nasiona marihuany

Out 2010 pozostalosci

Wyszukiwarka Forumowa:

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
a ja mam nadzieje ze do grudnia jakos w moich rejonach bedzie w miare cieplo...
zaczelem jakies 2 tyg temu nawozic Wilko z Wilkinsona , i Canna Pk 13/14
i wyraznie planty ruszyly :)
na vegu sie troche ociagaly ale nie jest zle..
w przyszlym roku napewno wystartuje z wczesniejszymi odmianami :)
pzdr i powodzenia !!!
 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
Tak jest !!! Nie ma sie co lamac, naprawiam auto i jade do suczek bo prognozy sa obiecujace czuje w kosciach ze potrzebuja P i K <lol>.
 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
planty kwitna wiec w czym problem fomco ?

nie dygaj nic cos napewno z tego bedzie..
oby pogoda w Twoim rejonie sprzyjala ;)
moje planty sa w podobnym stadium flo..
pzdr

Pozostaje mi tylko zyczyc jak najlepiej.

POWODZENIA !!!
 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
Maly up, foty robione na szybciocha aparatem bo grzybiarze strasza, jakosc tragiczna no ale:

S#3 ok 4-5 tydzien kwitnienia dalej nie wiem co za odmiana ale kwitnie ladnie raczej dojdzie, no chyba ze wkrotce pie****nie sniegiem i mrozem:








To na stowe Himalaya jest ok 3-4 tydzien flo marnie to widze bo zeby doszla bedzie musiala stac do konca pazdziernika albo i dluzej:






Niestety poki co tyle, PurpleMaroc juz prawie gotowy za tydzien gdzies scinka zdjecia beda, jest jeszcze 1 Himalaya na etapie jak wczesniejsza. A slonca nie widac.
 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
No ku**a aparatu nie moge skrecic, ale dogladam je regularnie i powiem tyle Himalaya marniusko jedynie PurpleMaroc moglby nawet i dzis pojsc pod kose no ale nie bylem na to wogole przygotowany. Pieknie sie prezentuje oberwalem dwa topki lekko podplesniale i mysle ze za jakis tydzien skonczy zywot :harvest:
 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
Male pytanko PurpleMaroc kwitnie mi juz dobre 9 tygodni a tu konca nie widac hehe, w polowie wrzesnia myslalem ze zetne go wkrotce ale po wczorajszej wizycie zamiast brazowych wloskow widze glownie nowe biale, wiec co do chu*a nie ma zamiaru przestac ??
Gdybym tylko mial Ripen......
 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
Wlasnie spalilem blancika z maluskiego topka co plesn sie na nim delikatnie zagniezdzila. Zrobil robote jak trza :spalony:
 

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
heh jak robi robote to elegancko :D
szukaj men jakiegos aparatu ciekawi mnie jak te Twoje planty wygladaja?
praktycznie w tym samym czasie zaczely kwitnac co moje :)
pzdr
Smokey
 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
Poszla pod kose 3 dni temu, moglaby stac jeszcze tydzien, ale pogoda chu**wa, prognozy na najblizsze dni tez chu**we, plesn grasuje, nic pozostalo tylko

PurpleMaroc zwana wczesniej S#4:








Suszy sie do gory nogami w pudle kartonowym temp. ok 20 stopni, wiec chwile to potrwa nim bedzie ok, za jakies 2 tyg podam co z tego wyszlo ciekawego.

....aha mierzyla okolo 160 cm, urosla by prawdopodobnie wieksza, ale 4 powodzie ktore przezyla daly jej w kosc i tak sie dziwie ze az tak dobrze sobie poradzila.
 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
No wiec pozostały mi jeszcze 3 roslinki 2 x Himalaya Gold i 1 PurpleMaroc (pozniejsze i bardziej sativowe pheno).

Fioletowy Maroc pojdzie pod noz za jakies 2 moze 3 tyg. Wszystko bedzie zalezalo od pogody.

PurpleMaroc:










Himalaya postoi jeszcze kilka dobrych tygodni, ale nigdy przy uprawie na zewnatrz nie widzialem takiej produkcji trichomow w tej fazie kwitnienia, a co to bedzie na koncu...olaboga <lol>:








Wszystkie sa podlewane co tydzien, a nawet i czesciej solidna dawka Plantonu K.
 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
A tu druga Himalaya, te kwiaty to jakies takie marne watle nie wiem jakas slaba ta roslina od samego poczatku:





 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
No i sezon uwazam za zamkniety, mialo byc tak pieknie a wyszlo jak zwykle :) ciesze sie ze wogole cos wyszlo. Podsumowujac 3 roslinki dotrwaly do zniw, a zniwa juz prawie calkowicie skopcone :spalony:. Purple Maroc polecam kazdemu dochodzi u nas bez problemu a moc mnie pozytywnie zaskoczyla. Himalaya Gold zas nie za bardzo nadaje sie pod polskie slonce, po prostu niedoszla a scieta byla na ostatniego pazdziernika, no ale moc ma i to bardzo. Moze w szklarni wygladalo by to inaczej. Koniec grow loga, pozdrawiam i zamykamy.

PurpleMaroc:






Hmalaya Gold:






PurpleMaroc:




 
K

kapusta

Guest
grzęda za***iste planty nie sa to giganty ale urok maja jak za mocą? ile ci wyszło suszu ogółem?
 

grzęda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
45
Buchów
0
Purple Maroc ktory zostal sciety jako pierwszy i mial indicia pheno byl najlepszy z oceny mojej i osob ktore palily pod wzgledem ilosci szalu nie bylo bo ok 60 g, zas ten z sativa pheno pod wzgledem mocy i ilosci jednak nie zaskoczyl choc nie ma co nazekac tez ***al po mozgu :) Himalaya gold mocna jak sk***ysyn tylko ze nie doszla do konca wyszlo z niej wsumie ok 25-30 gietow suchych topow.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół