nasiona marihuany

Nasze roślinki ***Krótki opis chorób***

Wyszukiwarka Forumowa:

Fragol

New member
Rejestracja
Sty 1, 2010
Postów
1
Buchów
0
plant

61.jpg


Prosze o pomoc co to za choroba? nasionko no name poprzednie 2 tez tak chorowaly temp w normie 29st dzien 22noc wilgonosc 50% dzien 70% noc swiatlo 20/4 3 lampy na veg 5400k zarowki do fotografii 2500lm kazda box 50x50x50 (kwadrat) czego moze to byc niedobor bo nieznalazlem na forum a szukalem duzo... pozdroo z gory dzieki :)
 
D

delete

Guest
Po przełączeniu na FLO zaczęło się robic coś takiego

Plant stracił trochę liści. Dopiero dzisiaj kupiłem plantonK na flo, ale to chyba zbyt wysokie PH. Kreda szkolna pomoże? Nigdzie nie mogę dostac dolomitu.
 

pijany_jajnik

Member
Rejestracja
Cze 30, 2011
Postów
5
Buchów
0
Witam, jestem nowy na tym forum i chciałbym poprosić Was o poradę. Od tego roku dbam o swojego pierwszego spota i mimo że, spośród 6 nasion, wyrosły mi tylko 2 krzaczki, niezrażając się, pracuję z nimi dalej. Jednak obu roślinkom przytrafiły się podejrzane dziurki na dolnych liściach i zółte plamki wokół tychże dziurek. Podejrzewam, że głównymi sprawczynodawczyniami są mrówki.
C:\Users\Dawid\Desktop\Maroc\Zdjęcie0072.jpg
C:\Users\Dawid\Desktop\Maroc\Zdjęcie0075.jpg
 

Black Jack

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
413
Buchów
0
witam mam problem z automazerm, wyszedł z ziemi pojawiły sie pierwsze dwa listki i sa one żołte jaka może być przyczyna jak temu zaradzic?:


Drugi problem to 3 tygodniowy GOM. Robią sie w nim dziurki tylko nie wiem od czego, czy go cos wszama?
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Mazar chyba dostał po korzeniach albo lipa ziemia czyli zdycha
Gom ponadgryzany przez robactwo, tak pozatym zdrowy, zrób jakiś oprysk dookoła spota na robactwo.
 

Black Jack

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2010
Postów
413
Buchów
0
u mazara korzeni nie naruszyłem ziemia jest dobra jak u pozostałych 9 automatów. Wydaje mi sie ze tez to moze byc przelanie bo deszcz akurat napierdzielał cały dzien. A mogę mu jakoś pomóc? asahi na taką mało roślinkę można stosować? I jaki preparat na robactwo bedzie najskuteczniejszy?
 
G

Gość

Guest
Wykop go, rozmyj ziemie ,posadź na nowo.
Na robactwo jakiekolwiek ustrojstwo organiczne z ogrodniczego.
Ja mam olej jakiś tam(na różne robactwo) wali nafta robactwa nie ma.
 

blador1

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2012
Postów
198
Buchów
0
Siemanko Wszystkim, mam za***iscie wielki problem az mam kur.. dola :/ od ponad tygodnia moje panny nie rosna i w dodatku zolkna i wysychaja im liscie, napewno ich nie przenawozilem daje cala zalecana dawke producenta i liscie nie wygladaja jak by bylo przypalone mam cool tube a w dodatku tydzien temu wstawilem butle 1 kg Co2 co prawda jest juz jej tylko polowa:/ ale mam cubic metry ustawione na minimum czyli tyle ile ma byc wedlug tabeli eco technics.
Dzis je podlewalem ale juz bez boostera firmy dutch, dzis dostaly pierwsza dawke multi total i potasu bo moim zdanie te zolniecie lisci to wina potasu tak przynajmiej powiedzial mi koles w grow shopie. Jezli sie myle to prosze o pomoc z gory dziekuje i zapodaje fotki.







































Co to moze byc??? ph wody 6.0 , temp z Co2 33 stopnie i 50% wilgotnosci.
Teraz odlaczylem Co2 i poczekam az panny dojda do siebie i na ostatnie 2 tyg wlacze im Co2.
To jest ich 6 tydzien od pokazania freflowerow i z tego powodu ma dola:/:/:pl::pl::pl::pl::pl::pl: :pl:siegaja tylko do kolan:pl::spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół