nasiona marihuany

Ekstrakcja MJ przy pomocy butanu

Wyszukiwarka Forumowa:

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
mam takie pytanie:a mianowicie czy na drugi koniec można założyć pończoche?bo mam problem ze znalezieniem takiego sitka =/ pzdr!
 
H

haszyszekk

Guest
Sprubuj zobaczymy :p ja bym sie na to nie porywał.. ciezły gaz jest cholernie zimny i hu* wie co sie stanie ;P pzdr
 
S

SOLARR

Guest
no i przy zapłonie na pewno nie da się tego zdmuchnąć nawet najlepszymi płucami palacza. :D
nie robić tego w domu!!! :D:D
nie lepiej placków nasmazyć?:D
 
G

Green

Guest
y00gass napisał:
mam takie pytanie:a mianowicie czy na drugi koniec można założyć pończoche?bo mam problem ze znalezieniem takiego sitka =/ pzdr!

jane tutaj chodzi tylko oto aby wylatujacy gaz nie zabieral ze soba zbednego materialu roslinnego,
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
wielkie dzięki! :flower: teraz szukam tylko tego cudactwa żeby można było wpuścić gaz! pozdro!
 
G

Green

Guest
y00gass napisał:
eraz szukam tylko tego cudactwa żeby można było wpuścić gaz! pozdro!

jest proste rozwiazanie w zaleznosci jaka masz gryba rurke nakladasz nań nakretke od pepsi etc. ktora musi byc bardzo szczelnie zalozona najlpiej przyklejic poxipolem lub czyms podobnym w nakretce robisz dziorke i: albo wpuszczasz gaz bezposrenio przez zrobiona dziorke badz wkladasz w nia koncowke od gazy z regoly z kadym pojemnikiem gazu jaki kupisz dostajesz kilak koncowek doruznych zapalniczek wkladasz taka jedna w zrobiony otwor w nakretce(pamietaj o szczelnosci) ona jest juz ladnie dopsaowan do koncowki jaka ma gaz dzieki czmu wszystko jest szczelne
pamietaj aby gora byla wlasnie szczelnie dopsasowana aby gaz szedl odrazu przez material roslinny a nie uchodzil bokiem
pozdr.
 

y00gass

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
502
Buchów
0
thx Green!rurkę mam grubości korka od butelki wiec zrobię z 2 korków z tym że pod drugim (podziurawionym) podłoże jeszcze pończochę dla pewności.jutro skocze po poxipol i zapodam fotki.Pozdro!

[ Dodano: Nie 03 Cze, 2007 16:22 ]
wyszło mi coś takiego :) jeszcze nie przetestowane ale jak będę miał nie co suszu to na pewno sprawie sobie olejek ;) pzdr!





 
E

Extazjusz

Guest
nie wiedziałem z czego wziąć rurkę, użyłem więc pompki do roweru. Zaworek natomiast zrobiłem z takiej nakladki na gruby wkład do długopisu :) zadziałało prawidłowo.
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Lepiej zainwestowac i kupic orginalny Honey Bee Extractor :jocolor:
 
H

haszyszekk

Guest
Skoro mowa io tym produkcie.. hehe .. otrzymałem simpelek przecudownego olejku haszyszowego.. a raczej złotego smaru, który tnie ostrzej niz kawałki noża w krotych został zamknięty :p Słowa uznania dla producenta :) P.S. jak dla mnie smaku nie miał,, nakleił sie na jedynke i ta moglem go zżuwac jakis czas hehehe :>
W kuleczke, roluj w wałeczek i przyklej do loleczka rozgrzanego mach ciach jush :D pzdr

117.jpg


118.jpg


119.jpg


120.jpg


121.jpg
 
Z

zielonazabka

Guest
mam pytanie, z liści też da się otrzymać to cudo? w sensensie czy jest sens sie bawić w ekstrakcje liści.
 
0

00000000001

Guest
Na haszysz.com gdybyś poszukał znalazłbyś odpowiedź.

Ilość Materiału /Ilość butanu /Uzyskasz olejku
25g dobrej jakości topy /300ml /3-6g
25g średniej jakości topy /250ml /2-4g
25g słabej jakości topy /225ml /2-3g
25g liście /225ml /1-3g
 
K

Kornel

Guest
Poszukaj w dziale przetłumaczone tam jest text cały dokładniejszy niż ten.
 
0

010011001

Guest
a nadawala by sie do tego plastikowa rurka albo świetlówka? jest mleczna, ale nasypał bym sól, to to białe powinno zejść, chyba nic by sie nie stalo?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół