nasiona marihuany

Cannabis House

Wyszukiwarka Forumowa:

T_Trichome

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
447
Buchów
0
Cannabis House

W dniu dzisiejszym, we Wrocławiu o godz. 15, przy ul. łódzkiej 10/1a powstanie pierwsza w eksperymentalna uprawa konopi indyjskich.
W oparciu o kontratyp eksperymentu poznawczego określony w art. 27 k.k.,


Członkowie stowarzyszenia Cannabis House Wrocław mają zamiar uprawiać na własne potrzeby konopie indyjskie, w ramach zamkniętej społeczności.
Pierwszy tego typu klub powstanie we Wrocławiu, w miejscu dawnego sklepu z dopalaczami - będzie to symboliczne rozwiązanie problemu używania nieznanych substancji psychoaktywnych i symboliczne wycofanie dopalaczy na rzecz tolerowanych upraw konopi. Lokalne władze zostały już poinformowane. W dniu dzisiejszym zostanie uchwalony regulamin stowarzyszenia i zgłoszony staroście,
a członkowie klubu przystąpią do organizowania eksperymentu. Pomysłodawcą i założycielem jest Tomasz Obara - zawodowy lobbysta na rzecz legalizacji konopi.


W ramach akcji Prokuratorowi Generalnemu przedstawiony zostanie projekt aktu prawa wewnętrznego - wytycznych umożliwiających zastosowanie podobnych rozwiązań w skali całego kraju.
Eksperyment zakłada przeprowadzenie zaawansowanych programów profilaktycznych w zakresie redukcji szkód związanych z używaniem narkotyków.
Możliwość uprawy własnej rośliny ograniczy szkodliwe używanie marihuany i związaną z tym przestępczość, przez co przyczyni się do redukcji szkód zdrowotnych społecznych.

wolnekonopie.pl

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=R5AiFTYrYXw&feature=player_embedded[/youtube]Jest to projekt inicjatywy Wolne Konopie.
Klub ten pozwala uczestnikom sadzić konopie, oraz spożywać ich susz nie wyrządzając szkody otoczeniu. Wypowiedź Goty w filmiku.
Ich "ulotka" dlaczego zgodnie z prawem itp: http://issuu.com/stasiex/docs/cannabis_house_2010
 
Ostatnia edycja:

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
Da się zapisać do klubu na odległość?
 

Bless

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2008
Postów
55
Buchów
0
Super:freak2: ale czy naprawdę jest to legalne??
 

T_Trichome

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
447
Buchów
0
Zobaczymy, Gota eksperymentuje jak zawsze ;)
Z roślinami wszedł na komisariat, to co jak postoją w klubie :D
W każdym razie prawo będzie walczyć "o swoje" i będzie głośno.
Dobrze że ma taki zapał ;)
 

Bless

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2008
Postów
55
Buchów
0
Oby więcej takich ludzi:thumright:
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
Ta Tomek się postarał.. czekam aż u mnie w mieście powstanie taki klub. a wiem że lada chwila tak będzie. :)
 

jarosław

Member
Rejestracja
Lip 7, 2010
Postów
10
Buchów
0
Jeśli chodzi o konopie to jestem za! Skoro wszędzie na świecie dozwolony jest narkotyk który sieje znacznie większe spustoszenie – alkoho,l to człowiek powinien mieć prawo wyboru między większym a mniejszym złem.

Pozdrawiam
jarek
 

PROteza

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2010
Postów
176
Buchów
0
mysle ze to poczatek dla legalizacji w tym pie****onym kraju , zawiazal sie jeden klub , niedlugo zawiaza sie takie w wiekszych miastach , potem beda w mniejszych , i potem moze legalizacja , albo cos w tym kierunku , poteeezny banan wkroczyl na moja twarz gdy zobaczylem tego newsa :D
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Nie bardzo rozumie ... Czyli ze jak ja bym założył taki klub to wtedy moj indoor (jakbym takiego mial) stałby sie legalny ?? W takim razie jakie sa warunki / wymagania zalozenia takiego klubu ?? I dlaczego nikt z tego wczesniej nie korzystał ??
 

psikus

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2009
Postów
92
Buchów
0
Nie da sie czytac Waszych komentarzy. Poprostu, az mi sie na wymioty zbiera. Jak wszyscy jechali po Gocie jeszcze kilka tygodni, ( jak nie dni), temu to nie komentowalem, bo twierdzilem, ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Ale jak teraz tu wchodze i czytam Wasze komentarze jaki to On wspanialy nie jest, to mi sie w pale nie miesci.

A co do Cannabis house'a. Pomysl swietny. Potrafia chlopaki( bo mimo wszystko to nie tylko Gota sie tym zajmuje) znalesc luki prawne i je wykorzystac, walczac o nasze prawa:) Mam nadzieje, ze to zmieni podejscie ludzi i politykow do tej szatanskiej :sunny: rosliny.

:edit:
Szkoda tylko, ze zostalo to zalozone w miejscu, w ktorym kiedys sprzedawano dopalacze. To zdecydowanie sie ludziom bedzie zle kojarzylo.
 

mba

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2010
Postów
199
Buchów
0
Już się nie mogę doczekać kiedy te Piękne Zielone domy pełne pasji zaangażowania i poświecenia zaleją Polskę i przekonają ludzi ze konopie to coś więcej niż narkotyk który jest wrzucany do jednego worka z innymi specyfikami ... mam tez cichą nadzieje ze i w moich okolicach taki ów dom otworzą ... bardzo bym był z tego rad <joint>
 
G

Gość

Guest
No wkońcu sie coś w Polsce dzieje banan na ryju jak to zobaczyłem oby to wypaliło to wielki krok dla ludzkości:D hahaha pozdRo:spalony::jocolor:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół