nasiona marihuany

Khat - Czuwaliczka jadalna

Wyszukiwarka Forumowa:

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
Dobra, juz bez nerw, ale miałem dziś ciężki i długi dzień.

Co do fety to jest trochę demonizowana na tym forum, ale prawda jest taka żę nie jest to takie wielkie Zło jak to maluja,

wiele młodych ludzi wciąga regularnie przed sesja żeby wszystko ogarnać na wymagajacych studiach, wiele dziewczyn bierze żeby schudnać, bo inne sposoby zawodzą.
Znam kolesia co 2 tygodnie przed maturą nadrabiał zaległosci na fetce i zdał.

Ludzie biorą z umiarem i jakos nie dostaja kota, gdyby tak było co 2 lekarz był by po***any.

Feta jest dobra, ale na 1 noc, a ta 1 noc raz na miesiac albo rzadziej.

Kilka lat temu było kilka popularnych, bardziej bezpiecznych? zamienników:
syropik na kaszel- nie pamiętam już nazwy
SPEED 8,- 1 ampółka dawała niezłe pie****niecie jeśli ma się małą masę. Ja robiłem po tym rekordy w podciąganiu.
z naturalnych Ephedra sinica - na pewnym nie istniejącym już forum było sporo przepisów, tynktura, wyciagi, itp
było jeszcze coś naturalnego , ale nie pamiętam nazwy

Nie napisałem, że tak jest ale za pewne z czasem się przekonamy czy w połączeniu z MJ występują skutki uboczne, jak przy łączeniu gzymsu z paleniem.
U mnie i u kolegów po frycie + MJ nie ma efektów(tych negatywnych też), bąć działanie MJ jest bardzo słabe, tak samo jak działanie alkoholu. Ale to było tylko raz i stwierdziliśmy żę labo feta, albo MJ, ale nigdy razem. Podejrzewam że z Khath'em moze być podobnie
 
Ostatnia edycja:

bezimiennybrtosz

Well-known member
Rejestracja
Paź 27, 2012
Postów
113
Buchów
0
myślę, że wcześniej jeżeli chodzi o MJ + FETA chodziło o to, że regularne palenie i wciąganie wywołuje negatywne skutki.
 
C

Cweluch

Guest
moim zdaniem wciaganie jak wciaganie, ale jak zresz non stopa i PRZESTANIESZ JESC...to dopiero ludzom odpie****ac zaczyna...
 

DanishFarmer

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2012
Postów
439
Buchów
40
Jak znajdziecie nasionka dajcie znać, takie coś może mi pomóc. Naturalny zamiennik mojego leku :p
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
moim zdaniem wciaganie jak wciaganie, ale jak zresz non stopa i PRZESTANIESZ JESC...to dopiero ludzom odpie****ac zaczyna...

No właśnie że jak ktoś robi sobie maraton, to wtedy można dostać shizów, a powodem jest długa praca mózgu na wysokich obrotach i brak normalnego snu, czasu na regeneracje. To jak jechanie non-stop na czerwonych obrotach - moze wypie****ić uszczelke pod głowicą:freak: a to jest ciężka usterka

to taka moja teoria
myślę, że wcześniej jeżeli chodzi o MJ + FETA chodziło o to, że regularne palenie i wciąganie wywołuje negatywne skutki
Pewnie tak, ja tam nie robiłem ciągów.
..feta jedzona z glowa, moze(nawet bym pokusil sie o stwierdzenie) "pomaga"
Ja właśnie tak mam. Uspokaja i to bardzo, a efekt jest długi. Prawdą moze być cytat który kiedys ktoś napisał:
lek od narkotyku różni sie dawką, od trucizny również
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
Feta jest fajna rekreacyjnie ale raz na jakis czas nie wiem po co sie cisniecie w tym temacie,,, wszystko jest dla ludzi ale z glowa ja od kiedy sobie dzabne wegorza raz na okolo 1,5 mies jestem jakis bardziej pewny siebie i nie widze negatywnych skutkow, a co do khatu w sumie to nie koniecznie musi miec takie efekty negatywne jak feta jezeli wypijemy kawe i zjemy troche acataru tez mamy dopaminowe pobudzenie polaczone z wyrzutem adrenaliny i co zadziala podobnie?? Szczerze watpie,,,


Edit: http://weberseeds.nl holenderski seed shop z khatem, bral ktos cos z tamtad??
 

twister999

Well-known member
Rejestracja
Cze 15, 2011
Postów
325
Buchów
4
Sorry za Spam ale nie mam wyjścia - Ghostrain, opróżnij skrzynkę PW, chcę z Tobą pogadać
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
Wracając do tematu, znalazłem kolesia który ma Khat, skiełkował go z nasion które miał z NL. Obiecał że jak roślinka podrośnie, to spróbuje zrobić dla mnie sadzonkę, bo ponoć da się rozmnażyć z pędów. Nie wiadomo tylko w jakim tępie roślinka będzie podrastać, zeby dało się pobrać materiał na szczepkę,
 

Placebo

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2012
Postów
308
Buchów
0
eee a nie da rady zrobić nasionek, sklonuje i ***nie np. stsa ;PPP może by zadziałało ;d
A feta jest podawana w leczeniu adhd, w małych dawkach pomaga się skupić i uspokaja, 20-50 mg czyli tyle co wejdzie na cały mały paznokieć ( ale czystego futru a nie mieszanego z kreatyną xd, czyt. mała kreseczka osiedlowego towaru ) bardzo uspokaja i w mozgu masz za***ista cisze :) polecam sprawdzic
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
No niestety przy klonowaniu nigdy nie ma 100% skuteczności, Co do nasion to niewiadomo czy w ogóle wydaje w tym klimacie, tak jak wspominałem roślinka jest b. mała.

Dokładnie. Feta w małych dawkach nie tylko uspokaja, i dziła przeciwlękowo. I to przez kilka dni po zażyciu jak ktoś wciaga rzadko.
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
Koleś był kiedyś userem nieodrzałowanego forum etnobotanicznego Herbsman, w czasach z przed delegalizacji, wiec tam mógł dostać.
Wiem że był też w NL i z tamtąd też mógł przemycić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół