nasiona marihuany

Początkujący? Zadaj mądre pytanie o uprawę konopi indyjskich,może nie dostaniesz warna

Wyszukiwarka Forumowa:
T

talib

Guest
Witam w nocy za bardzo spada mi temperatura moje pytanie jak ustawić wentylator wyciągowy np. żeby 30min on 30min off można tak ? Drugie pytanie czy wdzien może być tak 50min on a 10min off i tak cały czas

1- kup programator czasowy i sobie go tak ustaw.
2- możesz tak zrobić jak chcesz.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Musisz sam popróbować, poeksperymentować i zobaczyć przy której kombinacji będzie najlepiej. :) jest tyle zmiennych, że podanie prawidłowej odpowiedzi to coś w stylu 'ile pestek jest w kieliszku' :freak:
 

larysmce

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2017
Postów
273
Buchów
104
Witam chcę zakupić TERMOREGULATOR RT-2 TERMOSTAT _ terrarium akwarium mogę go podpiąć do wentylatora mieszającego ?
 

freshgreen

Member
Rejestracja
Lut 21, 2019
Postów
6
Buchów
0
Hej,
Czy moge laczyc Canna CalMag Agent z Plagron Top Grow Box 100% Natural ?
Moja woda ma 0,2 EC czy mam podnosic za kazdym razem do 0,4EC za pomoca CalMag tak sugeruje Canna...
 

Borevich

New member
Rejestracja
Kwi 3, 2019
Postów
3
Buchów
0
W jaki sposób obniżyć wilgotność w środku boxa, jeśli w pomieszczeniu wilgotność wynosi ok. 80%? W boxie 3 wiatraki komputerowe 120mm, jeden wtłaczająćy, jeden wydmuchujący i jeden mieszający, wilgotność ok 60-70%.
 
R

RedMist

Guest
W jaki sposób obniżyć wilgotność w środku boxa, jeśli w pomieszczeniu wilgotność wynosi ok. 80%? W boxie 3 wiatraki komputerowe 120mm, jeden wtłaczająćy, jeden wydmuchujący i jeden mieszający, wilgotność ok 60-70%.

Kup sobie osuszacz powietrza. Mocniejszy wyciągający tez może pomóc.
 

skunnek666

Member
Rejestracja
Maj 15, 2018
Postów
11
Buchów
0
Siemano mam mądre pytanie jak złączyć dwie odmiany ? Czy tak jak myślę czyli łączysz dwa klony że sobą czy to bardziej skomplikowane niż ja to widzę ps. Dodam że bardzo mnie to ciekawi...
 

blazej21

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2019
Postów
54
Buchów
0
Lustro tez ci malo da. Naprawde biala chropowana farba jest najlepsza. W kazdym poradniku i kazdym filmiku ci to powiedza.

Widzialem kiedys gdzies wykres odbijalnosci... to sprawa sie tak przedstawiala

czarna powierzchnia - 5% albo wcale :p
folia aluminiowa - 60%
biala arba - 80%
mylar - 95%

Mylar najlepiej odbija ale jest nieporeczny. Biala farba rzadzi. Poogladaj boxy growerow i zobaczysz ze wszyscy maja biala farba wymalowane. No moze za malutkimi wyjatkami jka komus zal na farbe wydac.

co do mylaru masz racje jest prze kozacki:) dawno dawno temu kupiłem rolke foli mylar czarno-białej :) powiem ci że odrosty na dole u których było bardzo mało swiatła na koniec były zbite i ładnie opuchnięte:) co do tego czy się rwie to ja nie mogę powiedzieć ze tak ponieważ folia była gruba i cięzka, rękami byś jej nie przedarł:)


 

Ouuyeyoo

Member
Rejestracja
Maj 16, 2019
Postów
21
Buchów
0
Panowie planuje kupić gotowy box z lampa Led 60x60x160 w zestawie jest lampa Mars Hydro Reflector48 48x5W 240W Lampa Led Grow czy podoła na danej powierzchni?

---------- Post Zaktualizowany 08:36 ---------- Data pierwszego postu 07:45 ----------

Witam planuje kupić gotowy grow box. Chciałbym się dowiedzieć czy ta lampa ogarnie powierzchnię boxa 60x60x160 Mars Hydro Reflector48 48x5W 240W Lampa Led Grow??
 

Pawelsix

New member
Rejestracja
Sie 14, 2019
Postów
1
Buchów
0
Witam, mam kilka konopi siewnych w szklarni, niestety doszło do zapylenia i w niektórych kwiatach żeńskich zaczęły wychodzić nasiona ponieważ trochę nieświadomie posadzilem m. in. Carmagnole która jest dwupienna. Mam takie pytania: Czy z zapylonych żeńskich kwiatów odmiany jednopiennej jeszcze można zrobić jakiś sensowniejszy susz? Czy odizolowane wszystkich herm powstrzyma zapylenie młodych żeńskich kwiatów które dopiero się kształtują?
displayimage.php
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół