nasiona marihuany

6x Mazar af, 2x Snow Ryder af, Shiva Skunk (na flo), klonik, 400hps, gleba

Wyszukiwarka Forumowa:

pureziombel

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2010
Postów
50
Buchów
0
Witam serdecznie.

Od jakiegos czasu chcialem juz zrobic relacje, ale nie mam pozadnego aparatu.. trudno jak to sie mowi, bede pracowal na kiepskim ;)
W boxie mam aktualnie
2 snow rydery
6 mazarow
i Shive Skunk po 4 tygodniach flo.. to pozostalosc po pierwszym rzucie, gdzie przy 4 z 5 feminizowanych pestek planty pokazaly jajca..
dlatego miejsce zapchalem automatami, oraz jej klona, pobranego juz na flo.
Plant jest dosc silny, wiec chce wystartowac z nim jeszcze raz ;D

Automaty poczatkowo mialy rosnac w systemie 12/12, ale zaniechalem tego pomyslu. Mam aktualnie dosc czasu by shive wyciagac wczesniej, wiec daje im 18/6, a efekt wydaje sie dosc dobry.

Mazary nie dostaly narazie nic poza rhizotonic, a i tak daja rade.. to co widac na zdjeciu to 14 dzien wega dla mazarow, rozwijaja sie w miare rownomiernie...
Snow Rydery wsadzilem z ciekawosci, bo 2 mazary mi nie wykielkowaly, a ze akurat sensi przyslalo pechy z nowa odmiana, nie moglem sie powstrzymac.
Aktualnie 8 dzien od pestki, 5 od wyjscia. Mysle ze bedzei okej.

Box:
wymiary: 90x60x180,
oswietlenie: Osram Plantastar hps 400 (na obie fazy)
nawilzacz: jonizator z marketu za 8 dych, wymaga sporo uwagi przy uzupelnianiu
wentylacja: wentylator lazienkowy wdmuchujacy + wentylator kanalowy vk100 z regulatorem obrotow do odprowadzania cieplego powietrza ( nie polecam.. choc nowy to glosny i trzesie calym kwadratem juz na polowie obrotow ;)
temp; 25-26 dzien, noc ok 21
wilgotnosc; duza.. nie mam miernika, ale para znajduje sie na wys krzaczkow.
medium: gleba od cana- terra pro plus mix z perlitem 5-1 + kermazyt na wierzch, shiva siedzi w 14L pocie, automaty w docelowych 6.5L z uwagi na brak miejsca. klon jest w butelce.. ukorzenil sie wczesniej w szklance, ale ***alem niestety korzen przy przesadaniu (odradzam szklo dla klonow)
ph: ok 6.0 wg papierka lakmusowego, nie sile sie na nic wiecej bo rosnie dobrze.
podlewanie: przegotowana kranowa- raz w tygodniu odzywki, raz w tygodniu rhizotonic w malych ilosciach. Obecnie planty przyjely 3L wody co daje mniej niz pol L na rosline.
Wydaje sie, ze im mniej podlewam tym lepiej rosna..
Shiva dostaje natomiast 2.5L plynow tygodniowo.
Brak nawozenia dolistnego.

Co tam jeszcze... zestaw nawozow od cana : rhizotonic, terra vega, cannazym, terra flores, canna boost, pk 13/14 i hesi vit, dawkowanie wg zalecen piramidalnie. obecnie shiva jest na 140% zalecanej dawki wg planu medium.

Sie rozpisalem, to fotorelacja, wiec jada foty :

box1

box2

box3

od lewej kolejno: snow ryder, klonik, mazar i shiva ;D

mazary + klon

tak ustawilem parownik.. po przeciwnej stronie znajduje sie wentyl wdmucjujacy, co daje efekt chmury na wysokosci planow..

snow rydery. 8 dzien zycia


tak wyglada shiva miesiac przed scieciem;

mozliwe ze lekko przenawozona, bo gubi liscie dosc szybko, ale jestem zadowolony z wiekszoci topow..

pytanie: uwalic 2-3 mniejsze topy, czy zostawic ?
nie moge jej przytrenowac, zeby dostarczym im swiatla, bo roslina jest noszona z miejsca na miejsce, zreszta automaty, zaraz beda potrzebowaly kazdej dodatkowej ilosci swiatla..

kwiatek


Narazie tyle.. Pozdrawiam
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
zanim urosną do rozmiarów które będą ci przeszkadzać dojdą te topki więc ja bym zaczekał i zebrał większy plon. Ale twój cyrk...
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
slaba jakosc ale na ostatniej focie chyba widze banany....

normal_shivatop.JPG

hm?
 

pureziombel

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2010
Postów
50
Buchów
0
fakt.. dokad aparatu innego nie dorwe z jakoscia wiele dobrego sie nie zrobi..
ale kwiatek jest wporzadku.. latwo to rozpoznaje, bo z tej odmiany mialem juz (niestety) 4 facetow.. Shiva ma na zenskich kwiatach twory podobne ksztaltem do jajec, ale z bliska pokazac tego narazie nie moge.. poprobuje telefonem moze na drugi rzut.
 

pureziombel

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2010
Postów
50
Buchów
0
innego aparatu ciagle brak..

niewiele sie zmienilo- mazary maja za soba lst i odrosty zaczynaja wyprzedzac glowna lodyge.. mam po minimum 8 odrostow na krzakach i tyle mi wystarczy..

jak zreszta widac na fotach planty walcza juz o swiatlo.. to niekorzystne, ale z uwagi na brak miejsca lepiej nie bedzie.

2 snow rydery rosna wolniej, zreszta maja tydzien opoznienia i o nie bede musial w szczegolnosci zadbac juz na dniach, zeby nie zarosly mazarami ;)

klon wyraznie porzucil kwitnienie i wystartowal w gore.. w ciagu miecha licze na 6-8 odrostow, ktore wykorzystam na kolejna uprawe- shiva skunk x6, chyba ze wyjdzie mi mniej niz 8 dych:harvest: z mamusi.

Duza Shiva natomiast rosnie wszerz, zolknie rownomiernie i dostaje nawozy w malych dawkach co 2 dzien, zeby puchla ile wlezie... jestem dobrej mysli

kolejna dawka fotek:

sytuacja w boxie:
snow rydery wraz z klonem zarastaja mazarami, nad wszystki goruje mamuska shiva ;D





po treningu



shiva

 

pureziombel

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2010
Postów
50
Buchów
0
Troche leniwie, ale nadal, roslinki ida do gory.. a poniewaz udalo mi sie wywolac kwitnienie u ostatniego planta, czas na flo !
Tu ciekawostka.. podwojna dawka canna boost i 10h ciemni wymusila kwiatka na niezdecydowanym Snow Ryderze.. jego brat pokazal pre juz tydzien temu.. stad tak drastyczna akcja ;D

narazie widac ze kwitna, jajec brak, i jest jeszcze ciasniej !
jak kwiatkow bedzie wiecej przyloze sie do sprawozdania, narazie pogladowe fotki :



widac wyraznie ze 2 mazary znalazly sposob na ciasnote i wyskoczyly do gory, zeby zagarniac maksimum swiatla.. w szafie trwa prawdziwa walka o wzgledy hpsa, co bardzo poprawia mi humor



shiva natomiast hpsa ma juz dosc czemu daje wyraz w brazowiejacych lamliwych lisciach.. ale wyzej lampy juz nie podniose, bo nie ma jak :)
zastanawiam sie troche.. w powiekszeniu x15 nie widac nic z brazu.. wiec o scince nie ma mowy.. a faza juz dosc przyjemna- energetyczna, po jednym bobku az chce sie biegac ;D



a tak wyglada box.. co dziwne mazary maja dzis rowno 5 tygodni (od pestki) i mozna powiedziec ze kwitnienie zaczely juz na dobre.. jako automaty badz co badz okreslane mianem niewysokich- wzrostem przebija na oko shive.



na dniach pobieram nowe pestki.. no i obiecalem sobie ze tym razem wysadze Blueberry, ale widzac co potrafia mazary nie moge sie zdecydowac..
Tak czy siak beda to automaty, tylko ktore ? Blueberry, czy Mazary po raz wtory ?
 
D

delete

Guest
Bardzo ładnie lecisz, widać profesjonalizm i ładne wyniki tego.:) Będę podziwiał bo jest co.;);)
 

pureziombel

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2010
Postów
50
Buchów
0
Odswierzamy..

Ida swieta wiec postanowilem roslinkom zrobic prezent..Wymieniliem oswitlenie na 600 W plantastar, a odblysnik na Diamond. Byla tez przeprowadzka do wiekszego pomieszczenia i doszli nowi lokatorzy ;) Zapraszam !

Nikt nam braku dobrych manier nie zarzuci, dlatego galerie otwiera najstarsza dama: Shiva Skunk !





trichomy jeszcze nie gotowe, wiec moja shiva nadal puchnie, ale juz po flushu i dwa tygodnie na samej wodzie.. trudno sie powstrzymac wiec powiem, ze smak fantastyczny a zapach jeszcze lepszy.. zero gryzienia w gardlo- najwieksze buchy wchodza gladko jak super lighty ;)



Reszta dziewczynek na dobre sie juz zadomowila i wdzieczy sie pierwszymi kwiatami :














Tak to juz u nas jest.. Wspominalem tez o nowych lokatorach ! Wiec wybor padl na mazary, jednak..



od 24h sa juz z nami i jest ich 11.. Byloby 12, ale cholerne robaki zezarly mi pestke..
Jeden mazar nie dawal mi spokoju, wiec go wygrzebalem.. Okazalo sie ze peche tocza biale glisty 1-2mm maks, wydlubalem co do sztuki i zamordowalem kur***wo z zimna krwia, ale zniszczenia byly ogromne.
Zostal sie kielek i jeden z 4 listkow, po calonocnej walce stracilem mazara- nie pomogla swierza ziemia, swierza woda, ani zastrzyk rhizotonic i witamin ;(

Na forum troche o tym bylo, ale nic pewnego.. to raczej nie ziemiorki, bo gleba od canny - tym razem Bio, i reszta plantow tego nie doswiadczyla.. Bede czujny, ale wydaje mi sie ze faktycznie to gowno mieszkalo w pestce?!
Jego miejsce zajmie dzisiaj ak47, wiec nie ma tego zlego- chcialem sprobowac tej odmiany, a tu masz Tomek dorzucil mi pestke w gratisie ! ;D

Prezenty, prezenty :



Filtr wymiata.. zero zapachu na chacie, a bywalo juz ze na klatowie ***alo ;)



Lampa 90k lumenow i ponoc lepszy odblysnik- dalej dual, bo jak sami widzicie lubie miec flo zmieszane z wegiem ;D

I ostatnie slowo do moderatora- Szafe opanowaly mi jednak AFy, wiec w wolnej chwili prosze o przerzucenie do dzialu z automatami. Dziekuje i pozdrawiam :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół