nasiona marihuany

Rodzina Haze

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Znalazłem oryginalnego haze od latającego holendra na sensimilla.pl
The Original Haze 10R
Kwitnienie: 90 - 115 dni
Zbiór: 110 g
Typ: Sativa
Praca przy tej odmianie trwała ponad 20 lat. Jest to podstawa dla wszystkich Haze'ów jakie można znaleźć w Holandii - klasyka gatunku. Od ustabilizowania się w latach '70 , Original Haze nigdy nie został skrzyżowany z innymi gatunkami. Doskonały na hodowle gatunkowe, ze względu na swoją czystość rasową. Ze względu na swoją wielkość i długość dojrzewania - nie jest najlepszym gatunkiem dla komercyjnych hodowców. Daje bardzo mocnego kopa umysłowego. Jedyny oryginalny, czysty Haze.
http://sensimilla.pl/index.php?page...haze&option=com_virtuemart&Itemid=100001&lang

Mają tam też Haze #13
Rodzaj: Regularne, pakowane po 10 nasion w opakowaniu
Czas kwitnienia: 12 tygodni lub więcej
THC: stwierdzono 15-24% THC High
Typ: Sativa> 50% Cannabis seed
Wysoki poziom THC: 15% +
Wydajność przy hodolwi wewnątrz: 350/450
Korzenie Haze z Nirvana Seeds pochodzą z lat 70”tych spod Bay Area w Kalifornii. Jest to kolumbijskie, magiczne połączenie szczepów Meksyku, Tajlandii i Jamajki. Haze ma puszyste pąki oraz bardzo długi okres kwitnienia. Zapewnia intensywny odlot na wysokim poziomie. Haze posiada skomplikowany zapach, który w niczym nie przypomina konopii indyjskich. Szczep ten jest rewelacyjny w zastowaniu medycznym.
http://sensimilla.pl/index.php?page...e&option=com_virtuemart&Itemid=100001&lang=pl
Ale patrząc na charakterystykę to chyba jakiś kros
Pozdro:spalony:
 

satindi

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
134
Buchów
0
Polecam looknąć


  • ACE Seeds - Oldtimer's Haze
 
S

sru

Guest
Znalazłem oryginalnego haze od latającego holendra na sensimilla.pl
The Original Haze 10R
to jest ten który skunkman poleca - ale do dalszego rozmnażania a nie uprawy samej w sobie;)
Remember I suggest real Original Haze for breeding, not commercial crops, you may be lucky and find a real keeper for production, but the odds are low. Just try and cross the best you find X your favorite varieties, and you will find lots of keepers.
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=82182&page=2

tutaj jest ten bankowo oryginalny od Flying Dutchmena
http://www.seedsman.com/pl/original-haze-regular-seeds-1
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Wiem, wiem. Póki co jeszcze na niego ciułam jak dam rade to selekcjonuje w kierunku szybkiej indukcji i krótkiego flo:pr: Na starość może będę miał outdoora:lol3: Myślę też nad krosami z Durbanem i AK47 bez af. Ale to jedynie plany na przyszłość co wyjdzie???;)
Pozdro:spalony:
 

infarius

Active member
Rejestracja
Wrz 28, 2010
Postów
29
Buchów
0
Breder:SensiGenetics.com
typ: autoflowering
feminizowane: tak
autoflowering: tak
geny: Jamaican Sativa / Ruderalis
czas uprawy: 70-80 dni
wysokość: 60-120 cm
plon: 55-150g (z rośliny)

Jamaican Haze Auto, to odmiana ruderalis z przewagą sativy.
By stworzyć Jamaican Haze Auto użyliśmy bardzo produktywnej rośliny Haze Auto i skrzyżowaliśmy ją z unikalną sativą z Jamajki.
Ten sekretny i egzotyczny szczep daje bardzo miły i unikalny smak i zapach.

Również wzmacnia czysty high sativy, i zachowuje wysoki poziom THC.
Uderza z bardzo czystym i mózgowym efektem.
Ta unikalna odmiana autoflowering sprawi że poczujesz się szczęśliwy, upalony i zrelaksowany.

Rośliny rosną do 100-120 cm i dają 100-150g bardzo dobrej jakości plonu.
Jeśli szukasz najlepszych obecnie dostępnych nasion sativa/ruderalis, ta odmiana jest dla Ciebie.


"By stworzyć Jamaican Haze Auto użyliśmy bardzo produktywnej rośliny Haze Auto" Hmm??? Ciekawe co to za ten Haze auto?


Co myślicie o tym automacie z działaniem sativa?? myślę żę ciekawa propozycja napewno wyprobóję na oucie. Tylko jestem ciekaw w ile się wyrobi?? 100-130 dni da rade?? Jak myślicie?
 

BlackDeath

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
143
Buchów
0
Tez to lykne na tegorocznego outa, poprostu z czystej ciekawosci, no bo ogolnie jakies grubymi nicmi szyte, ale niech sobie pisza co chca, zobaczymy.
Pisza, ze 10-12 tygodni niby, ciezko stwierdzic, pozyjemy, zobaczymy ;)
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
A prawdziwego haze w tych wszystkich komercyjnych Haze i szybkich "Haze" jest 5%.:crazy:


O Automatach nie wspomne^ ^.

Czysty haze ponoc nie nadawał się w ogóle pod lampy, dopiero jak go zaczeli krzyzowac to się zmieniła sytuacja, co nie zmienia faktu że mówimy o mieszańcu który jest dostępny, miałem gdzieś seedbank zapisany gdzie były nasiona HazeOrginal, ale to tylko na równik.
W Polsce niedostępne na pewno,
 
Ostatnia edycja:
F

fan

Guest
A prawdziwego haze w tych wszystkich komercyjnych Haze i szybkich "Haze" jest 5%.:crazy:


O Automatach nie wspomne^ ^.

Czysty haze ponoc nie nadawał się w ogóle pod lampy, dopiero jak go zaczeli krzyzowac to się zmieniła sytuacja, co nie zmienia faktu że mówimy o mieszańcu który jest dostępny, miałem gdzieś seedbank zapisany gdzie były nasiona HazeOrginal, ale to tylko na równik.
W Polsce niedostępne na pewno,
mocno wyczuwalna indica nie da ukryć ale z dobrze równoważącą sativą która sprawia że haj jest naprawde bardzo przyjemny a działanie jest mocne jak dla mnie i na polski outdoor to super pozycja choć wiadomo że dużo tego haze w sobie nie ma..
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Miałem gdzieś pestki od Ace oldtimera haze, ale na obecną chwilę nie odważne się wrzucić heheh :sunny:
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
ku**a nie mogę znaleźć, ale rano w którymś seedbanku, nie wiem właśnie czy nie ace... widziałem jakąs sative: Flowering time 20-24tyg<lol><lol><lol>

Nie mogę się doszukać jej
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
No to ja bys teraz startował to w sierpniu/wrześniu byś może harvest robił :freak:
 

Haze89

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2016
Postów
68
Buchów
1
Ale pewnie warto by było czekać tyle czasu bo te nowe hajzy to są tylko z nazwy a o amnesi haze już nie wspomnę
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół