nasiona marihuany

Klonowanie

Wyszukiwarka Forumowa:
B

blancik

Guest
Prościej się już nieda.
1.gif
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
juz kedys chcialem podobne wkleic to mi nie pozwolili bo mowili ze juz jest temat o klonowaniu ;]
 
R

rasta

Guest
blancik, gdzie to wyszperaleś?? hehe....rzeczywiście prościej już się nie da. jeśli ktoś nie zakuma to niech się lepiej za uprawę nie zabiera.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
dla niektorych lepiej gdyby bylo po polsku ;]
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
nie raczej tylko napewno ; )
 
B

blancik

Guest
Shogo, rzeczywiście po polsku byloby lepiej, ale tyle chyba zajarzy ten ktoś. hehe...
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
ja to rozumiem ale mam pytanie odnośnie tego czy trzeba tak długą gałąź odcinać ? nie może być tego mniej ? jaka jest granica ? bo chodzi o to żeby odciąć końcówke tak ? i czy trzeba jakąś część głównej gałęzi czyli rozgałęzienie czy wystarczy liść ? (w sumie głupie pytanie ale niech bedzie ..)
Peace :geek:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
mniej niż 10 cm nie odcinaj, powinno być te parę CM inaczej pewnie Ci sie nie ukorzeni.
 
B

blancik

Guest
Ja próbowalem klonować różne dlugości i szczerze przyznam że końcówka która miala 4cm dl. bez zadnego problemu się ukorzeniala. Ukorzenialem także szczyty, już grube i też nie mialem z tym problemu, malo tego bo ukorzenialem też już male galązki z topkami z roślin dlugo stojących w fazie kwitnienia.

Niewiem jak u innych ale umnie nigdy nie mialem z tym problemu, więc myślę że możecie też spróbować i zrobić jakiś teścik, bo jeżeli mi się udawalo to i wam powinno też.
Oczywiście mogą być czasami jakieś odmiany w których takich żeczy by się nie dalo może zrobić, ale kto wie-czasami warto spróbować :)

Pzdr!
 
S

SOLARR

Guest
oto co ukorzeniłem ..pobrane od kwitnącej rosliny ,przeniesione na out.
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
YYyy i co ukorzeniło ci sie ? :| jak to jakiś mały piździuryk ;] dla mnie to wyglada na łodyżke uciętą gdzieś w połowie bo górna część też jest ucięta ;> heh wytłumacz się z tej fotki :p :thumleft:

[ Dodano: 2006-11-12, 21:04 ]
aha sory ale jeszcze nie dodałem ... w czym to ukorzeniasz ? bo mi to wygląda na kupe jakąś albo ewentualnie mocno nawilżona gleba :)
 
S

SOLARR

Guest
Przeciez napisałem że ukorzeniłem ,czyli sie przyjął klonik.
Tak to jest łodyżka.
Ukorzeniacz do roslin zielonych .
Zwilzona ziemia a nie kupa :D.
pozdro.
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
a możesz po jakimś czasie wrzucić jakąś fotke tego co z tego wyrosło (wiem że konopia normalna.. wiec prosze bez takich uwag) bo ma to jakiś wątpliwy wygląd po mojemu :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół