nasiona marihuany

Holandia,a uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:
L

LemonHazeKusH

Guest
5 krzaków chcesz z helikoptera z termowizją wykryć ?

Nie chodzi mi o 5 krzakow wieksza ilosc ... 5 mozesz legalnie trzymac na parapecie

---------- Post Zaktualizowany 11:47 ---------- Data pierwszego postu 11:46 ----------

Dobra koniec tematu bo się offtop robi:lol3:
Moj przypał mój problem


Wpadaj prezes do utrwchtu na gibona i sadz smialo
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
A to Ci ciekawostka[;
Skoro wiesz lepiej [MENTION=73516]JOS[/MENTION]
No tak pójdę zapytać i jeszcze im adres podam gdzie mieszkam i czy tu akurat moge:pl:
Znam kilku Holendrów osobiście nie przez kolegów którzy trzymają chwalą się każdemu co mają i każdy z nich mówi że nie ma przypału.
A tak wgl to jest jak z ziolem w Holandii nie jest legalne tylko TOLEROWANE tak samo z tymi 5krzakami

bez obrazy prezes

według prawa jest nielegalne.
I zawsze będę to powtarzał dopuki sie to nie zmieni.
to ze ten temat połowa ludzi toleruje to już inna sprawa.

---------- Post Zaktualizowany 12:21 ---------- Data pierwszego postu 12:17 ----------

Koleszko sam skoncz pier***ic i sie doinformuj mieszkam
7 lat w nl o mozesz sadic sam zadzwon i zapytaj 5 krzakow na glowe jesli masz meldunek pod danym adresem nie masz prawa saxic tylko pod lampami, a drugie to ze pod lampami taka ilosc krzakow latwo jest namierzyc dzieki helikoptera ktore czesto gesto lataja z termowizja czy czyms co wykrywa nadmiar ciepla

Wow to długo tu siedzisz.
A ja 8 miesiecy i zdążyłem sie doinformować wystarczająco by nie rozsiewać farmazonów.
 

bahama

Member
Rejestracja
Sty 25, 2017
Postów
7
Buchów
0
Czyli jak to wkoncu jest? Jaki przypal za 5,10,15 roslin pod lampami? Ostatnio czytalem zs typo za 450 roslin dostal 80h prac spolecznych, wiec w sumie smiech na sali ;D
 

bahama

Member
Rejestracja
Sty 25, 2017
Postów
7
Buchów
0
nie mozna miec ani jednego krzaka jest kara 1000euro jak masz do 5krzakow

Nie wprowadzaj ludzi w blad, faktycznie zgodnie z prawem nie mozna miec ani jednej rosliny ale grzywna 1000euro to grozi za uprawe do 100 roslin wedlug punktow orientacyjnych dla sedziow ktore nazywaja sie LOVS :


LOVS
50 - 100 planten 1.000,00 geldboete
100 - 500 planten 120 uur werkstraf + 1 maand voorwaardelijk gevangenisstraf
500 - 1000 planten180 uur werkstraf + 2 maanden voorwaardelijke gevangenisstraf

A tu macie tutaj link https://beleidsregels.om.nl/index/richtlijn-25
do oficialnej stronki holenderskiej prokuratury z wytycznymi dotyczacymi uprawy posiadania i handlu ktore zaznaczam sa surowsze od tych wytycznych dla sedziow, bo za uprawe do 100 roslin groza prace spoleczne w wymiarze max 80h w przypadku recydywy zwiekszaja sie do 120h. Do tego dochadza jescze koszty posprzatania plantacji,i w przypadku gdy udowodnia nam ze nie byl to pierwszy zbior w tym miejscu groza nam koszty z tytulu nielegalnie uzyskanego przychodu, ktory jest bardzo prosty do obliczenia np.Wyglada to mniej wiecej tak ze zaklada sie, ze roslina daje srednio 28,2 grama suszu, kwota ta jest mnozona przez liczbe znalezionych roslin oraz przez ustalona szacunkowa cene grama gotowego tematu. Obecnie ksztaltuje sie to tak np. 100 roslin x 28,2 grama na rosline x 4,07 za gram = 11 477,40euro
Wiec koszty moga byc dosc wysokie,do tego dochodzi jescze grzywna w razie kradziezy pradu
Na podstawie tych danych sami mozecie wywnioskowac jaki jest przypal w Holandi za uprawe.
 
Ostatnia edycja:

zielony-ninja

Active member
Rejestracja
Paź 17, 2011
Postów
28
Buchów
0
Dobra panowie a pomijając już aspekt prawny i wiążącego się z nim przypału, wiadomo wszędzie jakieś konsekwencje są jak już znajdą,
to jak to wygląda w praktyce, ma ktoś tutaj taka wiedzę?
Wiadomo, jeden hoduje na przypale, czyli się z tym nie kryje, opowiada tu i tam, nie dba o szczegóły, wy***ane ma na filtry, hałas itp
inny pelna konspira, wie tylko sam on, filtry, tlumiki, w żaden sposób nie zwraca na siebie uwagi,
wiecie o co chodzi,
mieszkasz sobie gdzieś w wynajmowanym domku lecisz boksik 3x 600w, nie wie o tym nawet twoja matka,
łatwo się nabawic lipy? Nie wiem, czy wynajmujący zwracają uwagę na rachunki za prąd itp, wiadomo w pl jak ogarnięty to możesz lecieć latami bez przypału, bo tu nikt helikopterami nie szuka, rachunkow nie sprawdza(mowa oczywiście o swoim własnym pomieszczeniu),
płacisz na czas to jest ok, jedynie jak ktoś cie podpie****ił to masz lipę,

chodzi po prostu o to czy na spokojnie można sobie hodować jak jesteś ogarnięty, jeśli nikt nie wie, to nie ma cie kto sprzedać
 

zielony-ninja

Active member
Rejestracja
Paź 17, 2011
Postów
28
Buchów
0
Ok juz wszystko wiem, spotkałem znajomego po latach, siedzi w nl, jest tak jak myślałem, jesteś ogarnięty, możesz spokojnie lecieć całkiem niezłe ilości
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół