nasiona marihuany

Przesadzanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Blancik2

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
38
Buchów
0
czesc

Moja roslina ma ponad 70cm wzrosta i rosnie w skrzynce balkonowej. Mam zamiar ją przesadzic ino nie wiem czy wiaderko po farbie 5l bedzie w sam raz ?? Czy moze cos wiekszego, np 10l ?
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
czym wieksze tym lepiej, tylko czy masz np wystarczajaco miejsca w domu zeby gdzies wsadzic wiadro 10 L

pozdro
 
B

blancik

Guest
Blancik2 jak byś poczytal to byś odpowiedz na swoje pytanie napewno znalazl, więc temat wędruje do kosza. Ale na szybko to wsadz w wiadro 10L.
 

Blancik2

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
38
Buchów
0
Roślina przesadzona.
Tylko, ze od wczoraj zdazyły sie juz liscie wygiac w 2 strone, tak doslownie. uwoerzylbym ze to tyl\spód liscia, gdyby nie inny naturalny kolor podwozia liscia. Jest cała doslownie w 2 strone. Czemu ?? :scratch:
 
B

blancik

Guest
Moglęś naruszyć korzenie więc dlatego, ale powinna wrócić do swojego poprzedniego stanu, więc jak narazie luzik. Podlaleś ją po przesadzeniu? jak nie to podlej, daj jej się napić ;] Pzdr!
 
B

blancik

Guest
To ladnie podlej jak najprędzej i myślę że jutro powinno być widać poprawe. ;] hej
 
B

blancik

Guest
Samą odstalą wodą ten pierwszy raz podlej dla pewności, nastepne podlewania już tak jak stosowaleś :)
 

Blancik2

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
38
Buchów
0
JEA !!!
Roslinka (przynajmniej na dzien dzisiejszy) jakos wyglada, czyli wyglada na to ze sie chyba przyjela. :cheers:
 

Blancik2

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
38
Buchów
0
Martwi mnie bo dolna partia lisci stracila swoja zielona barwe :scratch: jest taka jakby wyblakla (cos a'la jasna zielen), ale nie sa te liscie suche ino taki maja kolor zolto zielony. Czemu? da sie ur :queen: atowac je jak cos ?
 
B

blancik

Guest
Blancik2 napisał:
Martwi mnie bo dolna partia lisci stracila swoja zielona barwe :scratch: jest taka jakby wyblakla (cos a'la jasna zielen), ale nie sa te liscie suche ino taki maja kolor zolto zielony. Czemu? da sie ur :queen: atowac je jak cos ?
To raczej nic poważnego, z dolnymi liśćmi tak nieraz jest, poprostu już niesą potrzebne roślinie, wię uschną i same odpadną. Także możesz się narazie nieprzejmować zabardzo, ale obserwować co się dalej dzieje :)
 

Blancik2

Active member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
38
Buchów
0
OK. Tylko ze przy tym dolnymn lisciu wyrastal mi nowy konar :queen: i on tez zmienil kolor :pale:
 
B

blancik

Guest
To może troche za dużo podlewasz, lub też jeżeli stosujesz nawóz, to troche za dużo go dodajesz.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół