nasiona marihuany

Holandia,a uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
20120102217.jpg

20120102216.jpg


Fotki ze sklepu jednego z wielu growshopow w nl.
tak mi sie przypomnialo <sex>
 

Lagi21

Well-known member
Rejestracja
Lip 22, 2011
Postów
101
Buchów
0
Co się stało z Tymi liśćmi ? xD strasznie to wygląda takie wydęte xD
 

kuba belgia

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
480
Buchów
1
;)

jak wszedzie pisza dopuszczalne jest 5 roslin na domostwo wiec wydaje mi sie ze jak zmiescisz sie w tych 5 to nie powienines miec problemu nie wychylaj sie nie rob bardachy na ulicy to nic ci sie nei przytrafi ja mieszkam w belgi to raptem 50 km granicy lecz i tu moznam iec 1 na wlasny uzytek :D tylko chyba mam problemyz matma bo mam 2 :D hehe poprostu trzeba to robic cichoi uwzac a plony nas wynagrodza !! pozdro bless man:harvest:
 

kuba belgia

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2011
Postów
480
Buchów
1
;)

hehe no bez przesady ,nawet moja babcia rozpozna ziolko :D jesli ktos pomyslal ze to ganja to ja ide w kime...:pl:
 

dirty fingerzzz

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2011
Postów
115
Buchów
0
duckfoot xD ale tam po lewej jeśli dobrze widziałem to coś tam rosło ;p
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
to fakt babcie rozpoznają konopie nawet takie 1 tygodniowe kiełki z gleby wystające.

u mnie w rodzinie ktoś w doniczce posadził latem tak na próbe a babcia po jakimś czasie wyjechała żeby podlać tę konopie bo zaraz uschnie i zwiecha...

tak tak kiedyś można było konopie uprawiać i babcie te czasy świetnie pamiętają więc przed nimi nie ukryjesz, to starzy ludzie prędzej namierzą konopie niż tacy koło 50siatki.
 

powerplanty

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
148
Buchów
0
Dokładnie sie z tym zgodze.
Niedawno rozmawaiłem z babcia o konopiach.
Mówiła, ze pamieta, ze kiedys je uprawiali na gospodarce i były pózniej przerabiane na liny słuzace na statkach.
 

kozak

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2011
Postów
361
Buchów
0
Dokładnie sie z tym zgodze.
Niedawno rozmawaiłem z babcia o konopiach.
Mówiła, ze pamieta, ze kiedys je uprawiali na gospodarce i były pózniej przerabiane na liny słuzace na statkach.
Ubrania i leki też robili z konopi. (A teraz chory rząd jej zabronił :( )
Sami nie wiedzą co to marihuana np. kiedyś Kaczyński "Czy marihuana jest z konopi ? Chyba nie.) A przez Palikota + media teraz wiele osób wie jak wyglądają konopie przez to rośnie ryzyko przypału.(za***ania krzaka , na kablowania przez kogoś na psy że tutaj jakiś krzaczek rośnie)
 
D

delete

Guest
A przez Palikota + media teraz wiele osób wie jak wyglądają konopie przez to rośnie ryzyko przypału.(za***ania krzaka , na kablowania przez kogoś na psy że tutaj jakiś krzaczek rośnie)

A skad ty zes taka ksywe sobie ku**a wymyslil?
Przez takich jak ty leszczy, bez jakiegokolwiek zakresu wiedzy wypowiadajacych sie na obce im tematy wszyscy sraja zarem.
Oczywiscie ze w polsce mozna hodowac konopie. Uzyj google.
I mozna kupic ubrania, zeszyty, kosmetyki, olej, sznurek..
Sam uzywam oleju konopnego do kapieli, mycia zebow, do salatek..

ehhhh..
 

tony44

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2010
Postów
80
Buchów
0
hahah no dobre jaranie by bylo :) ale z tego co mi wiadomo to mozesz miec nie 5 a 3 planty na domek i oczywiscie musisz miec meldunek bez tego wiadomo lipa
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Ja znowu mam informacje o 5 krzakakach na out na osobe zameldowana w danym domu, 0 krzakow kwitniacych w domu pod lampami
 

karambaXL

Well-known member
Rejestracja
Sie 30, 2012
Postów
73
Buchów
0
Ja znowu mam informacje o 5 krzakakach na out na osobe zameldowana w danym domu, 0 krzakow kwitniacych w domu pod lampami

Dokladnie jest tak jak kolega napisał. 5outow balkon/ogrod...jesli cie zlapia na hodowli pod lampa to w zaleznosci od ilosci roslin propocjonalnie rosna grzywne...po jakims tam limicie juz sprawa w sadzie, przy 40 krzakach i pradzie na lewo typ przykladowo zebral 6tys grzywny od gminy, 4tys od instytucji zajmujacej sie szukaniem plantacji, 9tys od firmy dostarczajacej prad, bez sadow.Holender. Duzo osob hoduje po 5-10 plantow na swoim kwaracie, przy lampach do 900W ponoc radary, helikoptery i inne technologie nie wykryja tego, wiekszosc wpada przez dlugi jezyk :< jeden powie drugiemu, drugi sypnie 3, trzeci czwartemu, tamten sobie przypomni ze w ze w poprzednim zyciu mu delikfent na stope nadepnal i podpie****a z dupy az sie kurzy :<

A co do growshopow to prawda, jest ich tu jak nasral i rozmazał tyle ze wydaje mi sie ze jest to swego rodzaju chwyt. Sprzedaja profesjonalny sprzet pod hodowle, odzywki no i przy okazji nasiona i wszystkie bajery pod nie...marihuana nie jest jedyna roslina ktora wymaga specjalnych warunkow...
 

latajacy_holender

Active member
Rejestracja
Lip 20, 2010
Postów
34
Buchów
0
Witam, odsiewze troche temat i dodam troche istotnych informacji - pewnych. Na terenie holandii w domach nie mozna hodowac zadnych plantow pod lampami czy to hps czy to jakies energooszczednosciowki(zagrozenie pozarem, jeszcze pare lat temu mozna bylo uzywac lamp, ale duzo mieszkan czy hal produkcyjnych zostało spalonych, od tamtej pory jest zakaz komercyjnej uprawy konopii), dozwolone jest miec 5 roslin w domu czy w ogrodzie, faktem jest ze polcja nie ukarze nikogo za 5 roslin w domu pod lampami, zakonczy sie to mandaten karnym, powyzej 5 plantow sprawa laduje w sadzie, sa orzeknie jaka to bedzie kara - od grzywny i godzinny spoleczne, w przypadku recydywy sa to odsiadki.
W domu mozna posiadac do 30g sianka na osobę, wieksze ilosci sa traktowane jako dealing a spacerujac sobie ulica mozna posiadac jedynie 5g na osobę.

Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół