nasiona marihuany

Euforia - Dutch Passion

Wyszukiwarka Forumowa:

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
Ja robiłem taką kiepską fotorelację Euforii,ale tu wpisze finalną ocene:
clear.gif

clear.gif


Krzaczek dość wydajny (okolo 60 - 70 g pod 150W - nie wiem dokladnie bo "na raty" go palę i ciężko obliczyć).Kwitł u mnie 8 tg , mogł spokojnie stać do 9 tg (breeder daje 7).
Zapach - piękny ,lecz strasznie silny - pół domu mi zaśmierdło od jednego krzaka,masakra.
High - nie wiem w "którą stronę" bo za mało mam doświadczenia , ale ogólnie to takie "lightowe-medium ciężkie zioło" - można i się zamulić i pozostać przy fazie kreatywnej.
Ma dosyć specyficzne działanie.
W sumie może być jeśli ktoś lubi oldschoolowe palonka.
Zebrałem 72.3 g palenia po tygodniu w wentylowanej szafie, 2 x hps 150 W , 35L donica,Biohumus,planton K,Ripen,GHE Biobloom.
 
Ostatnia edycja:

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
pio -piękne topki

...każdy ma inne zdanie na temat tej rośliny,zgodzę się z tą specyficznością w działaniu ,nawet w dosłownym tego słowa znaczeniu,bo niektórzy tę samą roślinę opisywali inaczej ;]
Z początku byłem nastawiony sceptycznie do tej rośliny i dziwiłem się,że to był to taki hit Euforia.
Wiem już czemu Drift powiedział ,że to najlepsze co palił...
Dla mnie najlepsze jest to że Euforia po każdym paleniu ma porównywalnie silne działanie.Kilka dni temu paląc drugi raz tego samego dnia przepaliłem się dopier za drugim razem (w sensie fizycznym-zaciągnąłem zbyt dużego stacha co ostro gryzie w gardło i odkaszlnąć się go długo nie da:sunny:)Przeważnie przy drugim paleniu działnie zioła u mnie jest słabe i mulące a efurka daje kopa obojętnie czy palisz codziennie czy dwa razy nadzień.
 
Ostatnia edycja:

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
jest dobra dla początkującego
 

jop

Member
Rejestracja
Sty 25, 2009
Postów
7
Buchów
0
elo mam małe pytanie co do eufori z DP po jakim czasie u was wypusciła kiełek lub dała jakie kolwiek oznaki zycia? z góry dziekuje za w miare szybka odpowiedz na mojego posta elllo:yeahh:
 

borys23

Member
Rejestracja
Lip 22, 2007
Postów
12
Buchów
0
jeszcze nie miałem z nią do czynienia ale chyba się zdecyduje na tegoroczny out na nią
Pio przekonał mnie zdjęciem

tak a propo teraz na cannabis.fr fajne promocje są rozmawiałem ostatni z gościem i mi oferował 20 % zniżki na każdą odmianę
 
Ostatnia edycja:
J

jejes

Guest
Euforia.

u mnie pod hps400, 14l.ziemi, biohumus,florovit,planta vit-4,planton k, ripen
u mnie odmiana bardzo stabilna, zero mutacji, na weg. 3 tyg. na flo była ok.9 tyg. - w ostatnich 2 tygodniach kwiaty pięknie puchną... <lol> , odmiana jest bardzo wydajna.
zapach intensywny, śmierdzi z daleka. Palenie dokładnie takie jak opisali poprzednicy <coolpalacz>
- ja od siebie bym dodał że nie jest w cale zamulające.
pozdro.
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
Wstaw fotke bez lampy jak masz.Nie miałem jeszcze jej ale przy następnej uprawce napewno zagości u mnie;]
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
warto - odmiana wręcz idealna na Indoor bardzo wydajna śmiem twierdzić, że jedna z NAJWYDAJNIEJSZYCH odmian przy zachowaniu doskonałych parametrów suszu.

Pochłania nawozy całą sobą przekształcając je w tłuste zbite topy warto też zauważyć że sam wygląd topów jest dosyć unikalny prawie wzorcowy.

Curring należy przeprowadzać starannie łatwo doprowadzić do rozwoju pleśni nawet już w suchym zielu.
Co dziwne np. w czasie kwitnięcia pleśń się jej nie ima - prawdopodobnie wytwarza jakąś sub. chroniącą ją jak Passion#1.
 
Ostatnia edycja:

zm-44

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
73
Buchów
0
Lampa: 250W
Trening: FIM
Weg/Flo: 3\9 tyg
Nawozy i podłoże:
clear.gif


Podsumowanie
:
Wszystkie 5 nasion wykiełkowało 3 wyszły z ziemi. Odmiana bardzo łatwa w uprawie praktycznie sama rośnie, pożera duże ilości nawozów. Co do zapachu bardzo intensywny słodki skunowy przy otwarciu boxa cały pokój się nim wypełnia. Jedynie zastrzeżenia to co do kwitnienia DP podaje 7 tyg natomiast u mnie potrzebowała 9. Bardzo wysoka wydajność jak na tak małą lampę i wielu niedopilnowań, wyszło z 3 kobiet około 120 gram suszu. Smak tej odmiany tak jak DP podaje jest lekko gorzkawy, ale za to odmiana nadrabia mocnym bardzo żywym i przyjemnym hajem. Polecam do całodniowego palenia nie zmula aż tak na końcu dnia nawet po 5,6 razowym upaleniu co jest duża zaletą. No i troche zdjęć na koniec:
1:
clear.gif

2:
clear.gif

3
:
clear.gif

Całośc:
clear.gif

Susz (3 mały słoiczek przytopowe liście jako wypełnienie do jointów):
clear.gif

 

taishio

Active member
Rejestracja
Lut 6, 2010
Postów
26
Buchów
0
Jestem zaintetesowany zakupem pestek Euforii z DP. Interesuje mnie czy seedbank ten nie ma problemow ze stabilnoscia pestek(mutacje, hermy) kiedys na tym forum czytalem takie opinie. Jak to jest teraz?
Pozdrawiam
 
F

fryculek

Guest
Bier je nie pykaj...dobre zioło,bezproblemowe....jade na niej już kawał czasu...i nikt nie narzeka.Też biorę z DP.Ani herma ani pleśń ani żadnych większych problemów.Jak dla mnie za***ista.a i wydajna.....
 

Defenders

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
784
Buchów
13
Zdarzyły mi się hermy, ale nie z pestek tylko z klonów i powodem było spore przegrzanie, padł wiatrak i przez kilka godzin miały ponad 40'c odchorowały to strasznie, ale się po ogarniały a jakiś czas później na 30% pojawiły się takie nie typowe jajka, ale jajka... Nie mniej polecam gorąco euforię ;)

clear.gif


>>>

clear.gif
 
F

fryculek

Guest
A powiedz kolego jak długo ci się ukorzeniały bo moje klony za hooja nie chcą współpracować.
 

Defenders

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
784
Buchów
13
Max 2 tygodnie po trzech przekładałem z wielodonicy do zasadniczych donic bo zwykle w tym czasie zaczynają się przebijać korzenie przez otwór do odprowadzania wody... A klonuje w takiej klatce na szynszyla z pleksi góra z okienkiem a spód zwykły plastik i tam jest bardzo wilgotno i ciepło koło 23-24'c w nocy 25-27'c w dzień... Co jeszcze?... Przed usytuowaniem w ziemi oczywiście ukorzeniacz i nie zaszkodzi oskrobać łodyżkę około 5-7mm na długość...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół