nasiona marihuany

C99xT44 by Tester

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Z 9 pestek do tej pory przetrwała jedna roślinka. Jest to C99xT44. Roślinka praktycznie rośnie bez żadnej opieki. 2 razy została podlana pokonem na weg. Potem 1,5 miecha tam nie przychodziłem i aktualnie wygląda to tak:




Pestka została wrzucona na spota 28.05.2010, niestety dołek na oko miał jakieś 4-5l a więc trochę mało i dlatego roślinka wygląda jak jakiś af.

Teraz pytanie - czy opłaca się kupować planton k? Bo jak na razie wygląda na to, że prawie nic z tego nie będzie a planton k to też jakiś wydatek ;p
Pzdr.
 
K

koczy_obry

Guest
wydatek 7zl. a moze Ci powiekszyc plon o razy 10 :] warto kupic, napewno go calego nie wykorzystasz, wiec bedziesz mial na nastepny sezon. :p
 

Road t0 freedom

Active member
Rejestracja
Lut 10, 2010
Postów
25
Buchów
0
mi to wygląda jak holland hope ;D
mi kwitnie i wygląda tak samo xD
to których genów roślinka ma więcej?
 
G

Gość

Guest
Ok to zakupię planton k. A te żółte liście na dole to brak azotu?
 
G

Gość

Guest
Niestety dopiero dzisiaj mogłem być na spocie. Roślinkę podlałem pierwszy raz plantonem k.
Aktualne foty:


 

FrancoLoja

Master at work
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
1,359
Buchów
1,128
Odznaki
4
ja bym ją na Twoim miejscu nagiął żeby troszkę sloneczko dochodziło do "niższych" partii poza tym fajny plancik i kolorek za***isty :jocolor:
 

XFarmerX

Well-known member
Rejestracja
Lip 23, 2009
Postów
241
Buchów
0
ładny kolorek ma,nie przejmuj się za rok będziesz miał na pewno lepiej ;)
 
G

Gość

Guest
Witam ponownie <coolpalacz>
Byłem dzisiaj odwiedzić roślinkę. Nie widzę tam już białych włosków, czy to czas na :harvest:?



 
G

Gość

Guest
Dzięki za odpowiedzi. W takim razie poczekam jeszcze trochę ze ścinką. Fakt, kolorek mi się podoba tylko szkoda, że krzaczek jest wielkości af no i oczywiście, że został tylko jeden. Ale co tam, w końcu jest out, z którego może coś będę miał oprócz odrobiny doświadczenia. A na następny muszę się dużo wcześniej przygotować (ślimakol, więcej pestek, większe dołki, lepsza miejscówka) bo w tym roku trochę spontan wyszedł. Ale się rozpisałem <wodna>
 
G

Gość

Guest
Wczoraj wieczorem ściąłem roślinkę. Teraz wygląda tak:




Wisi w ciemnym miejscu na sznurku i się suszy. Jak się wysuszy to spalę i pewnie napiszę coś o tej odmianie.
Pzdr ;)
 
G

Gość

Guest
Eeee no tak, trochę zamuliłem. Miałem fotki ususzonego materiału ale musiałem je usunąć i nie zdążyłem na kompa zgrać... Cóż w sumie wyszło ~2.5g więc poszło w jeden wieczór daaawno temu. Smaczek dosyć nietypowy, nie wiem do czego to porównać. Moc całkiem całkiem bardzo pozytywna faza bez żadnej zamuły. Dopiero jak zeszło to mega pacman się załączył. Już mi się nie chciało pisać po takim czasie ale się za***ałem i uznałem, że jak zacząłem to dokończę <shiza>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół