nasiona marihuany

Robimy nasiona feminizowane - FOTORELACJA

Wyszukiwarka Forumowa:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Czy mogę zmieszać A i B przechowywać w jeden butelce, czy mam osobno przetrzymywać roztwór A i B?
lepiej osobno trzymać roztwory(tak dla pewności) wtedy można je przechowywać na prawdę długo.
Trzymałem jakiś czas zmieszane w jednej butelce(sts) i roztwór zrobił się taki czarniawy-nie długo sprawdzę czy działa,ale gdzieś czytałem,że komuś zadziałał.
 

De facto

Well-known member
Rejestracja
Sty 31, 2014
Postów
69
Buchów
1
Kurde no niemogę znalezc a wiem że gdzieś tą informacje widziałem,posiadam 1g azotanu srebra AgNO3 i czy tylko z tej substancji da się otrzymać roztwór którym zhermię automaty?. Jak tak to proszę o dokładny przepis albo link do takowego przepisu.Chciałbym zrobić oprysk jutro bez zamawiania tego tiosiarczanu.
 

Baoab

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2012
Postów
167
Buchów
0
Siemka. Takie pytanie dla znawców: Mój roztwór nie zmienił koloru, jest nadal przezroczysty, troszkę mętny. Będzie działał czy może zmiana koloru jest wyznacznikiem zajścia jakiejś reakcji? Dodam że tiosiarczan jest przeterminowany.

Edit: Znalazłem odpowiedź na moje pytanie. StS jest idealnie klarowny. To fotorelacja jakiegoś usera z forum mnie zmyliła.
 
R

Raver

Guest
Jak tam działacie coś na IN/OUT ??

Ja 19-stego czerwca zapodałem STS, Przepis Forumowy > http://www.wiki.haszysz.com/index.php/STS_przepis_forumowy

Baza 1:4
Roztwór 1:3
(oraz 1ml ludwika na 100ml roztworu)

STS naniesiony pędzelkiem na jedną gałązkę WWxBB zaraz po pokazaniu płci (pestki fem 12/12 od seeda, płeć pokazały w 25 dniu)...
Nie wiedziałem kiedy im zapodać :p

Wydatek Cieczy to gdzieś 1-1,5 ml.

Roztwór naniosłem 4 razy... Nazywam sobie to metodą "trójki" :crazy:

3 razy jedna aplikacja, co 3 dni, (3x3=9) następnie pauza 9 dni i ostatnie 4 nanoszenie roztworu.. (tak na wszelki wypadek)
Jeszcze ciekawe czy mi się sprawdzi 3x9=27dni (czyli czy banany będą gotowe, ale myślę że tak :) )


Od pierwszego naniesienia STS minęło już 20 dni.

Tak wyglądała w dniu nanoszenia STS
DSC00228~0.JPG


A tak wygląda to w tej chwili...

DSC00283.JPG


DSC00285.JPG




Jeszcze niektórzy pytają się jak długo można przechowywać odczynniki...
To przy okazji odpowiem ;)

Ja dostałem odczynniki od KOT'a jakiś czas po wystartowaniu tego tematu > https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?30724-Robimy-nasiona-feminizowane-FOTORELACJA

Niech będzie to połowa 2011 roku... Czyli mamy jakieś 3 lata i nadal działają ;)
Oczywiście przechowywane w lodówce bez dostępu światła..

STS'a zawsze sobie robię nowego przed aplikacją...
Roztworów pewnie mi jeszcze starczy na kolejne 3 lata (jak nie więcej) ;)

Koszta są kur***ko małe - czyli 1.7g AgNO3 i 6.32g Na2S2O3 (jak na razie na 3 lata) <peace>

Jeszcze na OUT zapodałem STS'a 30 czerwca na Andalusian Dog i 7 Lipca na Nepal x Hindu Kush
Ciekawe kiedy pokażą jajca ;)
Dodatkowo zapodałem tez na Auto WhiteRussian ale nie wiem dokładnie którego...
Niech będzie coś koło 25-27 czerwca... Na razie jajec nie widać :(

Rewersja płci wystąpiła na gałązce której chciałem, nie zauważyłem na innych gałązkach oznak hermienia...
Nanosiłem pędzelkiem praktycznie na całą gałązkę (3/4) - od tamtąd gdzie wisi taki miedziany drucik.
(pierwsze międzywęźle, na pierwszej focie) do samego początku gałązki - czyli stożka wzrostu, i z kropla poszła na niego za każdym razem...

Liście olewałem, szło wszystko na łodygę i te międzywęźla - czy jak to się tam zwie ;)
Więc deczko też poszło i na ogonki liści ;)

W sumie to liście przy użyciu STS nie grają ważnej roli...
Jedynie się skręcają ;)

P.s. Jeszcze muszę sobie zakupić GA3 ;)
To się trochę rozciągną te "topojajca" i będzie lepiej je zbierać ;)
Bo jak zwykle, pewnie zrobi się "kula" :/
 
Ostatnia edycja:

OldMan

And The Sea Of Green
Weteran
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
1,793
Buchów
2,622
Odznaki
7
Nie marnują się moje nasionka w Twoich łapkach :)
To teraz ja się zgłoszę po WWxBB bo jest pyszne :-D
 
R

Raver

Guest
To teraz ja się zgłoszę po WWxBB bo jest pyszne :-D
Jak będą to nie ma problemu ;)

Jeszcze skrzyżuję z Kalashnicov'em i Amnesia HyPro ;)
Byle pyłek był płodny... ;)
_________________________

Jeszcze odpiszę na Wiadomość od Marihuanatora ;)

Luknij wyżej ;)
__________________________

podajwlewo - tak to te pestki ;) > https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?76286-White-Widow-x-Big-Bud-(FEM)-6x6-(mogą-hermić!!!)

Trzeba dla papug nowe żarcie zrobić, bo Ruskiem już się przeżarły :smokee: ;)
 
Ostatnia edycja:

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
Zrobiłem takiego samego Stsa i po około dwóch tygodniach tylko popalone i poskręcane liście na WW auto od Diny. Jak w ciągu kilku dni nie będzie jak u Ciebie to zrobię sam azotan srebra....mam wrażenie, że ten STS to czasem lubi być taki....oszukiciel ;/
 

Dyslektyk

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 4, 2012
Postów
1,030
Buchów
1,596
Odznaki
3
Zrobiłem takiego samego Stsa i po około dwóch tygodniach tylko popalone i poskręcane liście na WW auto od Diny. Jak w ciągu kilku dni nie będzie jak u Ciebie to zrobię sam azotan srebra....mam wrażenie, że ten STS to czasem lubi być taki....oszukiciel ;/

Jak popaliło i poskręcało to musi zhermić <joint>
 

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
Jak popaliło i poskręcało to musi zhermić <joint>

Tak to wygląda. Dzisiaj zrobiłem jeszcze ostatni oprysk i czekam na banany.
Mam jeszcze kilka mniejszych AF i chce mieć pestek cały wór jak Dyslektyk :)

 

Obuz11

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
158
Buchów
28
U mnie już banany są. Zobaczymy jak będzie z płodnością pyłku. Macie jakiś sposób, żeby szybciej doszły i się pootwierały? Czy standardowo nawozy flo + cierpliwość?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół