nasiona marihuany

Początkujący? Zadaj mądre pytanie o uprawę konopi indyjskich,może nie dostaniesz warna

Wyszukiwarka Forumowa:

Bizmesmen

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2019
Postów
40
Buchów
0
Chcę unikać powtórzeń w wypowiedziach. Ja używam naprzemiennie z innymi określeniami ;p
 

kingkush420

New member
Rejestracja
Sie 3, 2018
Postów
2
Buchów
0
Witam forumowiczów,
Pytanie mam i nie wiem czy opyla się zakładać nowy wątek.
Mianowicie...
mam namiot 1m x 1m i lepiej do niego upchać z 20 automatów czy może z 6 - 8 femek ?
Zaznaczę, że zależy mi na komercji i chcę wyciągnąć jak najwięcej z mojego m2
 
U

Usunięty 59382

Guest
Witam forumowiczów,
Pytanie mam i nie wiem czy opyla się zakładać nowy wątek.
Mianowicie...
mam namiot 1m x 1m i lepiej do niego upchać z 20 automatów czy może z 6 - 8 femek ?
Zaznaczę, że zależy mi na komercji i chcę wyciągnąć jak najwięcej z mojego m2

Ogarnij podstawowa wiedzę bo czytać się tego nie da!
 

Pączek

Banned
Rejestracja
Wrz 12, 2019
Postów
14
Buchów
0
Czy jak jest mało bananów to można wysiać nasiona z takiej hermy? Roślina dała mi 52g bardzo dobrego palenia, i nie widziałem u niej żadnych bananów, tylko w topach po wysuszeniu znalazłem dosłownie 3 nasiona na całe 52g. Wiem że nie można wysiewać nasion z herm bo one też mogą hermić, ale czy jak są tylko 3 nasiona i podczas grow nie było widać bananów, to można wysiać te 3 nasionka?
[Jeśli z tych 3 nasion miałyby wyrosnąć rośliny które również miałyby 1,2 czy 3 nasiona to to mi nie przeszkadza, ale jeśli miało być tych nasion więcej to nie chce]
 
P

Przezroczysty

Guest
Dwa kubki po śmietanie z nasionami jedno wyszło po 4dniach, drugiego nie widać.

Co robicie w takiej sytuacji ?
Odseparować do ciemni czy zostawić przykryte pod oświetleniem ?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,503
Odznaki
3
Dwa kubki po śmietanie z nasionami jedno wyszło po 4dniach, drugiego nie widać.

Co robicie w takiej sytuacji ?
Odseparować do ciemni czy zostawić przykryte pod oświetleniem ?

Jak kielkowales? Daj mu jeszcze kilku dni... Trzymaj oba pod światłem.
 
P

Przezroczysty

Guest
Jak kielkowales? Daj mu jeszcze kilku dni... Trzymaj oba pod światłem.

Wyjaśnię sytuację:
pestka SpeedSeeds AK Auto Gem - wykiełkowała i pokazała listki, już siedzi po lampą 18cm od sadzonki, dać niżej ?
pestka Grass o Matic Northern Light - szarpnąłem się na odkopanie(wiem, ryzykowane), bo miałem przeczucie, że wcale nie wystartowała i racja, mój błąd - zbyt gwałtownie podlałem wodą z kieliszka w której się moczyła i spłynęła zbyt głęboko, zrobiłem Precrushing, nasiono ładnie pękło. Powoli podlałem ziemię do wycieku w podstawce i tym razem umieściłem na 0,5 do 1cm przysypujac ziemią. Zrobiłem pokrywkę z dna śmietany i przykryłem, dodatkowo dałem lampkę LED na USB o zimnej barwie bezpośrednio na pokrywkę(coś ala inkubator)

Czy lepiej byłoby wsadzić do boxa i dać niżej (w dołek przygotowany do przesadzania) ? Oświetlenie CFL 8100lmn 2700K box wymiaru 42sz.x34dl.x140wys.
 

geget

New member
Rejestracja
Paź 5, 2019
Postów
2
Buchów
0
Cześć,

nie dałem rady znaleźć odpowiedzi na forum, dlatego chciałem tutaj zapytać.

Mam trzy roślinki AF AK47. Wszystkie rosną w tych samych warunkach.

Najładniejsza wygląda tak:
normal_IMG_20191005_000452.jpg

normal_IMG_20191005_000500.jpg


i niepokoją mnie przebarwienia na liściach. Co to może być?

Natomiast trzecia roślinka wygląda niestety tak:
normal_IMG_20191005_000556.jpg

normal_IMG_20191005_000552.jpg

normal_IMG_20191005_000544.jpg


Co jej dolega?

Z góry dzięki za pomoc.

Wojtek
 

geget

New member
Rejestracja
Paź 5, 2019
Postów
2
Buchów
0
Świecę:
HPS 250W Easy Sunmaster Dual 40x50cm, zawieszona około 30-40 cm nad roślinami; w trakcie świecenia temperatura przy roślinach 23-25C. 16h/8h

Rosną w:
Canna Terra Professional Plus

Podlewam:
woda z wodociągu, odstana 24h
Dopiero wczoraj sprawdziłem pH. Wyszło wysokie, 7.8. Od teraz dolewam łyżeczkę octu na 1 l wody i spada do 6.4.

Box 50x50x1.20 cm;
normal_IMG_20190920_185646.jpg
 

PatronK

New member
Rejestracja
Paź 6, 2019
Postów
1
Buchów
0
Kilka pytań nowicjusza

Siema, poczytalem troche ale dalej mam kilka pytan.
Ogolnie chce zrobic growboxa 60x60x180, doswietlic go HPSem 250w i trzymac tam 4 roslinki w "zwyklej" ziemii.
1. Czy przy tak malej hodowli oplaca sie inwestowac w zasilacz elektryczny? Z halasem nie bedzie przypalu, ale boje sie, ze magnetyk sie przegrzeje i mi spali chatke.
2. Po wykielkowaniu nasionek moge je posadzic juz w docelowej donicy czy lepiej zaczac od malej i pozniej przesadzic do wiekszej?
3. Warto zainwestowac w lampe MH na faze weg czy sam HPS styknie (zwlaszcza, ze mysle o odmianie af)
4. Zalezy mi na szybkim zbiorze, nie mam tez czasu na robienie treningu, stad lepszym wyjsciem bedzie pojscie w af? Czy jednak lepiej kupic nasiona fotoperiod?
5. Czy przy 4 krzaczkach zapach bedzie mocno intensywny? (wiem, wiem, zalezy od odmiany, ale gdybyscie mieli uogolnic)? W razie czego recznie robiony filtr weglowy da rade zamaskowac zapach czy lepiej zakupic cos sprawdzonego?
6. Podobno materialowe doniczki robia robote (lepsza wentylacja), potwierdzi ktos? :D
I chyba tyle chcialbym wiedziec, z gory dzieki za pomoc! :)
Pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół