nasiona marihuany

Początkujący? Zadaj mądre pytanie o uprawę konopi indyjskich,może nie dostaniesz warna

Wyszukiwarka Forumowa:

matilo

Member
Rejestracja
Wrz 16, 2019
Postów
19
Buchów
0
Biotabs. Czy można wrzucić wykiełkowaną pestkę od razu w docelową doniczkę z coco i biotabsem. Czy przesadzać później jak roślinka lekko podrośnie?
 

Hellik

Member
Rejestracja
Wrz 24, 2019
Postów
12
Buchów
0
mam jeszcze jedno pytanie, widze ze wilgotnosc na weg powinna miec jakies 60-70% , ale co do flo juz jest spory rozrzut, i tak, jak mam nawilzacz nawet na minimum to mi sk***iel trzyma kolo 70% plus minus 5 % a bez nawilzacza mam około 30-35% moje pytanie czy 30% nie za mało na flo, czy może tak zostac?
 

TheJones0

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2014
Postów
123
Buchów
11
Witam, zastanawiam się nad wyborem lampy Led dla jednego krzaczka, uprawa bedzie indoor. Myślę że wybiorę Exodus Cheese Automatic Feminizowane (GHS) i teraz pytanie do was czy lampa Led to dobry wybór i jeżeli tak to jaka? Wszystko znajdowało by się w boxie 40x40x140 jeżeli jest za duży bądź za mały to proszę o radę. Zajmowałem się outdoorem parę lat temu ale apropo sprzętu do indoor jestem zielony.
 
Ostatnia edycja:

byngier

New member
Rejestracja
Gru 17, 2019
Postów
1
Buchów
0
Siemanko mam pare pytań i fajnie jak by ktoś w stanie był mi na nie odpwiedzieć. Przyszedł dziś do mnie box o wymiarach 80x80x180cm. Będzie to moja pierwsza uprawa. Chciałbym wrzucić do boxa maxymalnie 4 automaty, zrobić kilka takich strzałów ogarnąć całą pracę boxa i radzenie sobie ze wszystkimi problemami, później z czasem przejść na normalne nasiona. Chciałbym żeby box pracował na świetle ledowym z chłodzeniem pasywnym jednak nie jest to warunek konieczny. Wyczytałem, że na rozmiar mojego boxa wystarczy wentylator 280m3 jaki filtr do niego dobrać żeby nie trzeba było go wymieniać co miesiąc ? Chyba tyle chce wiedzieć na chwile obecną. Czekam na info. Pozdro
 

BioFarmer

Only Organic
Rejestracja
Sie 27, 2018
Postów
1,691
Buchów
147
Odznaki
1
Mam taki sam namiot i uzywam went 280-360m3 i filtr Rhino pro 500m3. Mocny zestaw, ale odpalam 400w bez cooltuby i w planach zmiana namiotu na wiekszy, wiec zestaw zda egzamin nawet na wiekszym zestawie.

Tobie bym polecil went nie wiecej niz 220m3 i filtr nie wiecej niz 350m3.
I rownie zestawu mozesz szukac w wielkosci 100mm.
 

Benek42

Member
Rejestracja
Lis 2, 2018
Postów
21
Buchów
0
siemka wszystkim
chce zacząć swoją przygodę z indoor.
Moja sytuacja wygląda tak że boksa niestety nie mg zrobić w domu :pl: kobita nie pozwala:freak: Więc narodził sie pomysł z piwnicą tyle ze w piwnicy często temp poniżej 10 stopni i tu lipa,zrobiłem projekt boxa ale nw cz to bedzie działać więc prosze o pomoc bardziej doświadczonych

 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Jak mususz grzać to montuj hps a on powinien załątwić sprawe. A na faze ciemną proponuje wpisac w google 'tubular heater' bo to może być ciekawa opcja dla Ciebie i nie bedziesz musiał strugac dwóch boxów, po prostu położysz sobie taki grzejniczek czy dwa na podłoge w growboxie.
Obczaj moja relacje z tymi grzejniczkami, to mi zrobiło robote.
https://www.forum.haszysz.com/showt...-1-44m2-Super-Lemon-Haze-9szt-OS-Pestka-Seeds
 

Benek42

Member
Rejestracja
Lis 2, 2018
Postów
21
Buchów
0
Jak mususz grzać to montuj hps a on powinien załątwić sprawe. A na faze ciemną proponuje wpisac w google 'tubular heater' bo to może być ciekawa opcja dla Ciebie i nie bedziesz musiał strugac dwóch boxów, po prostu położysz sobie taki grzejniczek czy dwa na podłoge w growboxie.
Obczaj moja relacje z tymi grzejniczkami, to mi zrobiło robote.
https://www.forum.haszysz.com/showt...-1-44m2-Super-Lemon-Haze-9szt-OS-Pestka-Seeds

Jak myślisz 100w hps wystarczy by ogrzać boksa?
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Ja jestem ledziarzem :) O to trzeba kogos kto sodowych urzywa. Ja Ci tylko podsuwam troche lepszy pomysl na grzejniki w fazie ciemnej.
Mozna rowniez rozwarzyc opcje po kosztach i swiecic hps-em 24/24 bo grzac i tak czyms musisz ale wtedy skazany jestes na AF a moim zdaniem to nie najlepszy pomysl na poczatek przygody bo jak cos zle pojdzie na vegu to zbior marny bedzie. Regi wiecej wybaczaja.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Jak myślisz 100w hps wystarczy by ogrzać boksa?

Cos tam podniesie temperaturę na pewno ale musisz pamietac ze wentylacja to ciepło będzie wyciagac, ale od bidy da się uprawiać choć warunki (temperatura) będą dalekie od porządanych co będzie miało wpływ na rośliny ale jakiś tam plon zawsze uda się uzyskac, warto próbować . . . sam tak z swego czasu uprawiałem i aż tak źle nie było . . . lepiej mieć jakiekolwiek palenie niż nic . . . pozatym warto experymentowac

Apropo stereotypu ze automaty są gorsze dla poczatkujacych bo nie wybaczają błedów bo mają krótki weg na którego długośc nie mamy wpływu no racja ale moje zdanie jest takie ze jak ktoś spieprzy planty już na wegu to i pewnie nie za bardzo umiał je wyprowadzić na prostą nawet przy przedłużaniu wega . . .
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
Cos tam podniesie temperaturę na pewno ale musisz pamietac ze wentylacja to ciepło będzie wyciagac, ale od bidy da się uprawiać choć warunki (temperatura) będą dalekie od porządanych co będzie miało wpływ na rośliny ale jakiś tam plon zawsze uda się uzyskac, warto próbować . . . sam tak z swego czasu uprawiałem i aż tak źle nie było . . . lepiej mieć jakiekolwiek palenie niż nic . . . pozatym warto experymentowac

Apropo stereotypu ze automaty są gorsze dla poczatkujacych bo nie wybaczają błedów bo mają krótki weg na którego długośc nie mamy wpływu no racja ale moje zdanie jest takie ze jak ktoś spieprzy planty już na wegu to i pewnie nie za bardzo umiał je wyprowadzić na prostą nawet przy przedłużaniu wega . . .

ja zaczynałem od automatów i nie uważam że jest to złe dla początkujących, jak ktoś ma już sprzęt, wie podstawy o hodowli to nie widzę żadnych powodów żeby coś spie****ić. Roślinki może i wyjdą mniejsze ale będą szybciej i doświadczenie na następna uprawę zaprocentuje.
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Oczywiście, jak ktoś ma głowe na karku to czy auto czy zwykłe spokojnie da rade . . .

Nie lubie tylko tego wszędzie powtarzanego twierdzenia o niewybaczających błędów automatach z wyżej wymionego powodu . . .
 
Rejestracja
Sty 26, 2020
Postów
21
Buchów
0
Siemka,
Jak to jest z tym coco i biotabsem? Kielkuje sie od razu w samym coco z mieszanka bactrexa i organtrexa ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół