nasiona marihuany

Poppers

Wyszukiwarka Forumowa:

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Nie no koyot poruszyłeś temat który mnie bardzo boli i podejrzewam że nie tylko mnie pozdrawiam
własnie to jest wk***aijace ze takie gowno jest legalne a ziolko nie
 

bejos

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2006
Postów
101
Buchów
0
ehh co z tą polską coś co pierdo*i łeb legalne a zioło nie
"ale ponoc po wdychaniu zwieksza sie poziom testosteronu" hehe coś dla kulturystów?;p
 

Riddick

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2006
Postów
191
Buchów
1
kędziorek napisał:
Mój kumpel posiada owe coś, ale ja po tym nie czuje nic wspaniałego. Rozpieprza tylko łeb i lekko kręci się w głowie, to tyle. Nawet myśli się normalnie. Żadnego śmiechu, żadnych ciekawych przężyć, tylko fajnie usłyszeć swoje serce. Jak widziałem jak kumpel to brał to szyja mu tak pulsowała, że żyły na jakiś centymetr, dwa odchodziły. Jakichś przyjemnych odczuć to po tym raczej nie ma. No ale skoro tak wychwalacie to popróbuje jeszcze, może coś źle ciągne (chociaż nie sądzę;) ).

Takie efekty masz jak powachasz popersa z odleglosci 1-2 cm od nosa zeby poczuc moc trzeba przystawic buteleczke do jednej z dziurek nosa druga zatkac i zaciagnac sie "na hama"
wtedy poczujesz faze!!!
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
1.Faza po popersie trwa max 2 min przynajmniej u mnie
2.najlepszy popers jaki do tej pory próbowałem był z londynu
3.popersy strasznie ryją głowe bo to wkońcu chemia
4.dłuższe wciąganie popersa powoduje ból głowy

[ Dodano: 2006-12-03, 17:08 ]
a faza nie przypomina zioła jak się wdycha ok7 razy jeden za drugim wtedy faza strasznie przypie****a ale nieda się jej opisać
 

estabia

Active member
Rejestracja
Wrz 21, 2006
Postów
37
Buchów
0
siemka,
najlepszy i najmocniejszy poppers to RED BULL albo jakos tak, w czerwonej butelce, w londynie kosztuje ok 7 funow, jest to plyn dostepny w sex- shopach, ktory wachaja kolesie w gejowskich klubach po to aby im sie zwieracze rozluznily i potem...kazdy wie co potem ( fujjjjjjjjjjj), czasami widze jak w lokalu typu FABRIC kolesie na parkiecie wachaja cos z malej buteleczki.Ogolnie jesli chodzi o efekt to jest spooko, ok 2-3 minut ostrej brechy z byle czego, czasami jak sie wciagnie po 12 razy w jedna dziurke od nosa to sa niezle 3d itp. ale rano strasznie boli glowa. pozdro
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Działa. Izopropyl nitrate i izopropyl butylu próbowałem.
Jak to działa ? sztachasz nosem kilka razy i czujesz mocne bicie serca, głowe zalewa ciepło, cięzko sie oddycha.
efekty .. z 30-50 sekund i powoli schodzi. mogą nastąpić zmiany kolorow, liście drzew ciepnieją, możesz na fioletowo widzieć chwile.
serce zaczyna napie****ać bo cisnienie krwi spada a serce chce nadrobić i zeby wyrównac cisnienie musi mocniej byc.
czy to takie straszne, nie. spróbować raz czy dwa dla 'zabawy' w towarzystwie pośmiać się i zostawić, taka głupota nic poważniego ale działa dosyć intensywnie, serio mówię można sie wystraszyć.
no i głowa czerwona sie robi :) :) i te zdziwienie na twarzach hehe
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Jak dla mnie to duzo smiechu po tym jest. Testowalem wiele lat temu przy piwku na bulwarach. Cala fiolke tego wywachalismy. No i jak ktos lubi w dupala ponoc tez latwiej haha :freak:

btw.
ale odkopales <peace>
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Stare dobre czasy... Kiedyś to się robiło, że temat zamoczyliśmy w popersie i do lufki jak zapaliłem to odleciałem... taki małe doświadczenie z kolegami zrobiliśmy. Ogólnie ja po tym miałem taki odczucie jakby dropsa zjadł taka wkręta przez 30s.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół