nasiona marihuany

Holandia,a uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

Bazz26

Member
Rejestracja
Maj 5, 2010
Postów
23
Buchów
0
Witam,niedlugo wyjezdzam do holandi do pracy,chcialbym zabrac ze soba sprzet do uprawy,ale nie wiem jak tam jest teraz z uprawa na wlasny uzytek,moze ktos z was bedzie wiedzial,bede bardzo wdzieczny za pomoc pozdrawiam
 

JimRevolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2009
Postów
1,367
Buchów
1
Hodowla/Uprawa jest tam tak samo nielegalna jak u nas tyle że nie zostaniesz za nią zamknięty co najwyżej otrzymasz grzywnę ktoś kiedyś mi wspominał że spokojnie do 30 roślin masz grzywnę powyżej sprawa kierowana jest do sądu...

Czy jakoś tak
 
K

khaaaaaaaa

Guest
To sad naklada grzywne, nie policja - wiec sila rzeczy jak cie zlapia z 5+ plantami to sprawa jest kierowana do sadu.Wiadomo, ze jak ktos sadzi 5-10-15 plantow to jesli nic nie z***ie nigdy nie bedzie mial problemow tam z policja.

Sprzet mozesz zabrac, ale jest tam pelno growshopow w ktorych kupisz wszystko i to wcale nie tak drogo w porownianiu z innymi krajami ue czy polska...
 

Bazz26

Member
Rejestracja
Maj 5, 2010
Postów
23
Buchów
0
Rozumiem ze nigdy nie bylo mozna chodowac na wlasny uzytek?W zeszlym roku wrucilem z holandii,bylem tam 7miechow i nie raz widzialem jak wiara choduje na zewnatrz w domach,i to mnie wlasnie dziwi ze jest grzywna,chyba ze nikt nie zwraca na to uwagi
 

krafcyk

Active member
Rejestracja
Sty 7, 2008
Postów
33
Buchów
0
witam. chciałem się dowedzieć coś na temat hodowlli nasion marihuany w holandii. Czy ja moge zalozyc w holi hodowle nasion?? jak tak patrze to wszystkie seedbanki sa wlasnie z holi i to mnie troche zastanawia. moze to naprawde dobry pomysl zeby tak to zrobic. jesli macie jakies stronki i info na ten temt i ile wolno na jakiej zasadzie itd. itp. prosze o wklejanie likow. osobiscie mzsle ze mozna prowadzic dzialalnosc ktora zajmoje sie produkcja nasion
 
K

khaaaaaaaa

Guest
mozesz tam zalozyc dzialanosc gospodarcza zwana seedbankiem, placac podatki itd ale to nie daje ci zadnego prawa do uprawy wiekszej ilosci plantow na nasiona.Produkcja nasion odbywa sie w szarej strefie.
 

krafcyk

Active member
Rejestracja
Sty 7, 2008
Postów
33
Buchów
0
każdy holender może hodować chyba 5 krzaków. czyli jak bym znalazł holendrów którzy odstąpili by mi swoje krzaczory mógłbym ich hodować np. 100.. myślę dob:bounce:rze??


w jakich krajach europy/świata można hodować nasiona cannabis w 100% legalnie?????
 

ognio

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2010
Postów
1,130
Buchów
1
myślę dobrze??

nie, nie dobrze. 5 krzakow na domostwo, ale np nie mozesz miec hps(bezpieczenstwo czy cos) nie wiem jak to jest cfl, ale jak masz np 7 krzakow w szafie i cie wscibska sasiadka pod***ie to zalezy to od "justitie officer" jak sprawa sie zakonczy, a ze takich spraw maja mnostwo to najczesciej oni trzymaja worki na smieci, ty wszystko pakujesz, oni to wywoza vw polo i podpisujesz co ci za***ali (niestety sprzet tez) i mowia ci, ze przez pol roku mozesz sie spodziewac jakiejs kontroli.

peace
 

Deadmau5

Member
Rejestracja
Maj 1, 2011
Postów
5
Buchów
0
A jak to wygląda z hodowlą. Można mieć profesionalną uprawę (czyt. lampę, boxa itp.)
bo siostra mnie utwierdza że nie.
 

Weedart

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 21, 2009
Postów
976
Buchów
0
To po ch*j by było tyle grow shopów?
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
Mozna miec sprzet nie mozna miec w nim zielska. Hodujesz poki cie nikt nie pod***ie. W ogrodku podobno mozna miec 5 krzakow pod lampa nie mozna miec nic. Oficjalnie. Jeden gosc z grow shopu mowil mi ze nawet jesli przyjda psy a ty masz tylko piec krzaczunow to zwykle udaja ze tego nie widza. Widzialem dwa razy jak likwidowali hodowle w centrum Amsterdamu , przyjechal radiowoz wysiadlo dwoch kraweznikow weszli do klatki potem przyjechali smieciarze i wywalali przez okno z 200 krzakow ,obeszlo sie bez brygady antyterorystycznej jak w polsce bez krzykow wywalania drzwi i ogolnie bez fajerwerek.
A przeciez mogli przynajmniej zadzwonic do TVN'u:zjarany:
 

Haze State of Mind

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2011
Postów
471
Buchów
0
Hehe wpiszcie na yt->weed bust in amsterdam. To rodzaj akcji o której Tommy napisał posta wyżej.
 

TommyAmsterdam

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
145
Buchów
0
to jest dokladnie to co widzialem
nie sorry edytuje posta w 2007 nie bylo mnie jeszcze tam ale chwile pozniej wywalili krzaki z chaty 20 metrow dalej
 

chmuratobuchor

Well-known member
Rejestracja
Cze 20, 2010
Postów
97
Buchów
0
niedawno czytałem że w holandii można hodować tylko na out. Uprawa pod lampani uchodzi tam w komercyjną co jest zabronione.
 
G

Gość

Guest
Niektorzy dobrze mowia a niektorzy glupoty w tym temacie. Mieszkam tu 5 lat i policji sam sie pytalem. Aha a ten gosciu co pisze chodowac przez ch to najlepiej niech nie zaczyna wogle :D Mozna miec do 5 krzakow w domu salonie piwnicy czy ogrodzie tu nie ma roznicy. Nie mozna uzywac lamp do hodowlii. Niestety zioło w salonie rosnie 6-8 miesiecy i strasznie sie wyciaga. Nie oplaca sie. A grow shopy sa jako zwykle sklepy tu ogrodnicze traktowane ale jak kupujesz DR GROW SET to mowi zebys podjechal z tylu to zabrac tylnym wyjsciem. A wiec tak jest z legalnoscia growshopow. Produkty te sa legalne i uzywane tak samo do pomidorow. A w growboxach ludzie z hobby hoduja nawet pomidory (cherry, baby plum) Mysle ze kazdy zrozumial teraz. swieże dane od policjantki z grudnia 2011 w schiedamu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół