nasiona marihuany

Początkujący? Zadaj mądre pytanie o uprawę konopi indyjskich,może nie dostaniesz warna

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Prima Klima all day. Najmniejsza ma 160/280m3/h albo trochę większa - 220/400 na pierwszym biegu też będzie spoko.
 

Lulululu

New member
Rejestracja
Maj 18, 2020
Postów
1
Buchów
0
Cześć wszystkim OUTDOOR POCZĄTKI moje pytania.

Witam wszystkich postaram się pokrótce opisać sytuacje. To będzie mój drugi sezon po kilkuletniej przerwie. Za pierwszym razem wysiewane były BigBudXXL niestety ścięte tydzień za wcześnie. No ale nie ważne, nie mogę za bardzo znaleźć tematu dla początkujących na OUTDOOR, pamietam ze było tam wszystko czyli: kiedy wysadzać, jak przygotować ziemie pod spot, jak nawozić w fazach wzrostu i kwitnienia, jak zabezpieczyć krzaki przed robactwem i zwierzyna, jak ćwiczyć roślinki, kiedy zacząć płukać itd . Czy jest może gdzieś jeszcze ten temat ? A jeśli nie to czy możemy rozwinąć go tutaj ?
 

KITOWIEC

Member
Rejestracja
Maj 4, 2020
Postów
22
Buchów
0
Witam Wszystkich, mam takie pytanie mam box 80x80x180, temp.w "dzień" do 29,5stopnia w "nocy" spada do 19-21stopni lecz muszę wyłączyć mieszak i wtłacający tak to pewnie by spadła do 15 jak nie niżej(wtłaczjący to 150m3/h nie za duży? wyciągający to MIXED-FLO ST Z REG. OBROTÓW I TEMP. Ø 125MM 220-280M3(ten myślę że dobrze spełnia swoje zadanie). Rozchodzi się o to czy podczas nocy i wyłączonych went wytłaczającym i mieszaku rośliny dostaną po piz**ie? bo w podczas poznej weg i kwitnienia to raczej ciągle muszą być odpalone. Jak zaradzić takiej niskiej temp?
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
Siemanko, mam problem z roślinką i sam już nie wiem, czy to przenawożony liść czy wyssany z substancji odżywczych.

20200528_212608.jpg
 

2323

Well-known member
Rejestracja
Paź 12, 2016
Postów
133
Buchów
2
Wyssany. To normalne ze podczas flo stare liście żółkną i odpadają. Z tego co widać na focie wszystko jest ok
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
odpadnie sam,tylko do oceny sytuacji lepiej dac foto całego krzaka

tej żółci nie olewaj,bo jak się rozpędzi to nie nadążysz z ratowaniem

po mojemu jest głodna npk


black jego już nie nakarmisz ale zawsze jeszcze coś można wyssać
 

ALTARE

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
341
Buchów
4
Przyda się coś z azotem, a GS ma tylko PK. Duża ilość azotu na flo nie wskazana, ale brak będzie się właśnie tak kończył. Dla tego większość odżywkek na flo też ma azot (nie licząc samych PK)
 

dawidshorty

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2020
Postów
112
Buchów
0
Przyda się cóż z azotem, a GS ma tylko PK. Duża ilość azotu na flo nie wskazana, ale brak będzie się właśnie tak kończył. Dla tego większość odżywkek na flo też ma azot (nie licząc samych PK)

Mam jeszcze BioBizz bio bloom tylko nie wiem ile tego dać na litr żeby było bezpiecznie, bo jestem w trakcie zagaszania przygody z przenawożeniem :/ ale wychodzę na prostą, a nie chcę popełnić tego samego błędu

---------- Post Zaktualizowany 20:32 ---------- Data pierwszego postu 20:31 ----------

BioBloom 2 - 7 - 4
Green Sensation 0-9-10
 

euzeBio

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2020
Postów
47
Buchów
0
33.jpg


22.jpg


11.jpg



Dzien dobry Panowie,
Ja tez wracam po dekadzie do rolniczej zajawki. Wczesniej "koledzy mi opowiadali" o outdoorach i tam jakos to szlo, mnostwo zadowolonych mordeczek do momentu az calego outora ktos podp**** i wir zycia sprawil ze jestem tu dziesiec lat pozniej..

Do meritum: box 0,3 m3, HPS 250W w cooltube z wiatrakiem 12CM + spiro. Wtlaczaja 2x 14cm. Wyciaga Cooltube 12cm oraz 1x 14cm przez spiro. Calosc smiga narazie na 12Volt i daje rade, roznica wzgledem zew. jest jednie 6*C. Jak trzeba bedzie przyspieszyc wentylacje jest spory zapas mocy. Nawilzacz ultradzwiekowy i wilgotnosc ~40 do 50 (Z tym jest akurat problem). Ph ziemi sprzed kileku dni to niecale 7 blizej 6,5. Rosliny to White Window Extreme AF FEM z ganjafarmer. Mial byc jeszcze Lemon on Nirvany ale na 3 pestki jedna sie otworzyla a zadna nie wyszla z ziemi dlatego majac juz jednego WW w donice wykielkowalem drugiego (Tydzien roznicy).

A teraz problem: zgodnie z tym co wyczytalem na wiki to najprawdopodobniej poparzylem te rosliny po przesadzeniu :( :( :( :( Jak to zrobilem: ano przesadzilem do donic 11L jak na zdjeciu i jako ze w tym samym czasie zamontowalem Cooltube i temp pod lampa byla 23-24 stopnie pozwolilem sobie je przyblizyc. Gdy wrocilem nastepnego dnia rosliny dostaly juz w palnik i wtedy tez wlalem do obydwoch donic po 1L wody co tez doprowadzilo do przelania... Pozniej je obnizylem i zaczely pojawiac sie te niedobory na karncach lisci, same liscie obracaly sie do gory. Po obnizeniu myslalem ze roslinki wyjda z tego ale jak widac kazde nowe pietro ma takie pozolkniete liscie i ogolnie widac ze roslinom cos dolega. Do tego czasu nie stosowalem zadnego nawozu bo marzylo mi sie jak najbardziej naturalne palenie. Po podlaniu woda + biohumus w niskim stezeniu roslina owszem odzyla ale nie wyzdrowiala, w tym tygodniu ponownie dostaly wode z biohumusem w niskim stezeniu ale sytulacja nie ulega poprawie.

Pytanie, czy da sie cos jeszcze zrobic ? Druga roslina (ta posadzona tydzien pozniej wzgledem pierwszej) lepiej sobie z tym poradzila ale tez zaczynaja pojawic sie takie plamy. Nie wiem czy jest sens ciagnac to dalej i czy cos z tego zakwitnie a mysle ze ze dwa miesiace swiecenia jeszcze conajmniej...

Poratujcie prosze, doradzcie, Bede wdzieczny.
To jest mlodszy plant, on jakos sie uchronil od poparzenia ale widac coraz wiecej tych plam. Na zdjeciu ma 19 dni od wyjscia z ziemi
33.jpg

To jest druga (starsza) roslina ktora jest jak widac, mam wrazenie ze na zdjeciu lepiej wyglada niz w rzeczywistosci. Na zdjeciu ma 26 dni od wyjscia z ziemi.
22.jpg

A tu w boxie (wiem ze HPS powinien byc off) ale wrzucam bo widac ze marnie z nia.
11.jpg
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dejvsky

New member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
2
Buchów
0
Problem z temperatura

Witam , <br>
<br>
Box 1,5x2x1<br>
lampa : Marshydro Led 250<br>
Pomieszczenie na poddaszu , jak na zewnatrz jest okolo 28 stopni w boxie 36 , przy 3 wiatrakach , mysle nad wiatrakiem chlodzonym woda , lub klimatyzatorem . Czy ktos sie orientuje czy klimatyzator zda egzamin , nie wysuszy powietrza lub cos ? Czy ktos moze uzywal tych wiatrakowch chlodzonych woda ? W opisie producenta jest informacja ze rowniez nawilza powietrze ? ktos cos ? pozdro






 

Verini

New member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
2
Buchów
0
Jestem 14 dzien na flo. Mozna jeszcze robic trening i wywalic popcorn i gaszcz gdzie niegdzie czy zestresuje to rosline?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół