nasiona marihuany

Siłownia

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DarkMessiah

Guest
Kupiłem worek bokserski i gruszkę - Dzięki za radę <piwofuck>

no i super grusza wyrabia szybkosci duzy worek wzmoci ci barki mniejsze miescie ci zaczna parcowac po silce miesnie sa spiete trzeba je rozluznic ty musisz pracowac nad szybkoscia i technika cepa wyjscie z biodra i te sprawy
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Odświeżę trochę temat ma ktoś jakiś pomysł, bo tak sobie wstrzykuje tę marihuaninę i zajadam na gastro stejkami, jak by tu się porozciągać ? gimnastyka jakaś ? Teraz lat 18 ćwiczę od 15 roku regularnie + nurkowanie. mhh tak myślę żeby lepszego cepa mieć to chyba bardziej w tym kierunku nie ?


Na rozciąganie najlepsza jest yoga :). Nie to nie jest tylko dla bab, wielu sportowców i kulturystów uprawie yogę. Wpisz sobie na yt yoga i wyskoczą filmiki instruktażowe(te z Adreiene są najlepsze :D). Warto spróbować, mi pomaga z regeneracja po ciężkich treningach i idę po tym spać jak kłoda.

P.S. Musisz mieć matę, kosztuje grosze, ten wałek do masażu też jest dobry razem z matą sobie zamów jeżeli się zdecydujesz ;).
 
R

rolnikdolpasz

Guest
-Łokieć przed szyję i dociskasz drugą ręką na trzy sekundy w stronę szyi. Potem druga ręka.
-Łokieć za szyję i dociskasz drugą ręką w dół. Potem jak p.w. zmiana ręki.
-Za plecami starasz się połączyć ręce prawa z góry lewa z dołu. Potem na odwrót.

Co do bardziej zaawansowanego treningu rozciągania nóg, szpagatów itp.. , to już byś sie musiał kogoś kto trenuje kickboxing zapytać.
 

CienkiLolek

GrubyBolek
Rejestracja
Cze 21, 2017
Postów
154
Buchów
0
Które partie mięsniowe chcesz rozciągnąć najbardziej? Zaraz cos ci wymyślimy z fizjoterapeutycznego punktu widzenia ;)
 

darkside

Active member
Rejestracja
Sty 25, 2015
Postów
32
Buchów
0
Ja ćwiczę na siłce już ładnych kilka lat, wciąga bardziej niż sadzenie i palnie <rotfl> Dzięki temu chyba nauczyłem się systematyczności i dyscypliny. Teraz wkręciłem się w boks i też polecam wszystkim chociaż początki są trudne. Wysiłek masakryczny, można schudnąć a nabyte umiejętności wykorzystać na jakimś sebixie :yeahh:
 

Erekcja

Well-known member
Rejestracja
Sie 22, 2017
Postów
89
Buchów
2
Siłownia od 2 lat przerwę miałem rok teraz z powrotem zaczynam i boks od paru miesiecy musi byc pie****niecie w lapie :***: cel 130 na klate a potem sie zobaczy yo
 

Grower1989

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2012
Postów
52
Buchów
1
Ja ćwiczę na siłce już ładnych kilka lat, wciąga bardziej niż sadzenie i palnie <rotfl> Dzięki temu chyba nauczyłem się systematyczności i dyscypliny.

Podpisuje się pod tym oburącz :D !. Już 7 my rok lecę na sportowym trybie. Zaczynałem od lekko atletyki kilka miesięcy, później BJJ rok, dwa lata boks , teraz głównie mma od roku z hakiem, między zmianą dyscyplin bieganie siłka etc.. Zdecydowanie nie żałuję decyzji o zmianie trybu życia na sportowy, jak podchodzi się do tego z głową to można naprawdę dobrze jeść, wypić piwko od czasu do czasu i mimo tego posiadać "six pack" cały rok xd :D
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
A jakie ćwiczenia polecacie na to aby stracić brzuch?
Zeby stracic brzuch to dopiete jedzenie (obnizenie kalori wedle zapotrzebowania) cwiczenia mozesz aeroby interwały ale głownie od tego jest dieta cwiczenia na brzuch sa po to żeby wzmocnic i powiekszyc jego miesnie a nie zeby zrzucic tłuszcz
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Jak chcesz zgubić brzuch to polecam codziennie rano na czczo 30-45min biegania.
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Naucz się jeść jedzenie a nie żreć karmę :)
Ogranicz tłuszcz, jedz częściej a mniej. Nie jedz po 20. Więcej nic nie musisz robić. Jak znikną boczki to brzuch też zacznie się kurczyć.
 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Naucz się jeść jedzenie a nie żreć karmę :)
Ogranicz tłuszcz, jedz częściej a mniej. Nie jedz po 20. Więcej nic nie musisz robić. Jak znikną boczki to brzuch też zacznie się kurczyć.
Ja akurat jestem na wysokich tłuszczach aktualnie ale wiadomo kazdy organizm inny i kazdy ma inny styl prowadzenia
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
I cukier. Batonik Grzesiek 500kcal, tyle co obiad.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół