nasiona marihuany

Robimy nasiona feminizowane - FOTORELACJA

Wyszukiwarka Forumowa:

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
poplailo bo stezenie jest zbyt duze , co najmniej 6x , lepiej zrobic slabsze i wiecej opryskow . Plynu sie daje tylko mala kropelke by zmniejszyc napiecie powierzchniowe i wtedy lepiej sie rozlewa roztwor po roslinie.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Z tym płynem wiem o co chodzi. Ale 6 razy jest za duże to stężenie? Czy też za często i za dużo wysmarowałem?

Więc jest możliwość, że popaliło za bardzo i nie będzie jajec?...

Próbować więc z kolejnym odrostem? Chciałem jednak mieć jakieś pestki z tego krzaka..

Aaaa!

A czy jak te odrosty popaliło tak bardzo, to nie zhermią się też jakieś sąsiednie?
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Ja smaruje 4 patyczkami raz na dobę szczyty i dodatkowo delikatnie spryskuje rośline, i jest bez problemów, z
Że zółkną to normalne, może zbytnio ja pryskałes bo sadziłes że za mało :) I dodatkowo 2 razy na dobę. Ale trzymaj ja i już nie pryskaj zobaczysz szansa jest.
 

inspired66

New member
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
2
Buchów
0
witam szukalem i nie znalazlem info kiedys cos czytalem i nie do konca pamietam dlatego pytam jak wybrac rosline do produkcji nasion feminizowanych i jak to jest z feminizowaniem feminizowanych roslin czy mozna je z powodzeniem wykorzystac z gory dziekuje za odpowiedz
 

Hellik

Member
Rejestracja
Wrz 24, 2019
Postów
12
Buchów
0
czesc, mam pytanie, zrobilem swoj wlasny STS ale... pierwszy raz jak zmieszalem tosiarczan z azotanem to zaszla jakas reakcja ze, pierw zrobilo sie mleczne mieszalem dalej zrobilo sie zolte mieszalem dalej zrobilo sie niebieskie a na koncu czarne, mieszalem dalej i z tego czarnego zrobilo sie znow przezroczyste, zrobilem jeden oprysk i troche popalilo liscie, tym sie nie przejmuje, kilka dni pozniej chcialem zrobic znow troche sts-a bo mam zapas roztworu azotanu i tosiarczanu w szafce, ale tym razem juz zadnej takiej reakcji nie bylo, no i teraz mija 2 tydzien no i wydaje mi sie ze pokazaly sie klaki, a nie jajca... (sts wg przepisu z 12 strony, tylko ilosci przez pol, bo na jednego krzaka to nie potrzeba mi tyle)... i moje pytanie jest czy cos zle zrobilem z tym roztworem czy dac mu szanse i jeszcze poczekac? :)
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
dlaczego za kazdym razem jak dodaje azotan srebra do wody destylowanej wytraca mi się czarny osad? Niezaleznie od tego czy fodaje triosiarczan sodu. Powinien byc klarowny tak kiedys czytalem
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Mi sie taki cos nie zdażyło jeszcze
 

cannabis sativa

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2007
Postów
220
Buchów
125
mieszam patyczkiem plastikowym. moze kupilem jakis trefny azotan pisze na nim niby cz.da.... no coz dzialac dziala. w tym roku dawalem na automata bez rozcienczania przepis forumowy, dopiero wtedy reagowaly w stezeniu 1;3 reakcji nie widzialem. nanosilem na stozki wzrostu patyczkiem z wata. do roztworu dalem tez krople ludwika
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,181
Buchów
5,071
Ktoś jeszcze pamięta ten wątek. Metoda z patyczkiem. Przypadkowa z dziwnymi skok. Brak mikro pipety ... Mohan ram miał... I twena... To w zasadzie powtórka pi razy oko tego co robił wieki.. temu... Roztwory do oprysków oparte na ogórkach. Policzone choć dobrze to było i działało ?? Kto by pamiętał. Świat w między czasie się zmienił. Stężenie.... Był o dobrze czy źle ???

Pozdro.
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Biały osad to chlorek srebra - nietrwały , czarny osad to będzie tlenek srebra , powinno się rozpuścić w tiosiarczanie .
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,181
Buchów
5,071
Witaj dawno cię nie było widać. Kiedy powrót ?? Kopę lat minęło. Kocur się już nie udziela. Przeszedł na stronie regularnej strony mocy i tradycji. Nie produkcji wyrównanych F1 z linii SX. Ciekawe czy ktoś się tak bawi ??

Nie istotne a może choć odrobinę. GW pharma chyba nie pokazała nic ponadto co w tamtych czasach a qlt mieli mapować. Przez ten czas ilość danych wzrosła nie pomiernie. Szykują się w niedalekiej przyszłości testy genetyczne pozwala mające dobierać komponenty tak aby uzyskać określony zapach. Są dane o tetraploidach tłumaczące nie źle czemu GW używała ich do tworzenia potencjalnie nie płodnych triploidow. Ciekawe co będzie za kolejne 10 lat. :)

Co teraz jest na tapecie ?? Masakratorze ??
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,181
Buchów
5,071
A co z pasja ?? Lub szaleństwem....

Start watka popularyzującego prawie 11 lat temu. Producenci nasion feminizowanych polscy wcześniej. Dostępność gotowych preparatów... CS z ic maga. Przeniesienie na forum wszystkiego co jest powiązane z.. łącznie z produkcją linii wsobnych. Szybkie otrzymywanie wyrównanych komponentów do hybryd F1. Masa opowieści na temat który mało kogo interesuje. Biologia w szkole... W sumie nic ponadto... Realnie.

Pozdro. Offem idzie...
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół