nasiona marihuany

Nieznajomy i przyjaciele grow log(flo)

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
D

delete

Guest
Witam wszystkich , długo się zastanawiałem czy zakładać tego grow loga , ale w końcu doszedłem do wniosku ze lepiej puzno niż wcale , a weg i tak jest nudniejszy niż flo<lol>.
Wiec tak wszystko dzieje się na 3 spotach , pestki mam od cannabis fr i w tym sezonie jak i w poprzednich zawsze były za***iste.
Odmiany na ten sezon to :
DURBAN POISON z 10 roślin przeżyło 9
SHAMAN z 10 roślin przeżyło 9
PASSION #1 z 10 roślin przeżyło 8-9
PURPLE #1 z 10 pestek wykiełkowało mi z 8-7 a do tego czasu przeżyło 3-4 , nie pamiętam dokładnie ponieważ pogubiły mi się na spocie nr 3 i nie wiem ile ich tam wysadziłem i w które dołki , ale na spocie nr 1 wiem dokładnie ze są 3 bo reszta to 9 durbanów.
Ziemia zwykła ze spota z dodatkiem ziemi z ogrodniczego w proporcji 10l pod planta i dolomit.
Nawozy na flo :
Canna Terra Flores , Canna PK 13/14 , Canna Boost i Planton K .
Mam narazie zdjęcia z dwóch spotów , ponieważ nie wiedziałem ze będę zakładał grow loga , zdjęcia są z przed 3 tyg , za tydzień wrzucę fotki z wszystkich 3 spotów.

SPOT NR 1 : Durbany i Purple
bez treningu




SPOT NR 3 : Passiony i chyba 1 lub 2 Purple
trening :Supercropping


SPOTA NR 2 z szamanami zobaczycie za tydzień... to tyle oceniajcie .<lol>
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Tak wszystkie już kwitną , jakieś 2 - 2 i pół tygodnia.<lol>
Wczoraj dostały pierwszy oprysk od pleśni , spryskam je jeszcze profilaktyczne ze 2-3 razy i wystarczy mam nadzieje ze pleśń nie zaatakuje.
 

XlucyferX

Only #
Weteran
Rejestracja
Maj 16, 2010
Postów
855
Buchów
2,554
Odznaki
4
Witam Nieznajomy czym pryskales na plesn??? jak to spryskales(normalnie po roslinie i topkach) cena!!!naprawde porzadne masz rosliny!!!:crazy: Dziekowa za info!!!Zagladnij na moja fotorelke w dziale poczatkujacy:freak:

PZDR:bounce:
 
D

delete

Guest
Witam Nieznajomy czym pryskales na plesn??? jak to spryskales(normalnie po roslinie i topkach) cena!!!naprawde porzadne masz rosliny!!! Dziekowa za info!!!Zagladnij na moja fotorelke w dziale poczatkujacy
Na pleśń spryskałem jakimś zwykłym środkiem od pleśni firmy agrecol , ale skończył sie i teraz kupie cos lepszego naprzyklad teldor 500sc firmy bayer ale cos go ku**a nie moge znalesc u mnie w ogrodniczych , a spryskałem krzaki po całosci , całe od góry do dołu .

no fajne masz rośki - już wiesz co to ,na moim spocie tak wysokich nie moge mieć to kłade je na ziemie żeby było 0o 30 głównych topów i były wysokości 0k 1,5 metra

Ja na kazdym spocie zastosowalem inna technike , na pierwszym nie przycinalem wcale i urosly wielkie na ponad 3 i pół metra , na drugim z szamanami zastosowalem fim i maja mniej wiecej 3 metry a na trzecim spocie ponaginałem sznurkiem do ziemi a i tak maja op 2-2 i pół metra i w ch*j szczytów.:crazy:
 
Ostatnia edycja:

Dolec

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2010
Postów
49
Buchów
0
Mam pytanie.. Kiedy je kielkowales i wysadziles? Giganty ci urosly... Mimo kiepskiej pogody na poczatku sezonu i pochmurnego deszczowego sierpnia... Wielu growerow czekalo z wysadzeniem roslin na spota z powodu brzydkiej pogody i powodzi... Przymrozki w kwietniu... Jedynie w lipcu byla za***ista pogoda...:freak2:
 
D

delete

Guest
Dokładnie 15 maja pestki poszły na watę. Na spota poszły jakis miesiac puzniej.

Mam pytanie.. Kiedy je kielkowales i wysadziles? Giganty ci urosly... Mimo kiepskiej pogody na poczatku sezonu i pochmurnego deszczowego sierpnia... Wielu growerow czekalo z wysadzeniem roslin na spota z powodu brzydkiej pogody i powodzi... Przymrozki w kwietniu... Jedynie w lipcu byla za***ista pogoda...
 
Ostatnia edycja:

Dolec

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2010
Postów
49
Buchów
0
Chodzi mi tez o wielkosc dolkow jakie wykopales, i w jakiej proporcji 10L ziemi ze sklepu/...L ziemi ze spota. ze sklepu.
 
D

delete

Guest
Na poczatku wiosny te 3 spoty zostały przekopane i tyle , dołki kopalem na 10 litrów ziemi . Czyli pod każdego krzaka poszło po 10 l ziemi z ogrodniczego i po garści dolomitu nic wiecej.
 
D

delete

Guest
Ludzie zadajecie pytania na które odpowiedzi już podał kolega NIEZNAJOMY.Czytajcie dokładnie ze zrozumieniem:) cały sekret tkwi w tym jak się za opiekujesz roślinkami , podstawa to regularnie ich doglądać i pielęgnować tak by im nic nie brakowało.W hodowli to ty jesteś panem a roślina twoim sługą ona tańczy jak jej zagrasz tylko musisz dobrze grać hehe. Już niedługo :harvest: ciekawe co to z tego będzie hehe
 
D

delete

Guest
Witam wszystkich! nadszedl czas na aktualizacje<lol> , wszystko idzie zgodnie z planem , na razie nie ma większych problemow w uprawie , regularnie pryskam krzaczki środkiem od chorób grzybowych GWARANT 500 sc firmy TARGET i zwiększam co jakiś czas dawki nawozów canna i plantona K , a oto fotki ze spotów :

SPOT # 1 : DURBANY I PURPLE
BEZ TRENINGU



















SPOT # 2 : SAME SHAMANY
TRENING : FIM

















SPOT # 3 : PASSIONY i PURPLE
TRENING : SUPERCROPPING




[/url

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-76125.html]






A TU TAK DO PORÓWNANIA

foto z wczoraj


z przed miesiaca dokładnie to samo miejsce


To na dzisiaj tyle nastepne zdjecia za mninimum 3 tyg bo nie chce mi sie napie****ac zdjec co tydzien POZDRO.
 
Ostatnia edycja:

Green Dragon

Wałkarz
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
2,667
Buchów
15
noo elegancko :D
bobale jakies sie tam robia...
musisz miec whuj bezprzypalowego spota ..
pzdr
i z fartem do konca ;)
Smokey
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół