiadanie marihuany (nie chodzi tutaj o o sam paragraf a o to co komu złego zrobiłeś swoim postępowaniem, bo to jest podstawą wszczęścia postępowania, niema przestępstwa jeżeli szkodliwość społeczna czynu jest znikoma I TO ZAPAMIĘTAJ ! )

- w sądzie wytoczenie grubych dział , czyli obalenie szkodliwości marihuany , porównanie z alkoholem , fakty naukowe, bezsens karania np , Kara ma za zadanie odstraszania - ale czy pomimo tego ze za gram trawki grozi 3 lata to kogoś to odstrasza ? (policja często się chwali takimi newsami na głównej stronie i dużo ich jeszcze będzie ), inna funkcja to brak popełniania tego czynu w przyszłości - ale mając zawiasy śmiało możesz wysyłać prokuratorowi pocztówkę jak palisz trawę w Czechach i inne funkcje które w tym wypadku się niesprawdzą . Można powołać się na samego sie np. palisz sporadycznie tj. paliłeś ok 20 razy w życiu i masz nienaganną opinie niema na ciebie skarg , jesteś zwyczajnym przeciętnym człowiekiem , a teraz inna sprawa mając przy sobie marihuanę 1 raz sam zgłaszasz się na policję dostajesz zawiasy , 2 raz to taki gdzie trafiasz do paki , 3 raz powiększenie kratek 4,5,6i inne aż zbierze się 25 lat hee i gdzie tu sens ?

Ale właśnie ilu ludzi by coś takiego potrafiło , biorąc los w swoje ręce a nie licząc na litość prokuratora (na litość to możesz brać nauczyciela o 0,5 punkta do dopa.) ???
 

dutchgrover

Active member
Rejestracja
Lut 15, 2011
Postów
43
Buchów
0
luzik, dobrze mówisz, niestety główny problem to niewiedza ludzi ,a drugie to że znakomity procent tych co wpadają za trawke to małoletni lub nastolatkowie których łatwo zmanipulować i zmusić do przyznania się lub wydania dostawcy. dzięki takim akcjom społeczeństwu uświadamia się to co powinni dawno wiedzieć. Za***iście że są tacy ludzie. Pozdro!!<coolpalacz>
 
D

delete

Guest
Ale co to dokładnie za paragraf że uprawa zaczyna się gdy roślina ma 20 - 30 cm . ?
 

pierun

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2009
Postów
1,300
Buchów
0
trochę info nt. cannabis house

 
Ostatnia edycja:

swiadom

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2006
Postów
54
Buchów
0
Niestety jak idioci i przekretasy typu Obara sie za to biorą to kończy sie tak jak mówił Gajewski z Wolnych Konopi wtopa i oszustwem innych. Obecnie Obara i Rycerz siedzą w więzieniu. Najgorsze jest to, ze wraz z nimi aresztowani niewinnych ludzi i siedzą razem z nimi.
 

Purple Haze

#Psychedelic renegade#
Weteran
Rejestracja
Wrz 29, 2014
Postów
1,301
Buchów
5
Obara dalej kibluje ile to juz lat? oryginalna domena do kupienia ciekawe czemu zmieniona? Pachnie walkiem zreszta jak od poczatku czyli 6 lat temu...

fajna macie strone "Połączenie nie jest bezpieczne

Właściciel witryny www.cannabishouse.eu"

co tam trojany jakies ciekawe nowe czy 0daye ? xD
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół